Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

co na wypadanie wlosow

Polecane posty

Gość gość

błagam doradzcie coś dobrego bo niedługo będę łysa. włosy wypadają garściami, jak je rozczesuje to czasem nawet całe pasemka zostaja na szczotce.;( stosowałam teraz szampon seboradin polecony przez panią w aptece ale jest tylko gorzej.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahosiiiiczkaaa
Bo na wypadanie włosów to się robi badania hormonalne-krok pierwszy: Estrogen, prolaktyna zwykla i z obciążeniem, TSH, testosteron i DHES Jeśli tu wychodzi wszystko dobrze to suplementy-polecam MERZ SPECIAL -inne są gówno warte-wszystkie skrzypowity itp. Krok trzeci to dobranie szamponu do skóry glowe-polecam wizyte u dermatologa bo sobie krzywdę możesz zrobić używając złego dla ciebie po prostu. Jeśli chcesz zapraszam na dział zdrowie i uroda, wątek łysienie. Piszą tam babki które mają problem z wypadającymi włosami. ale pamiętaj nr 1 jak jest bardzo zle to badania hormonalne bo nic ci nie pomoze jak tam jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dostanę skierowanie na te badania od lekarza rodzinnego czy trzeba od jakiegoś konkretnego specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz czy nie używasz szamponu z silikonami, teraz prawie wszystkie je zawierają, podejrzewam że one oblepiają skórę głowy i dochodzi do łojotoku, cebulki włosa są niedotlenione i wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahosiiiiczkaaa
tsh u rodzinnego. Reszta niestety prywatnie. Idziesz do laboratorium i proszisz o te badania. Pobierają krew i wychodzi. Przy niedoczynności tarczycy(czyli wysokim TSH) wypadają włosy, przy hiperprolaktynemi-za wysokiej prolaktynie-normy będą na kartce. Przy za niskich estrogenach (ale to takie mniejsze zło) .Najbardziej włosy zabija Testosteron ponad norme i DHES ponad norme. Badanie wygląda tak ze pobierają krew i badają prolaktynę przed obciążeniem, testosteron DHES estrogeny i TSH. potem dostajesz tabletke metoclopramidu (to jest badanie prolaktyny po obciążeniu) siedzisz godzine w poczekalni i pobierają znów. Potem wyniki bierzesz(u mnie wszystko oprócz DHES następnego dnia było do odebrania) DHES po kilku dniach. wiem co mówie bo z tym problemem od 2 lat się zmagam. Szkoda ze tylko nikt mi nie kazał tych badan zrobić wcześniej-doszłam do tego ciągając się po niekompetentnych lekarzach którzy kazali mi brac belisse piękne włosy :O....teraz jestem w ciąży i musze czekac z leczeniem do rozwiązania jeszcze pare tygodni. U mnie wyszlo Za niskie estrogeny za duzy testosteron(ponad norme) i DHES przekroczone ponad norme 1/3! koszt tych badan do 35 zl za jedno oznaczenie-u mnie w laboratorium. TSH za darmo wiec odpada ale :prolaktyna 35x2 plus 35 testosteron 35 estrogen i 35 DHES. Ale badasz raz i wiesz co ci jest. Jeśli w tych wynikach wychodzi nie bardzo polecam zapisac się do ENDOKRYNOLOGA lub bardzo dobrego ginekologa. (ja chodze do ginekologa na razie prywatnie i on sobie radzi ze tak powiem ) Mam nadzieje że pomogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki. bardzo mi pomogłas. mi włosy też już od dawna wypadały ale teraz strasznie sie to nasiliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę Ci powiedziec co mi pomogło, bo też miałam ten problem po odchudzniu: -szampon natur vital przeciw wypadaniu do włosów przetłuszczających się (koniecznie ten) - picie naparu z pokrzywy (kup suszone liscie) - belissa. - maska biovax 1-2 razy w tygodniu, poza tym odzywka seboradin dożo tego, ale warto. Myślę, ze najbardziej pomogła belissa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje jeszcze ampulki z placenty i wcierke do wlosow ( dostepna na allegro) Jantar - super dziala na wlosy i jest tania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi włosy wypadały po porodzie i ktoś na kafe doradził mi olejek rycynowy. Wcierałm go we włosy i skórę głowy (najpierw trzeba lekko ogrzać), zostawiałam na około godz i dokładnie dwukrotnie myłam włosy. Zabieg robiłam min. 3 razy w tygodniu.Zdarzało mi się czasami zostawiać olejek na całą noc, albo robiłam maskę z olejku i miodu lub żółtek. Naprawdę pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15.08.13 , jesli przyczyna wypadania wlosow sa hormony to chocbys niew iem co wciarala we wlosy to nic nie pomoze. Najpierw trzeba poznac PRZYCZYNE wypadania wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Źle dobrany preparat pogarsza sytuację, zamiast ufać przypadkowej pani w aptece która nie ma na ten temat pojęcia a tylko sprzedaje bo taką ma pracę To idź na badania abyś wiedziała co się dzieje i jaka może być przyczyna wypadania włosów. https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaaa

Mi akurat złoto pomogło na wypadanie włosów. Już przetestowałam milion odżywek, preparatów, szamponów i nic, nie było większego efektu, dopiero złoto zaczęło przynosić efekty. Kupowałam od Pro Aktiv, są najlepszym dostawcą takich preparatów na rynku (sklep online jest na proaktiv.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Pokonałam wypadanie włosów dzieki uzywaniu szamponu odzywki i olejku. Mialam ogromne problemy, bylam zrospaczona iloscia wypadajacych włosów...  Produkty nie sa najtansze, ale sa naturalne i dzialaja CUDAA

 

Zobaczcie  na instagramie : miejsce_dla_wlosow_i_biznesu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Pokonałam wypadanie włosów dzieki uzywaniu szamponu odzywki i olejku. Mialam ogromne problemy, bylam zrospaczona iloscia wypadajacych włosów...  Produkty nie sa najtansze, ale sa naturalne i dzialaja CUDAA

 

Zobaczcie  na instagramie : miejsce_dla_wlosow_i_biznesu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×