Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

A ja nadal nie wiem co szybkiego na obiad zrobic. Mam ochote na makaron z truskawkami ale o tej porze roku chyba sie nie uda :d Zaktualizowalam swoje listy wyprawki i rzeczy do szpitala. Brakuje mi tylko stanika do karmienia, a z rzeczy dla malej to tylko maty do przewijania i kosmetykow, ale to juz moja mama kupi mi w Polsce. No i oczywiscie brakuje tego co najwazniejsze czyli mieszkania i mebli :D ale mysle ze w tym tygodniu dowiemy sie juz czegos konkretniejszego w sprawie wyprowadzki. Zaczelam sie obawiac ze bede miala za duzo ciuszkow, sama sporo kupilam, a moja Hania ma 3 babcie i kazda z nich doklada cos od siebie, mam nadzieje ze zdaze ubrac ją we wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
hej mamusie jak sie czujecie? ja chyba urodze szybciej tak cos czuje caly czas spac mi sie chce az nie podobne do mnie, vera juz pewno ma swoja kruszynke:) odezwij sie vera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Ciekawe jak tam vera dala sobie rade :).Mnie troche strach dzis oblecial ,nadal nie moge uwierzyc ze za chwile caly moj swiat zmieni sie o 360 stopni.Boje sie czy dam rade,juz nie bedzie ze mi sie nie chce lub cos w tym stylu.Bede musiala byc dostepna 24/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna i co tam na obiad wymyslilas? Od wczoraj mamy marzec ,fajnie tyle seriali sie zaczyna coc pewnie jak sie mala urodzi to nie bedzie na nie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam na szybko pulpeciki w sosie mysliwskim z makaronem, pyszne wyszlo :) Mnie tez Angela takie mysli nachodza, troche boje sie tego ze zaraz ktos bedzie mogl polegac tylko na mnie, a ja bede musiala dac z siebie wszystko. Ale z drugiej strony niesamowicie sie ciesze i nie moge sie tego doczekac.Az mi glupio jak pomysle, ze na poczatku ciazy plakalam, ze wolalabym w niej nie byc. Ta wpadka to najlepsze co mnie spotkalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
ja tez mam takie mysli czy dam rade sobie i wgl. enna ja tez nie planowalam az bylam w szoku jak dowiedzialam sie ze jestem poltora miesiaca w ciazy a ja nawet nie podejrzewalam. damy rade dziewczyny. ja wlasnie zaczynam druga czekolade jest musze sie chyba troche uspokoic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
U mnie planowane i wyczekiwane przez 4 lata .Nie zmienia to faktu ze czasem mam watpliwosci czy juz do tego doroslam :) (bycia mama).Ja wlasnie skonczylam oklejac pokoik malej i lece sie myc i spac ,jutro chce pojechac do ikei bo nie mam tej gabki na przewijak i chce jeszcze firanki dokupic . Dobrej nocy zycze.Pa ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis w nocy o 1.30 na swiat przyszedl moj synek Olaf :)Wazy 3150 i jest przeslodki.Porod opisze Wam pozniej.Napisze tylko tyle ze byl dlugi ciezki i niestety nie obylo sie bez komplikacji.Ale dalismy rade i jestesmy cali i zdrowi a to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
MOJE GRATULACJE VERA30 ! Kurde naprawde dlogi mialas ten porod ale najwazniejsze ze wszystko ok.Calusy dla Olafa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje vera ! Witamy na swiecie nasze pierwsze dziecko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Vera! Teraz wypoczywaj i ciesz sie malenstwem, a jak tylko znajdziesz chwilke koniecznie wpadnij opowiedziec jak bylo:) Mam nadzieje, ze mimo komplikacji wszystko jest dobrze! Trzymajcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje. Ale przeraża mnie to odesłanie do domu po odejści u wód i w czasie skurczy hmmmm strach, chyba została bym w samochodzie ns parkingu szpitala hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej ja juz po wizycie w szpitalu.Ustalili mi termin indukcji tj na 14 marca.PIateczek - zapowiada sie niezla zabawa.masakra.Mala wazy nieco ponad 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Angela, czyli jednak :( w takim razie trzymam kciuki za was 14 i mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie! W moim mieście dzisiaj jedna babka zaczęła rodzic w nocy, pojechali do szpitala, ale ja odeslali do domu... wyobrazcie sobie ze chwile pozniej urodzila dziecko w domu a porod odebral jej maz! Jestem przerazona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
vera gratulacje, angela wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki za was, enna moja kolezanke tez odeslali do domu ale dostala takich boli ze jeszcze raz pojechala i godzine pozniej miala juz synka wiec takie sytuacje to chybs wszedzie sa Ci lekarze sa nie normalni az strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
