Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

deptanie przez kobiety

Polecane posty

Gość gość
fajnie że się odezwałaś bo już chyba traciłem nadzieje ..i dokładnie rozumiem że tu na pewno nie prorozmawiam bo jak widzisz mamy podszywa który ciąge tu zagląda i pisze miernej jakości wpisy.. które poniekąd świadczą wszystko o tej osobie..jak bardzo jest niedojżały emocjonalnie ( zachowuje sie tak jak by niedawno spadł przypadkiem z drzewa bo oderwał mu sie ogon..) a ja ciągle myśle co tu wykombinować by nikt nie podszywał sie..za mnie ..i za Ciebie pozdrawiam Kasiu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzi Adam pod jabłonią trzepie konia całą dłonią a tam Kasia hen na górce masuje się po swej dziurce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Kasia, zaglądam tu od czasu do czasu czekam na Twój wpis pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka miała małe cycki i szeroki kawał picki Gdy jej Adam c***a wkladal to wargami sie okladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia przyjdż i mnie zdeptaj bo ciągle walę konia.A z B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie krzywdź zwierząt i nie bij gruchy Adamie.Dziś wieczór się wyonanizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej A...rzadko tu zagladam bo jak widzisz nie za bardzo jest po co..My rzadko tu bywamy a podszywy sa mało zabawne i inteligentne... Pozdrawiam A z B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za pozdrowienia Kasiu podzielam Twoje zdanie tu na pewno spokojnie nie porozmawiamy ..ani na pewno choć w jakiś prozaiczny sposób nie napisze jak mam się z Toba skontaktować...choć tak bardzo pragne ..tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co najgorsze kiedy Ty jesteś dostępna ja ...niestety spie!! bo jak wiesz wcześnie muszę wstawać do pracy...pozdrawiam Ciebie Kasiu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu to nasze pisanie... ale milo bylo cie poznac Adamie pozdrawiam A zB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej A ten wpis z 16.46 to podszyw Rzeczywiscie sie mijamy ostatnio... Pozdrawiam A z B.Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, Kasia może te podszywy dały sobie spokój i już nie zaglądają tu.... i ciągle mam nadzieję że jakoś się skontaktujemy pozdrawiam A z B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia ..byłaś w Bieszczadach i wiesz jak one wyglądają..a dzisiaj taka piękna pogoda i jak pięknie te Bieszczady wyglądaja jesienią i takie moje zdanie że chyba piękniesze są teraz niż latem....a ja po obiedzie idę na spacer właśnie do lasu..żaden problem.. mieszkam dosłownie 200 metrów od niego ..odezwij się ..widzisz sama w tygodniu jakoś nie mogę doczekać pory w której za zwyczaj piszesz..może dzisiaj??.. jutro mam do pracy dopiero na 7 wiec ..może nie usnę:) pa A z B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj A.bylam tylko raz w zyciu w Bieszczadach i to jesienia piekne widoki i kolory i ta cisza ...tak piekna jest jesien... I zazdroszcze Ci troche tej dzikiej natury... Co do innego kontaktu to nie za bardzo w niego wierze juz tyle czasu minelo i nic... Pozdrawiam A z B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Kasiu i co do naszego kontaktu masz rację nic się nie dzieje... a zależy mi piekielnie by Ciebie choć poznać choć porozmawiać.... a już dawno Ci pisałem że prześle nr telefonu ..na kartę..na który bedziesz mogła zadzwonić do mnie tylko że zrazili mnie do tego ludzie co w mierny sposób sie tu ostatnio wypowiadali..ale ciągle mam nadzieję że to się uda ...pa A z B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Kasia może dzisaj tu zaglądniesz?? jakoś nie spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia odezwij sie... pozdrawiam.. Adam z Bieszczad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia ciągle tu zaglądam... Adam....i masz racje nie mam pomysłu jak się skontaktować z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałaś ostatnio, że to długo trwa ..i nic.. ale uwierz mi, na prawdę chcę poznać Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich jestem szczóply lubie kiedy dość duża pani po mnie depcze boso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ma być temat o deptakach czy o nierozgarniętych? Nie podszywam się, nie hejtuję i nie depczę. Moim zdaniem, samo deptanie jest przyjemne, ale, żeby postawić kropkę nad i to musi mieć panna, trochę sadyzmu w sobie. Piszę, trochę, aby nie bolało, że się słabo dostało.;) nie jaka "Kasia" jest tego przykładem i albo zaproponujesz jej dobrą kasę, albo ją rozkochasz w sobie. Ale miłość może nie wystarczyć w jej przypadku. Jeżeli obraziłem kogoś to nie przepraszam to tylko potwierdziłoby moją... nie hipotezę:D I aby nie było możliwości podszywania się pode mnie , wybrałem sobie nick taki jak widać. I albo jestem w temacie o deptakach, albo dla... j.w. :D Szczerze, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tos sie wysilil...:D Moze jak dobrze ci tak wychodzi dedukcja to pisanie bez bledow bys pocwiczyl???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Kasiu jak pamiętasz pisałem Ci kiedyś że cierpliwy jestem lecz nie wiem na ile Ty jesteś właśnie ..cierpliwa na takie znajomości.. jak ze mną ..dobrze wiesz jak trudno nam sie skontaktować..a ten temat na kafeterii to jedyny sposób by cokolwiek napisać do Ciebie.pozdrawiam Adam z B. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj A z B.. nie wchodzę tu za często,jak zauważyłeś pewnie..nie wiem czy jestem cierpliwa raczej nie...za to jestem realistką/marzycielką i zdecydowanie realistką ostatnio.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia... i ja tu tez rzadko zaglądam..ale jakos wierze że gdzieś ie skontaktujemy..chcę Ciebiebie poznać.. tak na żywo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem większość tego wątku i co ?? Widzę u ciebie Adamie bezradność a u Kasi jakby brak checi na realne spotkanie. Kup Adamie zestaw startowy za kilka zl i podaj go tutaj tej Kasi. Nawet jak się odezwie kilka róznych Kasi (podszywacze) to piszac sms lub rozmawiajac przez tel będziewsz mógł łatwiej wyeliminować podszywaczy niż tutaj gdzie wszyscy wszystko widzą. A kiedy już to zrobisz podasz przez tel. swój własciwy numer tej prawdziwej Kasi i bedziecie mieli wyłączny kontakt do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ..Kasia jak przeczytałaś tą ostatnią wypowiedź , napisana nie przeze mnie....sądzę że tak zrobię napiszę tu nr tel na kartę i będę czekał na wiadomośc..sms ..od Ciebie ..sądzę że poznam...tylko odezwij się jeszcze tu, jak zaglądasz..pa A z B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peter123321
Powinieneś Adam działać bardziej zdecydowanie wcześniej. Teraz to Kasia moze wejdzie tu za dzień lub 2, może za pół roku a moze wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej..Kasia kolejna nie przespana noc....cóż..życie.. odezwij się..A z B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×