Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Gość angela1983
Chyba mi sie bardzo nudzi bo sie rozpisalam.:) Dziewczyny macie takie uczucie jakby wam cos na zoladku siedzialo.strasznie mi ciezko ale to pewnie mala tak lezy. Musze sie ruszyc i zrobic kanapki na jutro i do wyra.Zawsze mam plan zeby sie w nim znalesc przed 10 ale zazwyczaj nie wychodzi bo gdy ja jestem juz gotowa to moj nadal sie szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Ja uzywam od poczatku oliwki z hipp i balsamu na roztepy rossmanowskiego.Smaruje sie po kapieli i rano przed praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie serce mi peka Angela jak piszesz ze idziesz do pracy! Ile ci jeszce zostalo? Ja juz od tygodnia na macierzynskim, nie dawalam juz pod koniec rady w pracy, mimo tego ze pracowalam tylko 2h dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna zostaly mi 2 tyg do maciezynskiego ale ze wzgledu na ewentualne wywolanie porodu za 2 tyg chce isc tydzien wczesniej.Nie wiem tylko czy zadzwonic do mojego HR i powiedziec o checi zmiany daty czy isc do lekarza po L4 na ten tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angela, jesli moge, gdzie pracujesz i ile godzin? Ja planuje pracowac do 36 tygodnia i tak sie zastanawiam, czy dam rade. Dziewczyn w Polsce zapytac nie moge, bo wszystkie juz dawno na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro ide ostatni dzien do pracy. A zaczynam 39 tydzien. Ostatnie 3 tygodnie pracowalam 3 godziny dziennie a jak mialam ochote to pracowalam w domu. Mam prace biurowa wiec nie bylo mi ciezko. W sumie szef mi juz zabronil przychodzic bo boi sie, ze zaczne rodzic w biurze dlatego od wtorku zostaje w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, Vera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
gosc ja pracuje po 5h dziennie ale jest to praca stojaca,jesli uda mi sie isc wczesniej na maternity to bedzie poczatek 37 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ciezarne kolezanki z polskk tez wszystkie juz na l4 od poczatku, siedza i tyja hihi :p zadna z ciaz nie jest zagrozona oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze wszystko zalezy od rodzaju pracy. Jezeli ma sie prace lekka malo stresujaca do ktorej chodzi sie z przyjemnoscia to jezeli oczywiscie ciaza nie jest zagrozona to dlaczego do niej nie chodzic. Mnie na przyklad w domu caly dzien strasznie sie nudzilo i jadlam 3 razy tyle :) Ale jezeli praca jest ciezka, stesujaca i wymagajaca wysilku to na koncowce na pewno bym juz odpuscila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, dziewczyny :) Ja nie mam pracy biurowej, chociaz owszem, papierkow i pisania mnostwo, i na te kilka minut siadam przy biurku przed komputerem, ale nie jest to tez praca typowo fizyczna, jak na przyklad w fabryce. Pracuje 30 godzin tygodniowo, obecnie leci 6 miesiac, zobaczymy jak bedzie dalej, Zycze pomyslnych rozwiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, mieszkam w Doncaster i urodziłam we wrześniu, jest tu jakas przyszła mama z moich okolic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
ja pracowalam do 5 miesiaca, dluzej nie moglam praca fizyczna duzo mi kolezanki pomogly zebym nie dzwigala kierowniczka chciala zebym jeszczevpracowala ale nie chcialam zeby dziewczyny dluzej za mnie dzwigaly po za tym juz sie balam przez warunki szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Od wczoraj meczy mnie zapychanie sie uszu :( caly czas jestem taka przyglucha, odpychaja sie tylko na chwile kiedy wysmarkam nos albo wstane g***townie. Wyczytalam dzisiaj ze to dosc popularna przypadlosc w ciazy, miala ktoras z was cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam własnie z Aldiego gdzie kupilam pare fajnych rzeczy dla malej, maja taka serie w super cenach. Kupilam muslinowe pieluchy pakowane po 3 za 2.99, bialo-rozowe pajacki tez pakowane po 3 za 3,50, recznik kapielowy za 2,99 i dwa welniane kocyki rozowy i jasno zolty za 2.99. Aa i do tego swietny zestaw butelek Avent od Phillipsa, ktory zawiera 2 butelki od narodzin, kubeczek 6m+, kubeczek 12+, dwa smoczki do ssania i sliczna torbe termincza na butelki i to wszystko za 14f jestem bardzo zadowolona z tego zestawu. W ogole te wszystkie rzeczy w Aldim sa bardzo ladne, do wyboru kolory rozowy, niebieski bezowe. Jak macie Aldiego niedaleko to koniecznie sie wybierzcie bo ta seria juz chyba znika pomalu bo u mnie zostaly juz resztki. Maja tez smoczki, termometry, wagi, jakies jedzonka dla maluchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
