Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosia1232

atrakcje weselne fotobudka

Polecane posty

Gość Fotobudka SesjaParty
Szkoda, że naszego przedmówcy nie było na weselu Kasi i Daniela w ostatnia sobotę. Wydrukowaliśmy ponad 400 zdjęć i wypełniliśmy foto księgę gości po brzegi. Wszyscy zabrali ze sobą fotkę na pamiątkę. Polecamy się na każde przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super sprawa, świetna zabawa i niezły ubaw dla wszystkich gości usmiech :) Zdecydowanie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie namiary - http://www.foto4fun.com.pl Robi wielką różnicę, daje fajne efekty, ludzie się przy tym bawią, chociaż szczerze mówiąc kompletnie się tego nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że nie jestem do końca przekonana do fotobudki... Widziałam już takie rozwiązanie na weselu znajomych i niestety nie cieszyło się ono zbyt dużą popularnością... Jeżeli szukasz jakiejś ciekawej atrakcji weselnej, mogę polecić Ci pokaz iluzjonisty. Byłam już na takim przyjęciu i moim zdaniem taki pokaz-niespodzianka wypadł znacznie lepiej, niż wspomniana wcześniej fotobudka (jeżeli udało mi się Ciebie zainteresować, możesz rzucić okiem np. tutaj: https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie jestem wielka zwolenniczką fotobudki (przynajmniej w kontekście wesela)- nie zawsze bawi to wszystkich gości, a przecież chodzi o to, żeby rozrywkę na weselu miał każdy z weselników... Głównie z tego powodu polecałabym raczej pokaz iluzji (więcej poczytasz na https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/) - możesz zaaranżować go w formie niespodzianki w środku wesela. Nie spotkałam osoby, której coś takiego by się nie spodobało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykKa
Dziwią mnie negatywne komentarze na temat Fotobudki na weselu. Osobiście nie nazwałbym nawet tej usługi atrakcją dla Gości, może dla dzieci... Jak dla mnie Fotobudka daje możliwość stworzenia Księgi Gości weselnych dla Młodej Pary urozmaiconej o zdjęcie, którego nie znajdziemy w rodzinnym albumie. Babcia w Sombrero, Dziadek w roli Faraona czy też Arabskiego Szejka takie zdjęcie w albumie do którego Nowożeńcy wrócą po 20 latach wywoła uśmiech na twarzy :) Kilka lat temu podczas wesel Młoda Para zostawiała Księgę Gości do której Goście wpisywali życzenia, teraz poza tymi życzeniami wklejają zdjęcie. Jak dla mnie kapitalny dodatek, ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje. Na swoje wesele zarezerwowałem Fotobudkę podczas Targów Ślubnych w Katowicach. Jeżeli ktoś szuka fajnej Fotobudki na śląsku polecam ofertę www.epic-events.pl. Zdecydowanie najlepsza prezentowana oferta na Targach. Drewniane gadżety, ręcznie robione personalizowane albumy - widać, że profesjonalnie podchodzą do usługi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że fotobudka to fajny pomysł. Tak samo jak DJ. Odchodzi się już od wesel z tradycyjną orkiestrą. Teraz DJ daje takie same a nawet większe możliwości a koszty są dużo mniejsze. U nas na weselu grał DJ DOMSON i goście byli zachwyceni a do tego fotobudkę daje gratis!!!!!! Szczerze polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka to fajny pomysł na wesele, my akurat mieliśmy ją gratis gdyż nasz DJ ją oferował, w ogóle to polecamy go serdecznie bo gra znakomicie :) DJ Domson jest mega, nie trzeba profesjonalnego zespołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam DJa Domsona! Przesłuchaliśmy kilka DJów i żaden nie był nawet w połowie tak dobry jak on. Podczas imprezy (listopad 2016) tylko się w tym utwierdziliśmy. Wesele zostało poprowadzone fenomenalnie - wszystko ze smakiem i świetnym poczuciem humoru. Goście byli zachwyceni i pytali o namiar :) Świetnie się bawiliśmy - bardzo dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osóbiście jestem za fotobudka od firmy www.memoriesfoto.pl mają piękną dmuchaną fotokabinę nie spotkałam takiej w ofertach do Tego obsługa miła i uśmiechnięta, album ze zdjęciami z fotobudki zrobił na mnie ogromne wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o fotobudkę to bardzo fajna sprawa, my mieliśmy ją gratis bo DJ Domson, który grał na naszym weselu miał ją w swojej ofercie. Fantastyczna pamiątka! Polecam zarówno DJa jak i fotobudkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka to jest rewelacyjna sprawa ;) byliśmy na wielu weselach, gdzie taka była - zawsze był to strzał w 10. No i na naszym nie było inaczej - i też wszyscy chwalili pomysł :D jak ktoś szuka dobrej i taniej - polecam http://fotobudka.eventteam.me/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas doskonale sprawdził się dj Domson. Było wszystko i muzyka i fotobudka i tańce i śpiewy. Najlepsza rekomendacją było to, że goście wcale nie siedzieli przy stołach. cały czas tańczyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed fotografem ludzie się tak nie "otwierają" jak to ma miejsce przy fotobudce. Fotobudki robią furrorę na każdych imprezach wśród młodszych i starszych. Ja osobiście polecam Fotobudka Pstryk Pstryk www.facebook.com/fotobudka.PstrykPstryk www.fotobudkapstrykpstryk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ciepło polecam świetnego dj, a Domsona, który jest też świetnym animatorem na weselu. jego pomysłowość w zabawach i konkursach bardzo mi się spodobały a za konsolą sprawdzał się jak stary mistrz. ma niezwykłe wyczucie w puszczaniu muzyki w odpowiedni moment. lepszego Dj' a nigdy wcześniej nie widziałam, a było ich kilku. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka to naprawdę świetny pomysł na uatrakcyjnienie wesele. My korzystaliśmy z fotobudki event team i zroiła ona po prostu furorę. Firma jest bardzo profesjonalna, można się z nimi dogadać co do godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam, że fotobudka to znakomity pomysł na atrakcję weselną, polecam w szczególności www.fotobudka-event.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaa9888
Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie innej atrakcji niż fotobudka i nie wyobrażam sobie wesela bez takiej opcji. Moja znajoma poleciła mi firmę https://www.mimofoto.pl/ więc na pewno chętnie skorzystam sobie z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Na moim weselu też była fotobudka, ale nie pamiętam już jakiej firmy. W każdym razie bardzo fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marketing szeptany nudny do wyrzy/gania. Będąc państwem młodych omijałbym szerokim łukiem wymienione powyżej interesy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam DJ DOMSU, nie tylko ma wspaniałą muzykę, ale również może zagwarantować efekty specjalne i dodatki. Dobra zabawa gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fotobudka to dobry pomysł, z takich pewnych atrakcji najszybciej na nią bym postawiła. Nie wiem u kogo wynająć bo to zależy gdzie ale wiem że smove ma dobre fotobudki, to nazwa producenta. Od nich bym szukała budki jak bym chciała wynająć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chodzi o największy zbiór atrakcji weselnych to polecam sprawdzić tą stronkę:
https://www.gdziewesele.pl/oprawa/atrakcje-weselne
Sprawdzone źródło gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×