Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Bio oil opinie

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny używałyście może bio-oil? Bo ja właśnie zaczęłam go używać, ponieważ jestem w 8 miesiącu ciąży i mam straszne rozstępy na brzuszku i zastanawia mnie czy ta oliwka jest skuteczna. Jeśli któraś z Was była zadowolona bądź też nie proszę o wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam to jak jeszcze mieszkalam zagranica i pwoieim jedno - DO KITU. tluste jak cholera, ma jakis taki dziwny zapach i niestety ale a rozstepy nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A używałaś może coś co zadziałało na rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak używałam, kociej spermy, dało radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzywalam, nie regularnie, bo na zmiane z buebchen dla ciezarnych i olejkiem z weleda na rozstepy i mam slownie 5 rozstepow, ktore pojawily sie dopiero po porodzie nie wiem, czy to dzieki olejkom, bo na pewno nie genetyka, mam sporo starych rozstepow, pamiatka jeszcze po okropnym okresie wzrostu (w ciagu 3 miesiecy uroslam 11 cm i skorka, serce i kosci zostaly w tyle ;) ) zapach ma calkiem neutralny, jest tlusty jak to olejek (jagoda ty cwoku :P ), wlasnie konsystencja mi sie podoba w nim, bo wystarczy kilka kropli zeby rozsmarowac po brzuchu jesli masz kase to polecam weleda tez polecam ogolnie smarowanie sie, nawet oliwka dla dzieci polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja smarowałam olejem kokosowym na zmianę z oliwką dla dzieci, +18 kg w ciąży. Rozstępy pojawiły się tylko na piersiach, bo je rzadziej smarowałam.ale i po nich nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam codziennie. Jestem w 38 tc i narazie nowych rozstępów nie mam. Ale na te stare(na udach) nie pomaga.... Zapach delikatny,konsystencja ok-szybko się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie używaj tego :O Jak się wczytasz w skład, to połowa składników jest kancerogenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O sorry, wycofuję ten poprzedni wpis, nie o ten mi chodziło :O Ale jak już jestem przy nim, to ten też nie jest super naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki będzie naturalny? Bo ja czytałam że np olejki jojoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze na takie problemy, mi znane to olejek rosehip (nie wiem jak jest po polsku) i tamanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gdzie mieszkam jest ten szeroko reklamowany i drogi olejek Bi Oil (nie mylić z Bio Oil) i jest rewelacyjny jednak jego stosuje się bardziej by zapobiec rozstępom lub na świeże , bardzo słabe rozstępy jak i na blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje że tylko można ewentualnie zapobiegać, na istniejące już mało co pomoże, z czasem zbledną ale nie znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten Bi oil i kosztuje za 120 ml ok 17 euro czyli jakieś 68 - 70 zł ale chyba w Pl jest i jest o niebo lepszy niż Bio Oil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w ciąży przytyłam 20 kg, po czym szybko zrzuciłam, niczym się nie smarowałam i nie mam ani jednego rozstępu, skórę mam jędrną nawet na piersiach pomimo karmienia przez ponad 1,5 roku. moja kol przytyła tylko 6 g i ma straszne ciało, wszędzie rozstępy. myślę, że jak ktoś ma "dobrą" skórę to nie będzie miał rozstępów a jeśli nie to te specyfiki mało pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faktycznie rozciągliwa jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa9234
W celu poznania korzyści płynąc z używania Bio Oil polecam zerknąć sobie na stronę http://kobietka.com.pl/uroda/niesamowite-korzysci-bio-oil-dlaczego-stal-sie-tak-popularny/ Tam jest wszystko bardzo fajnie wyjaśnione i możecie dowiedzieć się, czy warto inwestować w takie zakupy, czy lepiej jednak użyć sobie coś innego. Mnie niektóre informacje z tego artykułu nawet zaskoczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, znam ten olejek, teraz też kupiłam bo się oparzyłam piekarnikiem i zrobiła mi się brzydka blizna a wiem że pomaga zmniejszać takie rzeczy, wystarczy regularnie smarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szajs za kupę kasy. Parafinę w aptece można za 2 zł kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaka kupa kasy? widziałam droższe kosmetyki a olejek to produkt medyczny a więc ma potwierdzone badaniami klinicznymi działanie w przeciwieństwie do kosmetyków, poza tym jako jedyny zawiera purecelin oil i witaminy A i E, olejki : nagietkowy, lawendowy, rozmarynowy i rumiankowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jutubie oglądałam materiał o tym, że w tym olejku jest fenol, który jest toksyczny. Stężenie pewnie małe ale jednak ja się zdecydowałam go unikać. Przeciw rozstępom sprawdził mi się dermokosmetyk Mama Care firmy Efektima. Rozstępów nie mam na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Plusska napisał:

Na jutubie oglądałam materiał o tym, że w tym olejku jest fenol, który jest toksyczny. Stężenie pewnie małe ale jednak ja się zdecydowałam go unikać. Przeciw rozstępom sprawdził mi się dermokosmetyk Mama Care firmy Efektima. Rozstępów nie mam na szczęście

Nie masz, bo masz takie geny. Jakbyś miała w genach rozstepy to żaden kosmetyk by Ci nie pomógł.

Autorka na pewno doceni radę spamerki, zwłaszcza że jej dziecko ma już 9 lat.

No Julka, trudno żebyś miała rozstępy nagle po 9 latach... macie dobre geny i tyle. Olejek nie zrobił roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rozstępy niestety nic raczej nie pomoże. Słyszałam że kolagen pomaga ale sama nigdy nie stosowałam więc nie wiem na 100% ale wiem za to że jeśli w genach masz te rozstępy to niestety ale nic ci nie pomoże. A Bio Oil to jedna wielka porażka i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×