Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niekochana_taki_los

jestem seksoholiczką

Polecane posty

co innego jest pozować co innego jest znać dziewice :) Teraz wracałem z pracy widziałem dwie dziewczyny co mi się podobał jakie podejście faceta by ci się spodobało opiszesz mi sytuacje jak powinna wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ciężko określić, z reguły to samo wychodzi, np. jak stoję gdzieś w kolejce, lub czekam na coś. Na pewno nie reaguję na zaczepki w momencie jak gdzieś idę. Lubię jak facet zagada na jakiś konkretny temat ot tak, niż jak zaczyna rozczulać się i prawić kiepskie komplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Niezła z Ciebie musi być suka... Pojedź ze mną w góry. Lubisz chodzić po górach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Serio, serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pirat nie ma ciszy w rozmowie. Jestem bardzo rozmowną osobą i ciężko o cisze w rozmowie :D Ostatnio przykładowo miałam sytuacje, że facet przede mną kolo 30-tki kupował w galerii w kiosku bilet i nie wiedział jak dojść na dworzec. Pani z kiosku mu pokrętnie tłumaczyła, więc powiedziałam, że idę w tamtą stronę to mu pokażę gdzie ma iść, tylko aby poczekał minutę, kupię co mam kupić. No i poczekał, droga wynosi około 500 metrów, gdzie go odprowadziłam i przez te 500 metrów stwierdził, że jeszcze nigdy mu się tak dobrze z całkiem obca osobą, która pokazywała mu drogę, nie gadało i zaprosił na kawę. Takie spontaniczne zaproszenie jest dla mnie do przyjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Dobre pytanie. Jak kobieta reaguje na ciszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Przeleciałaś faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Stoi. Tzn. randka w górach. :D A jakby miało być bez seksu , to też się piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Tzn. 43 razy.... Ja p*****le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pirat wtedy bym najpewniej odmówiła. Ja z tamtym facetem chwile porozmawiałam to co innego. Nawet ta chwilka już mi pokazała, czy jest sens iść na kawę. Trzeba zacząć od zamienienia paru słów, nie od razu zaproszenie, wtedy z reguły kobieta odmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
...kawa działa pobudzająco, nie ryzykowałbym 43 numerków... Toż to wyrok dla maszynisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
I weź tu zrozum kobietę... Chciałabym , ale nie od razu.. Tylko potem , po paru słowach... Jakich k***a słowach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Niewątpliwie przerastasz moje wątpliwe możliwości... Ale uwielbiam góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżepetto nie przeczytałeś, że nie idę z każdym do łóżka, więc dla mnie ważna jest rozmowa. Nie jestem nimfomanką tylko seksoholiczką. pirat, tak myślę, w końcu o tym rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
No spotkanie, niemoto... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×