Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość gość
hehe jak juleczce zagrają tak juleczka tańczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze pulpety sie pojawily :) lubie gotowac ale pulpety nie sa moja mocna strona ja dzis robie roladki z piersi kurczaka z suszona sluwka zawiniete w becon :) ktos ma jeszcze jakies ciekawe pomysly na obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mozecie sobie zgłaszac 'do usunięcia';-) widać ,ze prawda boli i drazni;-) zkłamane infantylne dziewczynki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellow yellow
Juleczko, juz tak namietnie nie zglaszaj tych postow do usuniecia, bo zaraz caly topik skasujesz. Albo bana dostaniesz i bedziesz musiala innego forum szukac. Tak prawda w oczy kole? A Donovana o ktorym pisalam ci polecam, poszerz swoje horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula wyszalej sie na treningu:P do mnie ma weekenda tesciowie przyjezdzaja:D Caleliene daj przepisa na te roladki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teściów yellow będziesz miała jak już ślub weżmiesz:p a póki co to wiesz:p i koscielny? ależ obłuda :p przeciez podst norm nie przestrzegacie:p\ zaklamany slub zakłamane zycie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko co tu się dzieje :]. Pozostawię to bez komentarza ;]. W końcu włączyli mi ogrzewanie, ale i tak mizerne. Grzejniki są ledwo ciepłe ;/. Ja siedzę i tylko ciągam nosem. Ludzi praktycznie brak, dziś byly zaledwie 2 osoby. Chyba zacznę książkę czytać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la la la la la A tak w ogóle to szykują mi się chrzciny...Macie jakiś pomysł na prezent dla dzieciaczka? (chłopiec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff,ale jazda... Na tek konferencji, którą obsługujemy prawie pobił się student z takim jednym doktorem.. Nie wiedziałam, że temat in-vitro budzi tak skrajne emocje... Może jeszcze wrócę na chwilkę przed 15.30 Yellow widze, że się dobrze bawisz z hienami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimno...sweter z dodatkiem wełny daje radę, ale dłonie zimne :o Na zewnątrz oczywiście cieplej niż w środku ;) robię się głodna, ale byle do 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla- zależy kim jestes dla tego dzieciaczka. Jako chrzestna - to kasa :) albo jakiś drobiazg w stylu łańcuszka złotego lub medalika... Pomyślę później, teraz biegam :D Malinka- poczytaj sobie, od tego jest nudna praca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moje przygotowania? Heh nie ma żadnych jeszcze bo nie wiem od czego zacząć przygotowania... Nie znam się na tym... Jak narazie to z remizą problemu nie będzie bo mój tato zajmuje się wynajmowanie sali na wesela więc mamy jeden problem z głowy... Daty konkretnej nie znany jeszcze ale najwyższ czas zacząć przygotowania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula no swietna zabawa:P Lolla hmm prezent dla malego czlowieczka nie znam sie pomimo ze mam dziecko w rodzinie:P no jak jestes chrzestna to tak jak Jula mowila kase,lancuszek a jak jakas ciocia to moze jakies sliczne ubranko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla a co za propozycje mialas od lubego? ja mam w sb wesele a nawet nei mam jeszcze sukienki w czw sa ur mojego m wiec zakupy odpadaja, jutro jade do lekarza i do ikei to moze o port zahaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula no temat in-vitro budzi emocje. Nawet tu na kafe bylo kilka tematow i jakie klutnie byly. Swieza a duze weselicho robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszek to bratanek mojego lubego, no ale matką chrzestną nie jestem. Setunia- miałam wczoraj propozycję pt. "zróbmy sobie dzidziusia" :classic_cool: chciałabym bardzo....ale z pół roku na takie działania musze poczekać Napisałam coś na gmailu... A co do in vitro. Dla niektorych to jedyna szansa na posiadanie swojego genetycznie dziecka...i nigdy nie wiadomo, kogo ta sprawa może dotyczyć w przyszłości...dziecko - w grę wchodzi adopcja, dzisiaj jeszcze słyszałam że w Otwocku jest Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny, trafiają tam dzieci, które zostały odebrane rodzicom lub te maluszki, które po urodzeniu matka zostawiła w szpitalu. tak też można pomóc, adoptując też można dać dziecku i sobie szczęście....