Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pilotlot

2M 1K PANIE I PANOWIE zbieram opinię pomożcie

Polecane posty

Gość gość
Powiem krótko i zwięzłe. Zrobiłem taki prezent swojej Pani. Faceta znalazłem w Internecie po 2 godzinach. Ja 40 ona 23, nasza kobietka 32. Wykazał ja na maksa.... A mnie to już nudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolegą z którym się wychowałem i jesteśmy lepiej jak bracia też kombinowaliśmy obdzwanialiśmy namawialiśmy kochanki i nic. A prawie po 40 latach chcemy się zmierzyć. Dopiero w pt. przy piwie ,,stare durnie" nas olśniło rozwiązanie przecież jest cały czas pod nosem AGENTURA przy chwili wolnej lecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie dołączę do układu 2m1k. Jestem po 30, sprzęt średnich rozmiarów. Gg 61541640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bylo to tak...niewinne spotkanie znajomych okazja bez okazji. Aklohol, zabawa i śmiech. Wszyscy się rozeszli do domów i pozostał na noc nasz kolega. Kąpiel i wszyscy wylądowaliśmy w swoich łóżkach ja z żonką a kolega w gościnnym. Nikomu nie chcialo się spać. Więc padła propozycja wspolnej kawki i lampki wina. Żonka siedziała kolo mnie. Atmosfera napięta. Nagle poczułem dłoń mojej żony na moim penisie reakcja natychmiastowa...wzwód. Zaczeliśmy się calować a żonka odwróciła się tyłem do mojego kolegi. Koszulka nocna lekko podwin€ła się jej do góry ukazując jej pośladki. Żona dotknęła dloni kolegi i przesun€ła ją w stronę swoich po$ladków. Na efekty nie trzeba było czekać długo...jego penis momentalnie stanął na baczność probując przebić się przez bokserki. Żona odwrociła się na plecy delikatnie rozchylając uda. Jej muszelka nabrzmiała. Kolega nachylił się na jej piersiami i delikatnie masował językiem jej nabrzmiałe sutki. Westchnęła rozchylając jeszcze bardziej uda. Jej cipka była mokra i nabrzmiała. Kolega wstał a jego penis sterczał i był gotowy do akcji. Żona przechyliła się do przodu i niespodziewanie wzięła go w usta...westchnął tylko. Czułem że zaraz eksploduj€!!! Rozchyliłem jej uda i wbiłem się językiem w jej muszelkę. Zacz€ła j€czeć. Wyciągła go z ust i szeptn€ła do mnie "wsadźmi go...prosze!!!". Ściągnąlem ją w dól. Rozchyliłem jej uda i ze sterczącym penisem wbiłem się w jej cipkę. Poczułem lekki opor a potem krzyk rozkoszy. Penis od kolegi pulsował. Żona wstala i usiadła na mnie wychylając pośladki do tyłu. Rozchyliła pośladki i wzięła jeco penisa w dloń naprowadzając go na swoją dziurkę w pupci. J€kn€ła do niego 'wsadź mi go w pupę". Kolega napierał aż cały jego penis znalazł si€ w jej pupci. Jęczała i wiła się...krzycząc "zerżnijcie mnie prosze". Nagle jej ruchy były coraz gwałtowniejsze jej cipka pulsowala. Krzyknęł....teraz, teraz mam mam. Momentalnie eksplodowaliśmy w niej. Ja w cipce a kolega w pupci mojej żony. To bylo cudowne. Żonka wstałai poszła do łazienki. Po paru minutach wrociła i polożyła się kolo nas. Nie minęło pięc minut a w jej ustach znalazł si€ moj penis. Kolega wziął w dłoń swojego penisa zaczął si€ onanizować. Wytrysnął na jej piersi a ja eksplidowałem w jej buzi. Panowie i panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj wieczorem czekała na moją żonę niespodzianka...przed wyjściem do pracy zaproponowałem żonie seks z opaską...nie do końca jej mówiąc co będzie się działo. Nie wiedziała, że będę z kolegą ale to za chwilę...wykąpany i ogolony wkroczyłem do sypialni. Żona spała albo udawała, że śpi...delikatnie rozchyliłem kołdrę i ujrzałem podciągniętą koszulkę koronkową i jej cipkę udekorowaną stringami koronkowymi i dziurką...rozchyliłem jej uda dotykając jej piersi. Nogi rozchyliły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ukazując jej delikatne wargi sromowe...była tak wilgotna i podniecona, że bez najmniejszego trudu wszedł do środka (a mały nie jest). Parę pchnięć w jej cipkę spowodowało, że westchnęła z rozkoszy. Wyciągnąłem go gwałtownie a jej cipka rozwarta czekała na kolejny ruch. Nachyliłem się i szeptnąłem...a teraz niespodzianka kochanie i zawiązałem jej oczy. Rozłożyłem żonie nogi i ręce zapinając na nadgarstki rąk kajdanki. Jeszcze raz wsadziłem jej penisa w cipkę i wyciągając usłyszałem jej jęk. Palcami rozchyliłem jej wargi sromowe i zatopiłem w jej cipce język...wiła się i zakrzyczała...wsadź mi proszę...a za drzwiami czekał kolega a jego penis stał na baczność