Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pilotlot

2M 1K PANIE I PANOWIE zbieram opinię pomożcie

Polecane posty

Moja, ktora wlasnie o mnie sie opiera i zacheca aby sie juz polozyc do lozka wie ze moj pomysl bedzie taki, ze na sama mysl o tym co bedzie lub juz po ze co bylo bedzie miala mokro w majtkach... :-) Ale czekam na Wasze propozycje i pomysly... Ja napisze rano o swoim pomysle. Tymczasem czekam na Wasze odpowiedzi, historie, przygody i propozycje.... Smialo, wpisujcie, to nie boli i nie krepuje, a duzo pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawa sk
chciałęs rady proszę- tego że jej lepiej z nim będzie juz nigdy z jej wspomnien nie wymarzesz a założe się ze przejdzie ci przez myśl w trakcie czy on dogadza jej tylko trochę czy bardzo oczywiście ona powie ci zawsze ze ty byłes lepszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj wszystkich :D Sawa sk kieuję do Ciebie swoją odpowiedź. 1. To, że ona się w nim zauroczy, to tak samo gdyby w pracy ktoś jej się spodobał. Darzę ją największym uczuciem i bardzo ją kocham. Ona mnie tak samo. Ale jak spotka kogoś kto jej zaszumi w głowie, to kim bym nie był na siłę kochać mnie nie będzie. Ja też nikogo na siłę nie będę trzymał. To ma być miłość, a nie związek dwojga ludzi oparty na seksie. My się kochamy a sex jest dla nas uzupełnieniem. Przede wszystkim rozgraniczamy sprawy łóżkowe od spraw uczuciowych. A w życiu na codzień postępuję tak, aby moja wiedziała, że kocha faceta, który jest najwspanialszy na świecie. Co dzień staram się swoimi czynnościami to udowodnić... 2. A jeśli on będzie lepszy to ona na pewno mi to powie bo ją doskonale znam. A ja się na pewno nie zrażę tylko będę pracował, aby być lepszym od niego :D Zawsze staram się poprawiać i ona to wie. Ma porównanie do tego ile się kochaliśmy kiedyś i jak, a jak to teraz wszystko wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja coś powiem bo byłam w takiej sytacji ;) 1. Jak to się zaczęło, od czego wynikło-z jakiej sytuacji? jakieś trzy lata temu, ja i mój były facet wyjechaliśmy na weekend nad morze bzykać się, wynajęliśmy sobie tam domek letniskowy w ośrodku wczasowym. tuż po jednym ostrym numerku mój eks napalony pieścił mi jeszcze moją myszkę paluszkami i szeptał do ucha zboczone rzeczy, w pewnym momencie wypalił pytanie o moją najbardziej wyuzdaną fantazje, trochę z duszą na ramieniu ale wyznałam mu że marzy mi się trójkąt, a on ku mojemu zaskoczeniu odpowiedział że chętnie pomoże mi spełnić ta fantazje. w celu poszukiwać partnera udaliśmy się wieczorkiem na dyskotekę na plaży, mój eks siedział przy barze a ja pląsałam się na parkiecie, sporo było napalonych samców podrywających mnie, ale albo mi się nie podobali albo jak mówiłam że jestem z chłopakiem i szukamy faceta do trójkąta to pasowali z tematem:D aż w końcu znalazł się chętny przystojniak, trochę młodszy od nas (ja i ex to ten sam rocznik), okazało się nawet że również wynajmował domek w tym samym ośrodku co my. przyjechał z rodzicami i ogólnie miał nudnawe wakacje (do momentu poznania nas oczywiście;-) ). tak więc po zapoznaniu się i uzgodnieniu co i jak udaliśmy się do naszej kwatery, po drodze kupując jeszcze wódkę. byłam wtedy taka podniecona i napalona jak chyba nigdy wcześniej ;-) 2. Jak przebiegał taki stosunek i jaki był jego finał? cóż, jak przebiegał to dużo by tu pisać;-) na kwatere dotarliśmy po 22:00 a kolega wyszedł od nas coś koło 4:00, non stop coś się działo;-) a zaczęło się tak że po wejściu do domku, zrobiłam drinki i zaczęłam miziać się z nowym kolegą, on siedział w fotelu ja jemu na kolanach i pieściliśmy się, potem uklęknęłam przed nim i zaczęłam robić mu loda, wtedy podszedł do nas mój eks, podwinął mi miniówe, ściągnął stringi i zaczął lizać mi pupę i jednocześnie robić palcówkę, po jakimś czasie wszedł we mnie. kolega zaś wtedy doszedł w moich ustach. ale szybko był gotowy ponownie. eks w tym czasie posuwał mnie od tyłu fiutem a kciukiem penetrował mi odbyt. byłam tak rozgrzana że chciałam ich mieć już dwóch na raz, więc pozbyliśmy się wszystkich ciuchów i przenieśliśmy się na łóżko, ja dosiadłam kolegę a mój eks wtargnął we mnie analnie. rozkosz nie do opisania... różne konfiguracje przerobiliśmy tej nocy, było naprawdę gorąco. eks miał 4 wytryski, kolega 6 a ja orgazmów ponad dziesięć ;-) 3. Jak ten stosunek wpłynął na relację w związku? nijak:D my już wtedy nie byliśmy parą. ja byłam mężatką już, ale mąż słaby w te klocki, więc szybko zaczęłam się umawiać z eksem na sam seks. 4. Czy kontujecie takie spotkania? nie, z tamtym chłopakiem nie mamy kontaktu, ale powtórzyliśmy to z eksem jeszcze dwa razy z facetem poznanym na czacie. 