Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brać zapłate za godziny zapoznawania sie z dzieckiem jako przyszła opiekunka

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie, to byly 4 godziny z dzieckiem ale rodzice byli w poblizu, w domu albo rowniez na placu zabaw. I nie wiem czy powinnam dostac za to zaplate jako niania czy dopiero za te godziny kiedy zostaje sama z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze powinnas, przeciez nie bylas tam dla przyjemnosci tylko bylas w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny to duzo, za granica dostajesz za to kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostawałam i matka dziecka sama z siebie mi płaciła. Byłyśmy tylko umówione, że za takie godziny daje mi od razu za naliczone godziny a, jak już byłam na stałe, to dopiero stałą pensję. To już kwestia umowy, ale zapłacić jak najbardziej powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest właśnie za granicą. Umowilam sie z rodzicami na zaplate raz w tygodniu i wlasnie dzisiaj ide na ostatnia 4 godzine przyzwyczajania sie małej do mnie a od przyszlego tygodnia bede juz z nia sama. Pierwszy raz bede opiekunka i dlatego chcialam sie zapytac jak to z wami było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak za granica, to na pewno Ci zaplaca, w Polsce moglby byc problem, zreszta w Polsce pewno nikt nie "przyzwyczaja" dzieci do opiekunek, bo za drogo wychodzi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, dam znać później jak to dzisiaj poszło;) Po prostu nie lubie o kwestiach finansowych przypominac wiec mam nadzieje ze to dzisiaj jakos od nich wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×