Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blanka2905

ciemne meble fioletowe łóżko i dywan jakie ściany

Polecane posty

Gość Blanka2905

Witam, chcę urządzić swój nowy pokój gościnny, jest prostokątny, słabo oświetlony, mam ciemne meble, fioletowe ciemne łóżko oraz biało--fioletowy dywan. Zastanawiam się na jaki kolor mogę pomalować ściany by pokój nie stał się zbyt ciemny a jednoczeście był przytulny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2905
dodam też że na dłuższej ścianie jest balkon, więc nie mam pojęcia jak to wykombinować żeby było dobrze;) na krótszej będą meble tak myślę, naprzeciwko łóżko i na drugiej długiej zostaje "nic"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
limonkowy, bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2003
tez obstaje za limonkowych, a jesli chcesz cos bardziej stonowanego, to slomkowy (bez z nuta zieleni, cos jak sloma, swieze siano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee limonka jak dla mnie beznadziejnie, mam bialo czarne meble i u siebie i fioletowo-szare ściany no i reszta dodatków w podobnym kolorze, wygląda swietnie, wybierz piękną szarość i jakiś dodatki do niej fioletowe, np. jakiś wzór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasnoszare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2905
dziękuję za propozycje. Tylko nie wiem jak połączyć ze sobą te kolory:) tzn podoba mi się limonka-lawenda połączenie ale czy to będzie pasowało? i dwie ściany naprzeciwko siebie taki sam kolor i odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×