Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość Natka8314
Ja tez kiedys nie dostalam krwawienia po odstawieniu,poszlam do gina i okazalo sie ze cos tam mi sie przestawilo. Wiec glowa do gory! PS: SWIETNO TOPIC ! TAK TRZYMAC DZIEWUCHY!:D moze wkrotce do was dolacze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Widzę, że sprawy ciążowo-bobaskowe się wyjaśniły :) Ech szkoda :P - Setunia nie byłaby osamotniona :P żarcik taki :) Yellow Ty Panikaro :) Jak tam dzisiaj Kobietki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jaki ja dzisiaj miałam wariacki sen? Śniło mi się, że miałam brać ślub. Goście się zjechali, już mam ubierać suknie i okazuje się, że moim Narzeczonym jest (w rzeczywistości) bogaty sąsiad z bloku. Uciekłam w popłochu- odwołałam ślub i pojechałam do mojego Lubego Go przepraszać za swoją głupotę. No nie mogę, jak mnie ten sen jakoś tak rozdrażnił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Yellow no troche szkoda ale skoro nei ejstes teraz gotrowa na dziecko to rzeczywiscie dobrze ze to nei to:) u mnei dzis deszczowo jeszcze tylko jutro i w piatek moj m przylatuje a jutro ten glupi wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza dzis ja dzis mam angielski po wakacyjnej przerwie wstyd sie przyznac ale w wakacje nic nie powtarzalam dzis tak mi sie nie chce isc, glowa mnie troche boli , pada deszcz......... jakis len nmnie dopadl i melancholia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza bo dziewczynki się jeszcze nie rozkręciły :P A ja w Twoim temacie Setunia- idę dziś odwiedzić kumpelę, która będzie wkrótce mamą. Ostatnie tygodnie ciąży. Już nie mogę się doczekać, bo Jej nie widziałam 2 miesiące, to pewnie sporo jej brzusio urósł :) Pewnie nabiorę znów smaka na bycie mamą :D a my w małopolsce czekamy wciąż na deszcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta ;-) U mnie dziś słonecznie ;-) Setunia- no to z niecierpliwością czekamy na wyniki badań. Juleczka- ja też ostatnio miałam sen o ślubie ;/, ale taki był nieprzyjemny. Budziłam się kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli do jutra się będziesz bidoku stresować? Masakra jak działa służba zdrowia :/ Nie martw się- będzie na pewno dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka Wiesz ja w sny nie wierzę- "sen mara Bóg wiara", jak to mówią, ale jednak ten dzisiejszy był kopyrnięty przez łeb- o mało nie zostałam żoną jakiegoś obcego dla mnie kolesie. FUJJ ! Tłumaczyłam mu, że nawet nie dopełnionyby został "obowiązek" małżeński w postaci nocy poślubnej, bo się go brzydzę. Chora akcja, ale się ucieszyłam, gdy się obudziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko a czemu tak dlugo jej nei widzialas?:) ona juz po slubie? no mysle ze jutro sie wyjasni sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest ta moja kumpela, która miała ślub w styczniu a bobasek jest owocem ich nocy poślubnej :) Upragnionym bardzo :) Nie widziałam Jej długo, gdyż ostatnio miała perypetie z ciążą (skurcze) itp i w ogóle grozi jej przedwczesny poród. Stąd moje pospieszne odwiedziny, gdyż w sumie mały Jasio może się w każdej chwili pojawić na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka85- heh, nie ma to jak zacząć starać się o dziecko od razu po ślubie :D. i za pierwszym razem się udało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczynki, to zupełny cud, bo przed ślubem lekarka nie dawała Jej większych szans na zajście w ciąże... Tak, że cuda się zdarzają. A ja zajadam śniadanko i mykam do roboty do sąsiedniego biura- bo tam jakiś młyn mają straszny :P Wrócę do Was pewnie za jakieś 2 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dziś kafe mi łaskawie działa. Dżizas jakiego ja mam kaca! 2 dni pod rząd pijemy, i chyba dziś też jeszcze będziemy pić. Tak to jest jak się po wakacjach znajomi zjeżdżają... Po prostu au, au, moja głowa. Muszę Was nadrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, ale młyn. Sprawdzamy ważną dokumentację do projektu z UE. Nie mam czasu- teraz mnie wypuścili na moment do Wc- za przeproszeniem Ugryze jakąs bułę i wracam do mrówczej roboty. Mam do Was pytanie: jaki upominek można kupić przyszłej mamusi na kilka tygodni, dni przed porodem? Może coś dla Niej a nie dla bobasa?' Nie mam zupełnie pomysłu :/ RATUNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym przypadku najlepszym prezentem będzie jak się u niej nie pojawisz🖐️ niby koleżanka a bladego nie ma co mogłoby choć trochę przyjemności kumpeli sprawić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przed chwilą był u nas w budynku alarm. Wszyscy już na schodach a to się okazało, że BHP-owiec przy szkoleniu nowych pracowników SE WCISNĄŁ przez pomyłkę :P Jaja jakieś...:P Wymyśliłam już upominek-najbardziej kobiecy jaki można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
infantylność plus głupota większa niż ustawa przewiduje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Looknijcie na maila, napisałam tam co nie co. Wczoraj była mała kłotnia, ale juz jest oki :) U mnie teraz deszczyk pada...a w pracy bez parasola wrrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko- co do prezentu, chyba nic Ci nie podpowiem :( bo kobieta pod koniec ciąży na pewno czuje się nieatrakcyjna, gruba, źle się czuje i w ogole...a pudełko czekoladek poskutkowałoby tylko na chwilę. Jak juz kupić to coś, co będzie tylko dla niej, jakiś ładny szaliczek- rozm.unwersalny :) książka odpada, chyba że byłaby to książka odnosząca się do kolejnych etapów rozwoju maluszka już poza brzuszkiem mamy :) zestaw jakichś olejków do kąpieli albo pachnący balsam..dla odrobiny relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam radę :) Mam już pewien pomysł :) Dzięki za dobre rady :D nie mam też zbyt dużo czasu na zakupy, ale coś powinnam wykombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka- przekonałaś mnie :P :D taką grzywke to ja sama sobie zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Lolla tylko do mnie tę wiadomość wysłałaś :) Zresztą Ci odpowiedziałam, ale daj to wiadomości pozostałym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×