Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosia1232

atrakcje weselne fotobudka

Polecane posty

Gość gość
Wydaje mi się, że atrakcje na weselu to fajny pomysł. U mnie był pokaz sztucznych ogni. :) Zorganizowała go dla nas firma http://www.pirofan.com.pl/ było super, wszystkim się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
foto budka jest super opcja ale chyba glwnie dla mlodszych ludzi. natomiast jesli chcemy zadowolic wszystkie pokolenia poczawszy od dzieci a skonczywszy na najstarszych to polecam fajerwerki. mnie robila firma www.pol-expance.pl/ swietny pokaz na weselu. naprawde bylam zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka89
Powiem tak, dużo osób jest nastawionych do pomysłu sceptycznie (bo rzecz prawie nieznana), ale kiedy zabawa się zacznie, to własnie ci najgorzej nastawieni goście nie chcieli wyjść z fotobudki ;) Generalnie super pamiątka. Firm jest sporo, ale nie każda oferuje wszystko. Ja skorzystałam z http://www.leciptaszek.pl . Dopasowali mi grafiki do motywu przewodniego wesela, i zapewnili kotarę. Nie każdy ją ma - a to jednak konieczność, ja bym chyba nie odważyła się na zdjęcia, kiedy wszyscy na mnie patrzą :D A tak każdy się chowa i wygłupia do ekranu. Odbitki na miejscu, ale tego chyba nie muszę mówić. Także polecam fotobudki na wesela! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka to fajne rozwiązanie ale też trzeba się umieć bawić... jak ktoś jest sztywny to nawet trochę alkoholu mu nie pomoże a wychodząc z wesela i tak powie, że było słabo... Z żoną na weselu mieliśmy fotobudkę wynajętą na http://www.cameralnie.pl i ze względu na innowacyjność tego rozwiązania po prostu jako Młoda Para zachęcaliśmy gości do robienia zdjęć. Wielu gości było zdziwionych, że fotobudka - co to takiego i po co to - znalazła się na polskim tradycyjnym weselu. Dziś jak mamy okazję spotkać się z gośćmi którzy byli na naszym weselu zgodnie twierdzą, że fotobudka to fajne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białka_dalka
ja też polecam fotobudki! nie dość że super atrakcja dla gości to jeszcze pamiątka! jak ktoś się martwi czy goście się przekonają do pomysłu to zapewniam, że tak, po pierwszych odważnych już wszyscy ruszą :D jak się wynajmuje budkę od Fotolamy to razem z nią przyjeżdza animator, który rozdaje gadżety i wszyskich rozbawia i zachęca więc nie ma szans żeby budka nie wypaliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie zerzygam do fotobudki, to para młoda bedzie musiała jakieś dodatkowe koszty ponosić, bo oni chcą jeszcze fontanne czekoladową, a ja jak mieszam wódkę z czekoladą, to zawsze rzygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zrzygasz do fotobudki to znaczy, że nie powinieneś korzystać z takich atrakcji. Ja wynajęłam firmę www.fotobudka-sweetfocia.pl i pomimo tego, że moi goście byli w bardzo "ciężkim" stanie nie doszło do żadnych przykrych sytuacji. Muszę przyznać, że obsługa była bardzo profesjonalna i zadbała o moich weselników. Wszystkim się podobało, a najbardziej mojemu mężowi, który robił za modela w większości fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna atrakcja, u mnie sie sprawdziła, dzieci miały najwieksza zabawe w tym a trochę ich mialam jak mi mowiły moje konsultantki coraz to popularniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia109
Mówcie co chcecie, na moim weselu była fotobudka i nie żałuję, goście się świetnie bawili, sporo osób pytało się skąd ją wzięłam i z czystym sumieniem mogę polecić www.fotobudkaonline.pl świetna obsługa, sporo gratisów których nie było w ofercie i planowany czas był do 11 a skończyli o 11:40 i nie chcieli więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie pary, które zdecydowały się na fotobudkę na weselu, najpóźniej w ciągu trzech lat się rozwiodły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Wilimski
Hahaha nooo, a 100% par, które podały na weselu tort… prędzej czy później zakończy swój żywot. Tyle warte Twoje statystyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie te wszystkie fotobudki wcale nie podobaja, a jeszcz ebardziej zabawy! ale zastanawia mnie zrobioenie pokazu fajerwerkow. fajne oferty tego typu znalazlam na www.pol-expance.pl/ i naprawde nie wiem czy nie jest to ciekawa atrakcja, zwlaszcza swietnie na zdjeciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza atrakcja weselna to pytanie wodzireja o trzeciej nad ranem : Kto jeszcze nie wyd...... panny mlodej ? Odzywa sie tylko jedna osoba : "Ja !". Pytanie : Kto ty ? Odpowiedz : "Pan mlody".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie fotobudka to straszny dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zamawia fotobudkę ma małżeństwo bardzo krótkie. Gdy nie wiecie o co chodzi, powiem - szybko się rozwodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o takie nowe atrakcje weselne to z tego co widziałam to Animacje dla dzieci. Staje się to coraz bardziej popularne i na moje wesele w lato również zamawiam firmę zabawni i kreatywni są ze śląska ale dojeżdżają wszędzie. Chce mieć niezapomniane wesele a wiem że dzieci wtedy je będą wspominać długo a rodzice jeszcze dłużej. uważam że jak już organizujemy wesele to z atrakcjami dla wszystkich i nie należy pomijać przy tym dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateuszP
Wszystko zależy od budżetu. Nam pomogli więcej niż się spodziewaliśmy rodzice i stwierdziliśmy, że skoro ma być 14 dzieci na naszym weselu, to warto taką animatorkę zatrudnić. My wybraliśmy www.animatorweselny.pl Co ciekawe, mają również fofobudkę, więc skorzystali duzi i mali. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateuszku, przestań pieprzyć. Jak się wynajmuje fotobudkę, to para młoda musi się wkrótce rozwieść. Takie przekleństwo i to naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na weselu była fotobudka i każdy był nią zachwycony. Co prawda wtedy dopiero wchodziło to do nas, ale mimo dużej popularności dzisiaj nadal to frajda. Ostatnio najkorzystniejsza ofertę miała firma fotowariacje z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie dajcie dobre żarcie wódkę i orkiestrę a nie te szopki odstawiacie na weselach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:26 tak tak jasne wszyscy zachwyceni, a co mieli ci powiedzieć . Jak wychodzą z wesela, a młodzi oczekują pochwał to tak mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem propozycję fotobudki na moje wesele to wyśmiałem firmę która mi to zaproponowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Fotobudka to dobry pomysł na wesele. W sumie zależy to od gustu, ale widok dziadków i babć, które przebierają się w śmieszne maski i okulary jest bezcenny. Bardzo dużo humoru! :D Ze swojej strony polecam www.kotfot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, że wszystko kosztuje, a później okaże się, że kredyt nie wystarcza i z kopert trzeba dołożyć. A jak jest dobry zespół, albo DJ, to i tak goście bez dodatkowych kosztów wspaniale się bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co to reklamują to są sami niedorozwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.fotoroom.pl Dopiero zaczynają i może dlatego tak fajnie sie starają! wszystko w jak najlepszym porzadku, goście byli zachwyceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotobudka nie jest żadną atrakcją na weselu. Nie słyszałam, żeby gdziekolwiek na weselu fotobudka wzbudziła choćby zainteresowanie, o zachwytach nie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×