w gotowości na swoją kolej. Szeptnąłem do ucha żony...poczekaj zaraz przyjdę...poleciałem do kuchni bo bitą śmietanę. W tym czas kolega wszedł do sypialni jego penis większy od mojego drżał i czekał na pchnięcie...wszedłem do sypialni i ponownie nachyliłem się nad cipką żony...bitą śmietaną ozdobiłem jej różową cipkę i językiem zlizywałem z jej cipki śmietanę razem z nektarem z cipki. Podniosłem jej nogi w górę rozchylając je na boki. Odsunąłem się...kolega ze swoim ogromnym penisem zbliżył się do żony cipki. Jego glówka stała na przeciw jej cipki...nagle z całym impetem wsadził żonie swojego penisa do środka. Nastąpił lekki opór ze strony cipki żony...wargi sromowe rozchyliły do granic możliwości wpuszczając go do środka. Boże on ją rozerwie...pomy$lałem. Jego penis wszedł cały do środka wywołując krzyk rozkoszy u mojej żony. Myślałem że eksploduję tu i teraz. Z mojego penisa popoprostu kapało. Parę ruchów w przód i w tyl spowodowało że cipka mojej żony dopasowała się do jego ogromnego penisa. Żona wiła się z rozkoszy j€cząc jak oszalała. Stanąłem nad twarzą żony i czekałem na ten moment. Żona krzyczała...zaraz będę miała zaraz b€dę miała...kolega kiwnął głową że zaraz będzie dochodzil. Gwałtownie ściągnąłem opaskę z oczu żony i wystawiłem mojego penisa przed ustami...nagle stop...i pochwili żona krzyknęła....zerżnijcie mnie proszę...w tym momencie wepchnąłem w usta mojej żony mojego panisa a kolega z calym impetem zagłębil się w cipce mojej żony. Wiła się jak oszalała...nagl€ prawie jednocześnie wystrzliliśmy spermą ja w ustach mojej żony a kolega w jej cipce. Żona krzyczała a my$my dalej wypelnialiśmy ją. Sperma poprostu wystrzeliła wyciekając z jej cipki i ust. Zachłannie polknęła moją porcję jak spragniona...kolega wyciągnął swojego olbrzyma z jej cipki a jej wargi pulsowały jak oszalałe...rozpiołem kajdanki. Żona pochwyciła mojego penisa w dłonie i nakierowała go na swoją cipkę...krzykn€ła...wsadź mi go kur...a. Pchnąłem parę razy i wystrzeliłem w środku a żona dłonimi masowała penisa. Wystrzelił jej na piersi. Jej cipka wyczerpana ociekała spermą moją i jego spermą. Jęczała i nachyliła się nad moim uchem....szepcząc....dzi€kuj€ kochanie to było z******te aż boli mnie cipka...było cudownieeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chore pozawalac komus zeby ci posuwal zone i jescze na to patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i ona i on
Kontynując temat sprawa jest zależna od indywidualnego nastawienia partnerów. W naszym przypadku nie ma z tym żadnego problemu. Nie oceniam tylko wydaję nasze opinie. Przykład? Wczoraj wieczorem spróbowaliśmy układu 2m i 2k...z jednym tylko wyjątkiem wspolna kąpiel we czwórkę. Oczywiście początek był trochę kr€pujący chociaż wszyscy wiedzieliśmy po co tu jesteśmy. Nadzy weszliśmy do naszej ogromnej wanny...szampan pozwolił rozluźnić atmosferę na tyle, że nie krępowali$my się nagości. Żona kolegi i moja zawiązały nam oczy i mieliśmy zgadnąć czyje usta masują nasze sterczące penisy. Oczywiście żadna nie odważyła się wziąć w usta nie swojego penisa ale potem role się odmieniły to myśmy mieli wsadzać w nabrzmiałe c*pki nasze penisy. Zamieniliśmy się rolami z kolegą. Nasze żony odwrócone tyłem z rozchylonymi c*pkami czekały na nasz ruch. Zawiązane oczy naszych żon i odbicie ich twarzy w lustrze czekające na ten moment potęgował nasze podniecenie. Jednocześnie wsuneliśmy nasze penisy w nabrzmiałe muszelki. Zorientowały się że w ich pochwach pulsują sterczące i nabrzmiałe penisy ale nie mężów tylko zamienione k***sy. Usłyszeliśmy cichy jęk...jęk wytęsknionego pchnięcia. Nie przeszkadzało im, że to co mają w środku to nie te penisy co mają na codzień. Powodowało to jeszcze wi€ksze podniecenie u nich jak i u nas. Przycisnąłem muszelkę koleżanki i z całym impetem pchnął mojego penisa w środek aż poczułem opór końca pochwy...jęknęła. W tym czasie moja żona nadziana na penisa kolegi posuwała się to w przód to w tył za każdym razem wydając jęk rozkoszy. Rozwiązali$my im opaski z oczu jednocze$nie wyciągając nasze k***sy z ich muszelek. Staneliśmy w rozkroku ze sterczącymi penisami na wprost ich twarzy...