Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Ostatni rozumiem o co Ci chodzi :) Pozostaje mieć nadzieję, że i Twój mąż w końcu zrozumie. Przytulam Cię wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ostatni gość trzymam kciuki za Twojego synka! Napewno sobie poradzi i dobrze wypadnie:) I nie złość się na męza, gdyby mógł to napewno by przyszedł. Widocznie coś ważnego musiało go zatrzymać w pracy, najważniejsze że Ty bedziesz. Zawwze możesz poprosic synka aby w domu jescze raz odegrał Wam swoja rolę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Ostatni jak tam Twój diabełek sobie poradził? Ja też Wam się pożalę na chłopa ale pozwólcie, że zrobię to na gmailu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jejku ale u mnie wspaniała pogoda!:) Słoneczko świeci od rana i taki lekki przymrozek jest. Po prostu cudownie. Ach Ci faceci, mój właśnie sobie juz odemnie pojechał, był u mnie kilka dni i już mam go dość na razie:) Zawsze narobi mi takiego bałaganu, że pozniej nie mogę nic znależć. Tym to naprawdę potrafi mi podnieść ciśnienie. Ostatni Gosć i jak występ synka?? Zagubiona odpisałam Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
wstyd sie przyznać, ale sie wczoraj wzruszyłam :) Jak ja kocham to moje dziecko, niesamowite wrazenie widzieć własnego synka, z dziećmi z grupy- przejęty był bardzo. Słodek :) Lece na gmaila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ;* Ostatni to chyba normalne, takie wzruszenie ;) Nie ma co się wstydzić, w końcu duma mamę rozpiera :) Ja się potrafię wzruszyć patrząc na "obce" dzieci a co dopiero na swojego smyka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
a męża załatwiłam na cacy- wraca wieczorem i mówi "pokaż, co nagrałaś"- "nie nagrałaś mi wystepu?!!"- DZIAD!! Nagrałam trochę, zeby nie było, ale na razie mu nie pokazałam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona ja mam podobnie, też mnie wzruszają obce maluchy:) Tak już mam, jestem z natury wrazliwa. Chociaż moj partner twierdzi że nawet za bardzo. Mam nadzieję że z narzeczonym dojdziesz do porozumienia. Trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona ostatnio miałam się Ciebie o coś zapytać ale zapomniałm, i teraz mi się właśnie przypomniało. Co Cię skołoniło do założenia tego tematu? No wiadomo że pragnienia, mysli związane z zaręczynami, ślubem. Ale nie bałaś się zakładając ten temat że zostaniesz "zjedzona"?? Bo dobrze wiemy jacy ludzie tutaj przesiadują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni dobra nauczka, dobra :D Co do tematu to jest kontynuacja. Założyła go inna dziewczyna, od tamtego czasu się zaręczyła. Tamten temat został usunięty a nam się fajnie gadało więc założyłam kontynuację o prawie identycznym tytule (prawie bo już nie wolno było użyć myślnika) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
a mnie obce dzieci nie ruszają, nic a nic:) Ja generalnie do dzieci mam stosunek obojętny- a swoje kocham nad życie. Dlatego praca z dziećmi to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwónatsa
Hej. Witam zimowo, ale bez śnieżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
witam sie! Gdzie wszyscy? dwónasta- a u nas znowu piękne słońce!! :) Wiecie, ze podobno świeta bez śniegu?? a chcielismy synkowi kupić sanki pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwónatsa
cześć,hej Napiszcie mi,ze jeszcze będę miała własną rodzine i tajnego męża,bo dopadły mnie male depresja przed świąteczne.Moje życie uczuciowe nie istnieje. Możecie pokłamac,ze wszystko się jescze ulozy.To mnie trochę podniesie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie też dzisiaj piękne słońce, od samego rana:) Ja juz przeżyłam święta bez śniegu- jakos tak dziwnie było, mało świątecznie. No ale niestety pogoda nie zalezy od nas. Byłam wczoraj u fryzjera, jestem podłamana moją nową fryzurą. Miałam włosy sięgające lekko za biust i chciałam skrócić tak lekko za ramiona a ta mi ciachnęła tak że mam je teraz do ramion. Juz nie wspomnę jak mi krzywo grzywkę ściełą:( ehh pocieszam się że teraz będę chodzić kilka miesięcy w czapce i nikt mnie nie zobaczy:) Oby szybko odrosły! dwónasta życie uczuciowe istnieje, pod warunkiem że trafi się na ta jedyną osobę. Skoro jestes wolna to umawiaj się na randki!:) Gdzie się wybierasz na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwónatsa
Idziemy ze znajomymi do lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwónatsa
na randki?A z kim?Etap umawiania się przez NET mam za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
Ho ho ho- witam sie :) Czujecie już magie swiat? :) Ja poczułam robiąc prezenty w sobotę:) Alez mi sie udało wyhaczyc fajne rzeczy!!! Dla męża limitowana kolekcje TopGear z najlepszymi odcinakmi- juz wiem, co bedziemy oglądac przez święta!! Choinkę wczoraj zakupiliśmy- juz pachnie! Tylko dożyć jeszcze dzisejsza wigilie firmowa i sruuuu do domu! Co u Was miśki!?? Może zguby sie odnajda przed swietami: Juleczka, Wato-mailnka, Yellow? Gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim po świętach ;-) Przezyłam. Jakoś mało świątecznie było. Zero śniegu, temperatura prawie +8 stopni. O kuligu można pomarzyc. Chyba, że na kółkach. Jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj malinka! :) To chyba były pierwsze święta bożego narodzenia bez śniegu w moim życiu (mieszkam w takim miejscu, że śnieg jest na ogół 4-5 miesięcy w roku)... Ale i tak było super. Choinka, potrawy i przede wszystkim rodzina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Widzę, że chyba ja zamknę posty w roku 2013 :) Co roku 31-go mam w pracy nerwówkę, i dzisiejszą noc też spędzam w pracy, zatem przepieprzone. Ja życzę Wam wszystkim dużo uśmiechu i samych pozytywnych emocji, aby w Nowym Roku nareszcie spełniło się choć jedno wielkie lub mniejsze marzenie, a fizycznie, abyśmy nadal wyglądały jak nastolatki ;) buziaki i do zobaczenia w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ;-). Odmeldowuję się po świętach. I zapraszam na poranną kawę wszystkie te które są dziś w pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
ja w pracy, witam się w nowym roku!! Jak po sylwestrze?? My tradycyjnie w domu, z potomstwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×