angela a u Ciebie to ktory tydzien wychodzi? moj malenki tez kruszynka w 33tyg bylo 2200 nie wiem jak teraz w piatek ide do gina bedzie niby 35 tydz ale wedlug miesiaczki to 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Kleo1 dzis zaczynam 37 tydzien. Pogoda dzis lipa ,mi nic sie nie chce.Cos nie moge spac obudzilam sie dzis o 7.Polezalam w lozku do 7.30 z nadzieja ze zasne ale nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam samopoczucie dziewczyny? Zaraz wszystkie urodzicie tylko ja z brzuchem zostane. Mam nadzieje ze poczekacie na mnie i nie opuscicie forum :P Koniecznie piszcie jak wygladaja te ostatnie tygodnie, oznaki porodu jak juz nadejda no i sam porod. Ja jestem przerazona tym wszystkim, wole wiedziec czego sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
myslisz juz pewno za duzo, ja mam tak samo ze spaniem. a cos mowili czemu tak sie dzieje z lozyskiem? wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
enna ja tez sie boje im blizej tym gorzej, ja mam duzo uplawow juz mnie to przeraza niby jest ok wszystko ale a caly czas mysle ze to juz wody odchodzs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Z lozyskiem ok ,nawet przeplywy wczoraj mialam super.Jak pytalam sie lekarki to niby z powodu tego ze mala jest taka drobna.NIe rozumiem jak dla mnie powinni mnie wolac na scan i ktg raz w tyg skoro nic sie nie dzieje i dac szanse na porod naturalny w 40 tyg. U mnie dzis brzydko a szkoda bo po wczorajszym pieknym dniu czlowiek chce takich wiecej. Dzwonila polozna bede miec jeszcze jeden scan przed indukcja w poniedzialek. Ide dekorowac pokoj,chce pomalowac te moje drzewka jak otworze okno szeroko to chyba nic "nam" nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
no wlasnie tez sie dziwie ze do 40 tyg nie chca poczekac jak przeplyw jest ok to mala by podskoczyla na wadze, to normalne ze nie karzda urodzi dziecko 4kg. ale z drugiej strony to jak bedzie juz po wszystkim to sie ucieszysz ze nie musisz czekac do 40 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
moja bratowa w 40 tyg urodzila mala 2700g tylko mowili ze gigantem nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, przynajmnej masz ten komfort ze porod cie nie zaskoczy :P A ja niedawno zapisalam sie na facebooku do grupy mam z mojego miasta. Dzisiaj dostalam od jednej z nich za darmo super paczke ciuszkow dla noworodka w rozmiarze 56. Jestem mega zadowolona bo to bardzo ladne rzeczy i sporo ich jest bo az 6 pajacykow, 14 body, 11 par skarpetek, 2 czapeczki, 2 kaftaniki i 2 spodnie i sliczny malutki polarek z Kubusia Puchatka. Takze w najmniejszym rozmiarze nic juz nie kupuje bo mam sporo :) Wlasciwie to ciuszkow juz wcale nie bede kupowac, moja mama zaczela szalenstwo i kupuje tych ubranek na potęgę wiec zostawie jej ta przyjemnosc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna to milo ze strony tej dziewczyny ze tak bezinteresownie podarowala ci te ciuszki. Mily gest. Dziewczyny 2 dni temu skonczyly mi sie witaminy i nie kupilam juz nowego opakowania na te kolejne 12 dni, jak myslicie chyba nic nie bedzie jak ich nie wezme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
angela jak masz dobre wyniki z krwi nie musisz brac ja od 2 miesiecy jem wiecej owocow i nie biore witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, Angela to rzeczywiscie dziwnie, ze chca wywolywac ten porod skoro mala moglaby Sobie jeszcze podrosnac. to bedzie twoj 38tydzien I kilka dni ? Z jednej strony fajnie bo wiesz kiedy to sie moze zaczac :) Ja sie dowiem w czwartek co I jak. Ja to sie kiepsko czuje, jakos ciezko I mala sie rozpycha na Maxa. Wszystkie pozycje niewygodne. Na dodatek zaczely mnie plecy na dole pobolewac. Ehhh koncowka. Nie wiem czemu ale nachodza mnie mysli, ze urodze wczesniej. Kleo , piszesz ze twoj malutki to kruszynka w 33tc 2200 a moja w 32 miala jakies 1980 wiec Twoj nie jest taki malutki :) Ciekawe jak Vera Sobie radzi. Napewno nie ma czasu na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi 37tyg i 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Nie chce zeby chemicznie wywolywali porod ,ciekawe czy seksik pomoze :).Mozna jeszcze skorzystac bo potem to lipa bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ale teraz masz te 37 i 3 dni czy w trakcie wywolywania ? chyba sie zamotalam.;) przepraszam! wiem, ze my jakos mamy podobnie a ja mam teraz w czwartek 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×