Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

23 tydzien ciazy ile przytylyscie mniej wiecej

Polecane posty

Gość gość
2,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21/22 tydzien, 1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9,5kg w poprzedniej ciazy identyczna waga i po 6m-c stanela i stala do konca moze i teraz bedzie tak samo mam nadzieje; ) obie ciaze caaalkowicie inne a plec ta sama- chlopcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw schudłam 5kg, a potem do 23tygodnia przytyłam jakieś 6kg w szybkim tempie. Dlatego postanowiłam przystopować z jedzeniem słodyczy i innych świństw oraz zaczęłam się więcej ruszać, teraz waga idzie wolniej w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8lvis
22/23 tydzień i 7 kg do przodu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4kg ale startowalam z waga 54kg wiec jestem wrecz zadowolona z dodatkowych kilogramow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ostatnio założyłam temat ze przytyłam 3 kg w 22 tyg.i aplikacja ciążowa uznała ze za mało ze powinnam ważyć 64-66 to już mnie tu straszyły ze nie powinnam się cieszyć bo to może być sto różnych przyczyn (oczywiście z złym kontekscie) a wychodzi na to ze większość tyła podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 6 kg ale wszystko idzie w brzuch i biust. brzuch to mam tak duzy jakbym miala zaraz rodzic ale lekarze oznajmili ze na swiat bede wydawac giganty moj syn mial wage 4600 g a teraz spodziewane jest nawet 5 kg przeraza mnie to. bo z synem w pierwszej ciay przytylam 26 kg i potem schudlam 28 a teraz jestem szczupla i tylko ten brzuch i jak mam takie duze dziecko urodzic to ja niewiem wszystko zalezy od wyniku na cukier czy natura czy cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 tc 2-3kg ,39tc 11,5 kg i urodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 tydzień. 2 kg na plus. Z tym,że w 1trymestrze miałam wahania wagi ze względu na mdłości. 2 kg liczę od wagi początkowej. Wszystko poszło w brzuch. Piersi są większe,ale takie zrobiły mi się już na początku i nie wpłynęło to na wagę. Waga początkowa 53kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhhhh
Ja nie wiem same szczupłe piszą i niejadki, a ja natomiast z 65 kg przybralam 12 kg w 23tyg ciąży. Przypuszczam że na plusie łącznie będę miała pewnie 18-20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka2017
Waga przed ciaza 67 przy wzroscie 162cm. Teraz w 22 tyg mam 73kg (+6kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waga przed ciążą od 5 lat ta sama 73 kg a w 27 tyg 84 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciazy w 24 tc mialam -7kg od wagi poczatkowej ale bardzo meczyly mnie mdlosci i wymioty.Potem odrobilam te 7 plus kolejne 3kg to wlasciwie przytylam 3kg.Jak szlam rodzic polozne pytaly czy aby to juz a ja bylam w 41t3 dniu :)) Corka 3015g. Teraz jestem w 23 tygodniu.Na plusie mam 3kg z czego ostatni kilogram doszedl w ciagu ostatnich dwoch tygodni.Tym razem bez wiekszych mdlosci i bez wymiotow a apetyt normalny moze nawet troszke mniejszy niz przed ciaza.No i chlopiec:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 kg, zaczynałam od 48kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sally

waga przed ciążą 50 kg, teraz w 23 tc ważę 58 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emirelka

W 23 tyg +7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez sensu takie pisanie bo wiele zależy też od tego jaka waga była pierwotna, gruba dziewczyna nawet powinna przytyć mało, natomiast chuda więcej. Nie porównujcje się do innych bo nie wiecie jak te osoby wyglądały i wazyly przed zajściem w ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×