żona pochwyciła mojego penisa ustami i zaczeła go ssać ale z taką nami€tnością że myślałem że eksploduję. W tym czasie żona kolegi ręką i ustami masowała jego penisa. Usiadłem i złapałem żonę za biodra i nacelowałem jej muszelkę nad mojego penisa...gwałtownie usiadła pichłaniając go całego w swojej cipce. Skakała jak szalona. Trwało to chwil€ a jej c*pka poprostu kapała z rozkoszy. Zsiadła ze mnie i polożyła się na wznak kolo żony kolegi i usłyszałem od niej...zerżnij mnie proszę...w tym czasie kolega już ulokował swojego penisa w cipce swojej żony. Po paru *****ch i przy j€kach naszych żon eksplodowalismy w ich c*pkach...odwróciliśmy nasze żony pośladkami w naszą stronę...kolega zamienił się ze mną i każdy z nas wsadził swoje mokre k***sy pomiędzy po$ladki ale już nie swoich żon. Jak one pracowały...wytrysnąłem w pupcię żony kolegi a on w pupcię mojej. Jeszcze chwilę tkwiliśmy w ich pupciach rozkoszując się tą chwilą...to było cudowne zalane c*pki i pupcie naszymi spermami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Pozwolę sobie wtrącić moje spostrzeżenia. Przeżyła kilka razy seks w trójkącie z dwoma mężczyznami jak i jeszcze jedną kobietą i mężczyzną. Wrażenia dla mnie / w szczególności w tym pierwszym przypadku / były po prostu obłędnie niesamowite. W zasadzie przeżywałam orgazm za orgazmem. Byłam kompletnie oddana temu co robiłam. Ale jednak to byli "tylko" znajomi a ja wtedy nie byłam w żadnym związku. Natomiast jakoś tak wewnętrznie czuję, że trudno by mi było zrealizować taką fantazję będąc w związku partnerskim. Nie wiem dlaczego, nie potrafię może uzasadnić ale tak czuję. Dlatego też / nie oceniając absolutnie innych / raczej bym odradzała coś takiego. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i ona i on
Jestem tego samego zdania...widok innego penisa w cipce swojej żony to może być max podniecenie lub tez zazdrość i na odwrot. Z drugiej strony seks jest z******ty a doznania niesamowite. Decyzja należy tylko do was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam szczerze trauma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można się zarazić tak jak ja masakra nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namawialem zone od dluzszego czasu na trójkąt 1k 2m.Po dluzszym czasie wybraliśmy faceta z netu.Zaczela z nim pisać po jakims czasie umowila sie na spotkanie zapoznawcze.Zaczeli sie spotykac ale we dwoje.Stracilem nad tym kontrole.O malo nasz zwiazek sie nie rozpadl.Juz nie mam trójkątów w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom07
Też kiedyś wspomniałem żonie o takim trójkącie z partnerem ale nie dała się na to namówić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kochanka jak najbardziej ale nie z zona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowałam się, wyszło spontanicznie, ale bez udziału męża, nic o tym nie wie. Sam nie jest też taki wierny. Jednak z mężem, to może źle wpłynąć na relacje, jakoś głupio. Druga rzecz, to z obcymi robisz to czego normalnie nie robisz. Dla mnie super doświadczenie, ale sprawa indywidualna, żeby jednak się wypowiedzieć to trzeba tego doświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom07
Chciałbym spróbować takiego trójkącika Z żoną ale nie wiem jak namówić ją na taki trójkąt dałem już jej taka propozycję ale. Nie zgodziła się , Żona zdradziła mnie już dwukrotnie ale bardzo mnie kocha nadal.A jak jej proponuje trójkącik to nie chce o tym słyszeć.Jak by się zgodziła to nadal by mnie raczej kochała bo mimo tych zdrad nadal mnie kocha.Nawet jej powiedziałem że Jak się kochała z innym to dlaczego nie chciała i zemną ale nie odpowiada mi na to.Kocham ją też ale jak znowu gdzieś pójdzie jak to się mówi na lewo to co lepiej niż byśmy mogli zrobić to w trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2m i1k jest fajne pod warunkiem, ze to nie moja kobieta. Bo takiej szmaty bym nie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ty możesz i jest ok, myślisz, że jak chciała to nie spróbowała jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykamy się jakiś czas z parą,zaczeliśmy od spotkania z singlem .Pierwsze spotkania może ok. ale patrząc z perspektywy roku jesteśmy mega zadowoleni . Nie jestem maczo , jestem zwykłym facetem a na takim spotkaniu daję radę 3-4 razy gdzie rok temu jak ślubna nakłaniała mnie na poprawkę to robiłem foha. Doszło doświadczenie , którego większość nie zna a usiłują wypowiadać co o takich spotkaniach myślą. Polecam 1 spotkanie z doświadczonym najlepiej obcym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×