Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Setunia!:D jak sie czujesz? A jak reszta badan poza tym jednym na ktorego wynik czekasz? Ciekawe co Twoj partner teraz zrobi po tym jak mu powiedzialas w sprawie tych kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia no to nieźle ;/ Ja też widzę różnicę - bo jednak dom rodziców zawsze w jakimś tam stopniu pozostaje naszym domem ;) Bardzo często są to domy, w których się wychowaliśmy i znamy każdy zakamarek, znamy organizację domu, wiemy o tym domu praktycznie wszystko. W drugą stronę to tak nie działa. To bardziej tak, że ja nie mam kluczy do mieszkania mamy Lubego ani on nie ma kluczy do domu moich rodziców. Tak i oni nie mają do naszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje ze po tym co Twoj partner od Ciebie uslyszal wreszcie zalatwi ta sprawe z tymi kluczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nieśmiało przypomnę z burzą mózgów ;) Bo w weekend nikogo tu nie będzie. Co oryginalnego, do 200zł można zorganizować na rocznicę? :) Ciągle liczę, że wypali plan bez takiego ograniczenia finansowego no ale wiecie... czasu za mało żeby nie mieć planu awaryjnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta wszystko oki dzidzius ma 7cm i bedzie to......... i wedlug tego usg jestem w 13 tyg Dziewczyny ja mu dopiero powiem to wszystko! bo nei chcialam przez telefon omawiac tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona ja nie mam pojecia, sama znasz narzeczonego najlepiej:) ja oglolnie nie ejstem za jakims szczegolnym swietowaniem rocznic;) moj m ma 10 urodziny i akurat jestem w finansowym dolku a i pomtyslu tez nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No znam go najlepiej i gdyby chodziło o prezent rzeczowy, albo zorganizowanie coś tylko dla niego problemu bym nie miała aż takiego. Chcę po prostu zorganizować coś dla nas, żeby miło ten dzień spędzić. Ostatnio Luby miał mnóstwo stresów, trochę mieliśmy mało czasu dla siebie (poza tym wyjazdem). I chcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chciałabym po prostu trochę nas od tego oderwać ;) Ale niestety w głowie pustka. Zresztą to nie tak, że nie mam pomysłu, mam i wszystko jest załatwione ale nagle stoi pod znakiem zapytania bo przelewy się już spóźniają o tydzień. I teraz nie mam pomysłu na pomysł zastępczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona a moze jakas kregielnia, teatr, albo gokarty?:P skoro masz 3 stowki, to juz polowa kwoty na Twoj plan, moze pozycz od kogos druga polowe? Pozyczylabym Ci gdybym miala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
zagubiona- jak masz 300zł to sporo. Wynajmijcie sobie pokoj w jakims fajnym hotelu, niedaleko domu :) zeby byl np. basen i fajna restauracja:) My tak kiedys zrobilismy- jak jeszcze synka nie bylo. Bylo cudnie- bo totalne oderwanie od rzeczywistosci- jak za starych lat. Taki ja mam pomysl dla Was. Oj, doczytalam, ze juz cos mailas w planie- lece na gmaila. My żadnych rocznic nie swietujemy, wiec... A wracajac do czapek- znam jedno dziecko, ktore samo sobie zaklada czapke :):) Po mamie, ktora zawsze ma cos na glowie. Wszystkie znane mi maluchy nie lubia czapek:):):) setunia- oj to mlodziutkiego masz faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni mam 200zł :) Na gmailu napisałam o 100 wczoraj i dzisiaj udało mi się wyskrobać drugą 100 więc mam 200 ;) Z pokojem ciężko bo to środek tygodnia, następnego dnia mamy zajęcia na rano więc niestety odpada. Ale pomysł bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SETUNIA GRATULUJĘ SYNUSIA 😘 Teraz będzie już tylko lepiej..:D Zagubiona ja też nie mam pomysłu, ale w tym roku my np.jedziemy na nocleg do kopalni w Wieliczce :) Oj będzie się działo :P Właśnie w ramach dbania o figurę wpałaszowałam pizzerinkę :) No to teraz czeka mnie solidny trening wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatkowa podczytywaczka
