Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pięknaakobietaa

Nie wstyd wam że jesteście polakami

Polecane posty

Gość milosevic
Też się zgadzam z tobą Dave_Gahan i nie mówie że jesteśmy tacy super i do takiej Skandynawów jeżeli chodzi o gospodarkę tracimy bardzo dużo. Ale zobacz wchodzisz na jakieś portale typu wp czy onet i co widzisz większość to albo stek bzdur albo jakieś mało istotne informacje typu nowa kreacja kogoś tam czy też w telewizji większość to idiotyczne programy typu taniec z gwiazdami którymi ludzie się zachwycają przez co wzrasta ludzi otumanionych przez telewizje. Takimi ludźmi łatwo jest manipulować i utwierdzić w przekonaniu że nic nie da rady zrobić ze swoim życiem. A to jest typowe dla zachodnich krajów. Dzieki temu wzrasta dysproporcja pomiędzy ludźmi bardzo bogatymi i biednymi tak jak w USA z dużą przewagą ludzi żyjących w skrajnym ubóstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skandynawia też nie jest taka super. Zresztą za 20 lat staną się Emiratem Arabskim. Co do mediów to największym szkodnikiem dla Polski jest agora i ITI. Tam praktycznie słowa dobrego o Polsce nie usłyszysz. Może jak się zmieni władza to się poprawi w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to mi za takie osoby jak Ty, jak mozna sie wstydzic swojej narodowosci, zakompleksione, niedowartosciowane stado głupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi jest wstyd, że to piszesz.... pokazujesz się z takiej strony i dlatego tak się czujesz.... chociaż pewnie nawet nie znasz hymnu bo jesteś prostakiem, który myśli, że jest BOGIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups temat dawno nie aktywny:P ale i tak moje zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups temat dawno nie aktywny:P ale i tak moje zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd??? wstyd to mi za gnide ktora zadaje takie pytanie ja kocham swoj kraj ! Polska jest jedyna i nie powtarzalna ! i wiem co mowie ! zwiedzilam duzo swiata ! nie niszczcie tego co macie Polacy ! niech wam pustota demokracji nie przysloni urokow zycia w kraju wolnym od pustoty i dna krajow zachodnich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś będąc na mieście wybiła godz W.... tylko nieuki nie wstały z krzeseł w kawiarniach.... aż wstyd, że ludzie hmmm przeważnie oryginalna 'Warszawka' nie umieją zrozumieć wagi tego wydarzenia... chociaż u nich na imprezach nie śpiewało się warszawskich pieśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna i głupia,najgorsze,uwłaczające połączenie dla człowieka myślącego. Piękny pustak reprezentujący płeć żeńską,osobiście mi uwłacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akuratny temat to żartów.... podziwniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malutka prośba .Czy pieknaakobietaa może zmienić nic na glupiaakobietaa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×