5. Rada dla początkujących... hmmm... nie mam żadnych rad, ale jakoś nie wyobrażam sobie takich szaleństw w stałym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamina_s dlaczego nie wyobrażasz sobie takiej sytuacji w stałym związku? Czy według Ciebie będzie taka sytuacja miała przełożenie na uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz chyba u wszystkich po obiedzie tak wiec Panie jak macie wolne popoludnie to poprosze o opinie na temat 2m +k :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w stałym związku w takim ukladzie nie byloby adrenalony z k****enia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o sprzedawanie wlasnego Ciala, a dokladnie swojej kobiety, tylko o dolozenie kobiecie przyjemnosci do lozka, o urozmaicenie sexu, o to aby poczula sie wyjatkowo, jak malo kobiet na swiecie moze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co jakies postepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilot jak podasz maila to ci opisze jak to wygladalo u mnie z tym ze to ja dolaczylem do pary . Ale może to tez Ci pomoże podjąć decyzje. Ja jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem zdecydowaliśmy się na coś takiego, weszliśmy na mynago żeby sobie kogoś znaleźć i jak w końcu znaleźliśmy kogoś, kto nam odpowiadał to spróbowaliśmy i powiem szczerze, że jest to naprawdę ciekawe doświadczenie. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej pilotlot... Obserwuje Twoj temat i ostatnio pustki. Jestescie juz po? Bede czekala na odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Miłość poszła spać więc można popisać... Odnośnie naswzego tematu, moja sie rozmysliła. Byłoł blisko ponieważ sama się już zastanawiała kto by pasował do naszego związku, Myślała jaki mógłby by być facet, czy znajomy, czy ktoś obcy, młodszy czy bardziej doświadczony. Niestey ostatnio mi powiedziała, że nie ma takiej opcji, pomyślała o przeciwstawnościach oddania się obcemu gościowi. Ja jako, że w pełni szanuję jej decyzję nie nalegam, lecz szkoda mi bo chcialem przeżyć wspólnie z dziewczyną taki seks.... Szkoda mi trochę , ale założyłem ten temat, aby pozanć w pełni opinie osób które uprawialy seks w trójkącie, aby być pewnym swojej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy komuś od ostatniego naszego pisania przydażyła się taka sytuacja? A może ktoś nowy chce się podzielić opiniami,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza muza
było tak impreza u znajomych dobiegła końca wszyscy wstawieni czas było wracać, zabraliśmy kolegę jego samochodem by go przenocować w celu wytrzeźwienia . jestem słabo pijąca wiec mi zlega na imprezach w domku zajęłam łazienkę takie tam babskie sprawy ,nagle usłyszałam skowyt męża ze musi koniecznie do toalety, szybko szybko szybko , więc co miałam zrobić owinęłam się ręcznikiem i wybiegłam , mężuś sie schował w ,, gabinecie,, a ja stałam przed półnagim znajomym otulona kusym ręcznikiem odziana tylko w stringi. poczułam się trochę nieswojo z za drzwi łazienki usłyszałam rechot i tekst czy może pokazałam mu cycka wściekłam się wiec mu odpaliłam że nie pokazuje pierwsza nie wiem co mi odbiło i stało się kolega pokazał i to nie małego sztywnego ja w pisk sama nie wiem czemu a z łazienki co sie dziej i śmiech ja chyba odpaliłam ze kolega mnie g****i na co z łazienki usłyszałam a co dużego ma ??? ja na to że tak wiec słyszę nie wiesz co sie z tym robi pomyślałam wtedy a ch ci w du...... ustawiłeś to to teraz cierp byłam nakręcona sytuacją ręcznik spadł jak w filmie ( zawsze chciałam go tak zrzuci ) gdy wychodził z łazienki robiłam laskę koledze póxniej nie ma co opisywać i nie powiem fajnie było kac na drugi dzień relacje sa takie - skoro poznałam ten smak lepszy sex skoro zostałam sprowokowana do nazwijmy to po imieniu zdrady ( nie szanował mnie) sama teraz zdradzam i ma to gdzieś. mąż się naciął. wyzwolił demona ma za swoje kolesia nie widujemy choć chciał , ja zresztą podświadomie też , ale mąż nabawił się chyba kompleksów i zrozumiał co zrobił, z myszki wyszła suka :):):) tak mi kiedyś powiedział. sex z mężem sie nie zmienił ja tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuza muza:) duzo miałaś kochanków?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza muza ciekawa historia troche zniechecajaca do takich zabaw... Jesli mozesz to opisz jak przebiegal dokladniej stosunek we trojke. A moze ktos inny podzieli sie swoimi przezyciami i historiami w trojkacie...?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chetnie skusila bym sie na taki uklad ale moj facet jest przeciw... Podwojna penetracja. Az robi sie mokro :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim! Jako, że zbliżają się święta, a podczas nich są różne spotkania, wyjazdy,imprezy i takie tam to może komuś przydarzył się trójkąt dwa m plus jeden k. Piszcie bo temat dawno już nie odwiedzany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jak to się zaczęło, od czego wynikło-z jakiej sytuacji? 2. Jak przebiegał taki stosunek i jaki był jego finał? 3. Jak ten stosunek wpłynął na relację w związku? 4. Czy kontujecie takie spotkania? 5. Rada dla początkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole wypałuj się
spiertalaj głupawy gnojku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sprobowaliscie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×