Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

który serial najlepiej odzwierciedla wasze dziecinstwo

Polecane posty

Gość gość

wiek nastoletni albo obecne życie z którym się utożsamiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygrywka, Kłusownik, Dziewczyna i chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plac zbawiciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRLfan
Daleko od szosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myslę dziś
Alternatywy 4 . z***bisty serial... nie to co dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr quenn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''biedota ze wsi''''zmarowane zycie'',bieda umyslu,dzieci ze smietniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tramwajda Banda Rudego Pająka Dolina Młynów Rodzina Leśniewskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pippi langstrumpf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pipi, dziewczyna i chlopak ,rodzina lesniewskich, -cos tam o mlynach , alternatywy 4,dynastia, osin, polnoc poludnie szogun,ptaki ciernistych krzowow, zmiennicy, niewolnica izaura,jan serce, daleko od szosy,blisko coraz blizej, duzo tego ale zebralo mnie na wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich piecioro i beverly hills...a te co wyzej wymieniliscie tez kojarze cudowne lata aha i dzien za dniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbuntowany anioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem jak Bożena z klanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecinstwo : dlaczego ja :( - wieczne patologie i pytanie dlaczego ja trudne sprawy - nigdy nie bylo latwo ;( kiepskie oceny, pijanstwo, klotnie ;( czyja wina - zawsze moja ;( pamietniki z wakacji - czasem byly wakacje, ale zawsze z jakąś wtopą ;( pierwsza milosc - zakochalam sie tyle razy ;( niesamowite a jednak - no niesamowite ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzina zastepcza - moj ojciec z zachowania,pogladow, zasad jest podobny dojacka kwiatkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina zastępcza, w dzieciństwie mieszkałam w domu z czwórką kuzynów :D Eh te czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewolnica Isaura 1976 Niewolnica Isaura 2004 Dziedziczna nienawiść Po prostu miłość Alvaro Z głową w chmurach Słodka trucizna Antonella Luz Maria Fiorella Cud miłości Serca na rozdrożu Zbuntowany anioł Dziki księżyc Amor Latino Brzydula kolumbijska Moja piękna grubaska Gorzka zemsta Wdowa w bieli Hacjenda la tormenta Córka ogrodnika Kobieta Judasz Miłość jak czekolada Miłość jak tequila Krople miłośc Paloma Posłaniec szczęścia Virginia Ścieżki miłości Serce z kamienia Prawdziwa miłość Przyjaciółki i rywalki Córka przeznaczenia Grzesznica Zdradzona miłość Biały welon Zemsta moja miłość Kobieta w lustrze Wieczny płomień miłości Ecomoda Oraz: 13 posterunek, Adam i Ewa, Miodowe Lata, Graczykowie, Rodzina zastępcza, rodzina zastępcza plus, Świat według Kiepskich, Pucuś, Duża Przerwa, Myszka Walewska, Kosmici, Sublokatorzy, Okazja, Synowie, Mamuśki, Lokatorzy, Sąsiedzi, Całkiem nowe lata miodowe, hela w opałach, niania, anioł stróż, magda m, klan, plebania, życie jak poker, Złotopolscy, na dobre i na złe, pomoc domowa, ja Klaudiusz, trędowata, jezioro marzeń, zagubienie, asy z klasy, wybrańcy fortuny, moda na sukces, samo życie, na wspólnej, barwy szczęścia, egzamin z życia, 13 posterunek 2, król przedmieścia, tygrysy Europy, Bonanza, Brzydula Betty, Psie serce A także: kaczor Donald i myszka miki , Miś Koralgol, Miś Uszatek,Renegat, Komisarz Rex, Don Matteo, Komisarz Alex, Ojciec Mateusz, Siostry Flinstonowie, Jetsonowie, Scooby Doo, Szczenięce lata scooby doo, oraz wszystkie bajki disneya, hanna-barbera i całe bajkowie kino w tvnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukryta prawdo, wiele wspomnień z dzieciństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby wyżej-naprawdę to wszystko obejrzalas? :) Z mojego dzieciństwa pamietam Pełna Chatę, Dr Qiunn (zawsze z babcia oglądałam) Stare kino oglądane z Dziadziem w niedzielne południe podczas gdy Babcia gotowala rosół ale to nie serial:) aha lubiłam Prawników z miasta aniołów ktoś to pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i nieśmiertelne Moda na sukces mojej Babci Czasem zerknelam dla towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipi Wakacje z duchami (spedzilam duza czesc dziecinstwa w Niedzicy) i bywam tam regularnie.Poprostu kochamy od pokolen Pieniny Zmiennicy Janka Pan Samochodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miodowe lata! az sie milo wspomina te chwile ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miodowe lata, maria z przedmiescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×