Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uprawialas sex z synem Twojego brata prosze o wypowiedzi

Polecane posty

Gość gość

tak jak w tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulcse
chore pytnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za podrobienia ludzie! J****i by sie z kim popadnie. A moze tak by seks z małpą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ub25
Napisz odrazu ze spalaś z brata synem, albo masz taki zamiar, a nie zdajecie chore pytanie ludziom normalnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks w rodzinie to kazirodztwo, ktore grozi pozbawieniem wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys byłam zautoczyla w chłopaku, ktory mi sie nie przyznał, że uprawia sex z kobietami i mężczyznami. Jak sie o tym dowiedziałam ze sypią z kim popadnie i robi loda facetem i daje sie w tyłek ładować to nabralam takiego obzydzenia, i braku szacunku do niego, że myslalam aż mnie zbierało na wymioty na sama myśl o nim. Momentalnie urwalam z nim kontakt. On mi opowiadał co i jak robił nawet jak do mnie dzwonił i rozmawiał z mną przez tel to sie ona inanizowal. K***a jak sobie o tym wszystkim pomyśle to zygac mi sie chce na sama myśl o nim! Psychopata i zboczeniec! Fujjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację -do tego było się przebadać bo faceci do dają na dwie strony maja X razy większe szanse na wszelkie nosicielstwa niestety taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszło mi to przez myśl , ale to było jakieś 3 lata temu więc jeśli by mnie czymś zaraził to juz choroba dałaby o sobie znać . Wstydzilam sie iść na badania co by sobie o mnie pomyśleli ze jakaś dziwią jestem, a ja należę do pożądanych nie wiedziałam ze ten sukinsyn sie rznie z kim popadnie. Naprawdę aż mi sie nie dobrze robi jak o nim pomyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×