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) uff już po debacie. Można spokojnie wrócić do rzeczywistości. Lolla jak dobrze, że wróciłaś na forum- brakowało Cię :) Ja już się powolutku zbieram- koniec tej mordęgi :P Lolla- z tym upominkiem. Może coś praktycznego np.zabawka, ubranka, choć zapewne mają tego już od groma. Zawsze też zostają pieniądze. Jutro poczytam co tam gmailu. Rzygam dzisiaj biurową urzędniczą pracą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi tak dziwnie było bez naszego forum ;) ale jestem, może nie na stałe ale będę zaglądać do południa ;) buziaki papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego mam sobie odpuścić? Obrażam kogoś? Nie sądzę. Po prostu takie uwagi nasuwają mi się, jak czytam ten wątek. I błagam was dziewczyny, nie mówcie, że was czasem panna juleczka nie drażni- bo nie uwierzę. Najbardziej mnie śmieszy powód dla którego w wieku pod trzydziechę jest panną i dziewicą. Bo nie ma pieniędzy na ślub, wielka panna katoliczka, a musi mieć weselicho jak się patrzy. Nie zdziwię się, jak ją jej "luby" kiedyś zdradzi bo ileż można?! Już samo jej podejście do seksu jest co najmniej zastanawiające. Hipokrytka i tyle. Wiecznie gadająca o żarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ma mi nie odpowiadać? Odpowiada mi, niektóre dziewczyny fajnie piszą, więc sobie podczytuję. A, że w przeciwieństwie do was, szczera jestem to napiszę co myślę o co poniektórych naczelnych hipokrytkach tego tematu. Nie wolno mi? Obrażam kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przeraza to, ze tutaj siedza dziewczyny grubo po 20-tce a nawet juz pod 30-tke i sa tak strasznie infantylne, ze az slabo sie robi. Ani dobrej pracy nie maja (oczywiscie zaraz beda przechwalki jednej z druga, jak to one trzepia kase w korporacjach albo wlasnych firmach), ani zainteresowan czy jakiejs konkretnej wiedzy, a jedyne o czym potrafia rozmawiac to pierscionki, ciuchy, bobaski i gotowanie misiaczkom obiadow. A wszystko to okradajac pracodawcow. Nie wiem jak one to robia, ze im zycie jeszcze na plecy nie weszlo i z nog nie powalilo. Chyba dlatego, ze wszystkie (z niewielkimi wyjatkami) tak jak Juleczka mieszkaja wciaz z rodzicami, obiadek maja pod nos podstawiony i zero trosk na glowie, poza tym jak zaciagnac faceta do oltarza, bo wszystkie kolezanki juz po slubie. Jestem kobieta i wstyd mi ze takie dziewczyny wyrabiaja nam opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodzę się. Chyba tylko zagubiona i ostatni gość same na siebie zarabiają- zresztą to widać po ich wypowiedziach i częstotliwości bycia na tym forum. A reszta? Juleczka- wiemy jak jest. Setunia- ma wielki problem zapytać chłopaka, przepraszam według ich nomenklatury lubego, o wspólne pieniądze czy klucze do domu. Dlaczego? Bo jest na jego garnuszku. Te wszystkie Yellowy, marionetki- podobnie. Jak sie tu kiedyś pojawił kontrowersyjny temat aborcja, to żenada było czytać poziom wypowiedzi niektórych tudzież uciekanie od tematu. Większość tych dziewczyn jest po prostu pusta- co widać po jakoś wypowiedzi. Widać nie tylko ja to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ktos prowadzi monolog sam ze soba smiszne :D sie ubawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a już myślałam, że tylko ja widzę pustotę tych dziewczyn, Dzięki. Spadam. A one niech dalej tworzą kółko wzajemnej adoracji. Choć nie chce mi się wierzyć, ze taka Zagubiona czy Ostatni Gość tego nie widzą. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×