Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niekochana_taki_los

jestem seksoholiczką

Polecane posty

Dżepetto nie jestem niemotą, po prostu rozmawiam z piratem i o seksie i randkach, więc nie wiem na co chciałby zaprosić. Wolę mieć kawę na ławę, to chyba oczywiste. xxxx Pirat jeśli odbylibyśmy taką rozmowę w bardziej sprzyjających okolicznościach przyrody, to czemu nie. Myślę, że nie byłoby niezręcznego milczenia, a ponieważ lubię poznawać nowych ludzi, to pewnie bym się zgodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moto myslę że chodziło o mnie :) Podobno nie zręczne melicznie jest własnie zręczne bo pobudza sferę tez seksualną u ludzi siedzą i patrzą sobie w oczy w ciszy i chcą czymś przełamać ciszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pirat nie wiem, widać ja jestem inna i mnie pobudza ciekawa rozmowa :) Uwielbiam siedzieć z facetem w restauracji ( to jak już się bliżej znamy) i rozmawiać na tematy seksualne, czuć jak się nam oczy zaczynają świecić i jakiś bystry obserwator może zauważyć to napięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pirat + seksoholiczka = romans ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm na pierwszej randce....Raz miałam sytuacje na pierwszej randce ( z tym, że znałam tą osobę wcześniej dość długo, z obcym bym tak chyba nie zrobiła ), wtedy jak się żegnaliśmy po prostu przycisnęłam go do ściany biodrami, chwyciłam za włosy i mocno pocałowałam, po czym sobie poszłam, a on został z wytrzeszczonymi oczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile miałaś lat w tedy? gdyby mnie tak dziewczyna potraktowała bym był niebo wzięty i bardziej pewny siebie na następnym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo podnieciła mnie ta rozmowa. co jest według ciebie seksowne w facecie nie pisz mi że rozum chciałbym byś opisała ewentualnie sytacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytuacje, które mnie podniecają, to np. jak facet po pożegnaniu nagle zawraca łapie mnie mocno za ramię obraca i namiętnie całuje :) Podniecają mnie ogólnie zdecydowane, stanowcze ruchy u mężczyzny. Lubię też jak facet rozmawia przez komórkę i wtedy zaczynam go podniecać, widzę jak reaguje i usiłuje zachować poważny głos w rozmowie, a nie może się skupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej? Na to pytanie chyba mój były musiałby odpowiedzieć :D Choć najbardziej chyba napalony facet był po tym, jak poszliśmy na piwo i całą drogę rozmawialiśmy co sobie zrobimy. Wtedy to oboje byliśmy tam napaleni, że mieliśmy ochotę to zrobić na ulicy, na masce pierwszego lepszego samochodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochałaś się w miejscu publicznym? Bo jak tak choć to nie był seks tylko minetka w parku gdzie mogło być dużo ludzi czy na parkingu zaparowanie szyby ludzie przechodzą obok maski auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lecz opis gładkiej skóry piersi długich nóg był by bardzo ciekawy. No i postanowiłem że nie bedę się masturbował. miło mi się z toba piszę chciałbym miec z tobą kontakt za chwilę idę spac i będę się rozłączał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×