Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szczoteczka do zębów elektryczna czy zwykła

Polecane posty

kiedyś kupiłam sobie na wyprzedaży w sferisie szczoteczkę elektryczną, ale myślałam że umrę... tak mnie bolały dziąsła i zęby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankaa87
Odkąd kupiłam sobie szczoteczkę elektryczną to nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnej :D "kiedyś kupiłam sobie na wyprzedaży w sferisie szczoteczkę elektryczną, ale myślałam że umrę... tak mnie bolały dziąsła i zębysmutas.gif" Dziąsła początkowo rzeczywiście troche bolą ale z czasem się przyzwyczaisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie uważam, że szczoteczka soniczna jest lepsza! Czyści naprawdę dokładnie no i w ogóle nie podrażnia dziąseł. Mam szczoteczkę od Panasonica i uważam, że jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym taka szczoteczka do zębów z irygatorem albo super żelazko, na avans.pl widziałam takie parowe, bezprzewodowe. Jeju jakby mi to pracę w domu ułatwiło, te prasowanie firanek koszul. ahh marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenika
Dla siostry na urodziny ostatnio kupiłam szczoteczkę elektryczną Oral B skorzystałam z fajnej promocji na sferis.pl, siostra zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikkka
Ja do tej pory używałam elektrycznej, ale jakoś dwa tygodnie temu na superusmiech zamówiłam soniczną seysso, ponieważ była w promocji i jestem naprawdę w szoku, ogromna różnica. Niby elektryczna też bardzo dokładnie czyści, ale przy sonicznej nie ma co w ogóle porównywać. Polecam bardziej soniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze do niedawna używałam szczoteczki manualnej – podczas jednej z wizyt w krakowskim Dental Park’u uświadomiono mnie jednak, że z usuwaniem osadu nazębnego nie radzi sobie tak dobrze, jak szczoteczka elektryczna. I rzeczywiście coś w tym jest, bo moje zęby na chwilę obecną są całkowicie wolne od kamienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo soniczną, sama korzystam z takiej Panasonic EW-DE92-S803 i mi dobrze służy-fajna, wygodna, godna swojej ceny :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektryczna jest wydajniejsza i lepiej czyści niż klasyczna, ja swoim panasoniciem radzę sobie świetnie z higieną jamy ustnej i ta stała się czystą przyjemnością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie jestem zwolennikiem elektrycznej. Mam taką szczoteczkę od Panasonica i uważam, że sprawdza się świetnie. Jestem z niej bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaaaaa89
Najlepsza szczoteczka, to oczywiście soniczna. Dokładanie myje, dzięki czemu można zadbać o swój uśmiech i mieć zdrowe zęby. Tutaj https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Oxygen-Biala-szczoteczka-soniczna-O-Sonic/2505 jest ciekawy model, który jest wart uwagi. Oxygen O-Sonic marki SEYSSO to ultraszybka szczoteczka, której ruchy wywołują efekt kawitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×