Czesc dziewczyny, melduje sie znow w piatek, bo juz mi sie pracowac nie chce pod koniec tygodnia. Wtrace swoje trzy grosze do Zagubionej, moze sie nie pogniewa. :) Moze dla odmiany spedzcie te rocznice w domu? Wylaczcie telefony, telewizory i zajmijcie sie soba? Pograjcie w gry planszowe albo poukladajcie puzzle z lampka wina. A potem ugotujcie cos nowego, ale takiego bardziej ekstra, do czego potrzeba fajnych gadzetow, np. ravioli czy sushi. Odpowiednie przyrzady mozesz zorganizowac wczesniej i wieczorem voilà! Niespodzianka! Btw, tez jestem wegetarianka i uwielbiam wymyslac nowe nietypowe zestawy maki, polecam taka rozrywke. Albo jesli koniecznie chcesz wyjsc z domu to zapiszcie sie na lekcje gotowania albo kurs degustacji wina, tanca czy czegokolwiek innego. Problem w tym, ze zazwyczaj w grupie jest kilka osob, a Wy moze wolelibyscie byc we dwojke tylko? Jesli lubicie byc na zdjeciach to idzcie do studia i zrobcie sobie fajna sesje zdjeciowa, przy okazji bedzie sesja narzeczenska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
zagubiona- no my wynajęliśmy pokój właśnie w tygodniu:) Zapakowaliśmy się do walizki- jak na wyjazd.A rano poszliśmy na hotelowe śniadanie, kawa fajeczka i sruuu- od do pracy, ja do pracy:) I wiecie co? Do dzisiaj wspominam ten "hotelowy seks"... No i Twój chłopak się zdziwi- jak go zaprosisz do hotelu:) Twój pomysł Zagubiona jest extra- musze go wykorzystac kiedys. Piatkowa podczytywaczka- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatkowa podczytywaczka
Ostatni Gosciu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątkowa podczytywaczka super pomysły ;) Tylko my takie dni bardzo często sobie robimy - gry planszowe, wino, gotowanie wypasionej kolacji, masaże itp ;) Brak telefonów, świece i rozmowy do rana ;) Z tymi kursami dobry pomysł - może namówię Lubego na kurs kulinarny ale to też raczej bez okazji ;) Niestety na taneczny w życiu go nie zaciągnę nawet jakbym go spętała i tak by uciekł :P A od zdjęć ja uciekam, jakoś nie potrafię się wyluzować i to dla mnie zawsze ogromna męczarnia. Wolę stać po drugiej stronie obiektywu. Może rzeczywiście się rozejrzę za jakimś hotelem ;) Choć z drugiej strony ostatnio się w hotelu byczyliśmy w tej Pradze :) A to ledwo tydzień minął... Dżizas jaka ja marudna jestem, aż się nie poznaję. Ale trochę chcę się odwdzięczyć za to jak bardzo on się postarał z organizacją tych zaręczyn, jak to wszystko wymyślił i zrobił to bardzo "pode mnie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatkowa podczytywaczka
A patrzylas co sie tego dnia dzieje w Twoim miescie i okolicach? Moze jakas fajna imprezka, show (np. burleska) czy koncert? Spojrz jeszcze na groupon, mozna tam znalezc fajne oferty restauracji, hoteli, kursow, itp. tylko koniecznie sprawdz wczesniej opinie danego miejsca, bo czasem mozna sie naciac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona ale dostałaś propozycji:) napewno coś wykombinujesz:) :D Jej dziewczyny u mnie jest taka świetna pogoda, słoneczko świeci i nawet jest w miare ciepło, pogoda w sam raz na pranie!:) A ja tkwię dalej na zajęciach juz mi się mózg lansuje. Jeszcze tylko 2 godzinki i do domu:) :D Sama nabrałam ochoty na jakiś wypad:) a moj P. pomyślał chyba o tym samym bo napisał mi smsa że może byśmy się gdzieś wybrali na weekend:) nie ma to jak telepatia:) Jula jednak miałaś rację z tą złotą jesienią:)! :) Dziewczęta miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow- tak jesień jest CUDOWNA. Weekend też zapowiada się odjazdowy... :) szkoda, że spędzę go w szkole, ale trudno :P Za to w niedzielę mam zamiar gdzie pobuszować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Matko co sie ze mną dziś dzieje... normalnie siedzę i spię. Zaczynam odliczać czas do konca pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka- Ty żyjesz jeszcze??? A ja wychodzę za 20 minutek :) a potem biegusiem na trening. Wciągnęło mnie jak nie wiem :) Polecam wszystkim, zwłaszcza wioślarza i orbitreka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SETUNIA ściemniasz dziewucho w 13 tygodniu nie mozna jeszcze określić płci dziecka!!!! Przyszła matka z ciebie a taka niedorozwinieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SETUNIA ściemniasz dziewucho w 13 tygodniu nie mozna jeszcze określić płci dziecka!!!! Przyszła matka z ciebie a taka niedorozwinieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×