hej. nie mialam puki co takiej dolegliwosci z uszami ale od rana saczy sie dosc sporo jakiejsv wodnisto bialej wydzieliny, nie wiem co mam robic chyba do szlitala podlece bo zaczynam panikowac ze to wody plodowe albo moze czop a moze to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enna dzieki za info. Mam Aldiego niedaleko to moze sie jutro wybiore :) A co do zatykania uszu ja mialam tak w drugim trymestrze. Caly czas mialam zapchany nos wiec uszy tez ciagle mi sie zapychaly. Meczylo mnie to przez chyba dwa miesiace. Sluzowka w nosie w ciazy jest bardziej ukrwiona i moze powodowac zapchany nos a co za tym idzie i uszy. Nie zazdroszcze, strasznie sie z tym meczylam zwlaszcza w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo moze zadzwon do swojego lekarza. Ja nic takiego nie mialam wiec ciezko powiedziec, ale wydaje mi sie ze jezeli tej wydzieliny jest sporo to chyba nie jest normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna no faktycznie ceny atrakcyjne,ja tez mam ten zestaw aventu dla noworotkow ale troche inny. Moze jutro podjade i zakupie te reczniki kapielowe bo defakto mam tylko jeden ,2 dzis przyszedl ale jest to bardziej szlafroczek hippek. Co do uszu to tak nie mam ale za to praktycznie non stop mam zapchany nos i katar. Kleo vera dobrze radzi zadzwon i sie dopytaj bo faktycznie to wyglada na wody plodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo czekamy na jakies wiesci!Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dziś dostałam pisemko, w którym informują mnie o wizytacji w domu, przyjdzie health visitor i jakiś student. Tak właściwie to nie wiem po co to ale pewnie każdą z was to czeka. :) Pewnie chcą sprawdzić przygotowania do narodzin dzidziusia czy w rodzinie wszystko w porządku i może jakie warunki i sytuacja...zobaczymy. . A tak z innej beczki, zaczynam się denerwować bo tu miesiąc i ciut do rozwiązania a mąż ma problemy z pracą, właśnie zamknęli jeden dział w firmie i zwalniają :( no i już od dziś siedzi w domu a tu tyle do kupienia jeszcze. ja do polowy marca mam 210 fontów tyg.a potem już po 130/tyg...co tu robić..mieszkanie trzeba płacić prąd wodę itp ehhh rachunek za rachunkiem. i kompletowanie wyprawki :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile sr. Kosztuje wynajem lokum dla 2-3 osob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu to zalezy w jakim rejonie. Popatrz sobie na ogloszenia np na emito.net :) Jak tam u was dziewczyny? U mnie nadal zapchane uszy, partner krzyczy ze tv za glosno a ja nic nie slysze :P Niepokoi mnie troche ten brak wiesci od kleo, mam nadzieje ze wszystko u niej w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia no to nieciekawe u Ciebie :/ Pierwsze slysze o takiej wizycie przed porodem, myslalam ze robia je tylko po narodzinach? Trzymam kciuki za twojego meza zeby szybko cos znalazl. Jesli to sie bedzie przeciagac pamietaj ze majac dziecko macie prawo do paru benefitow z ktorych powinniscie skorzystać. Na szczescie nie mieszkacie w Polsce, tutaj panstwo pomaga w takich sytuacjach takze glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia ja tez pierwsze slysze o takiej wizycie. U mnie polozna dopiero przychodzi po porodzie. Z tego co pytalam to w pierwszej dopie po przyjsciu ze szpitala potem w 5 i w 10. Jezeli jest wszystko ok, dziecko przybiera na wadze to sa tylko 3 wizyty. Mam nadzieje, ze Twoj maz szybko cos znajdzie. Powiem ci ze ja pracuje w rekrutacji i jezeli ktos bardzo chce znalezc prace to zawsze ja znajdzie wiec glowa do gory :) Ja dzis pierwszy dzien na macierzynskim choc juz mialam kilka telefonow z pracy bo nie moga sie odnalezc :) Mysle, ze pare dni im to zajmie :) Maja czas do weekendu bo mam zamiar jechac na porodowke w ten weekend. Pytanie czy synek mnie poslucha :) Kleo odezwij sie do nas czy u Ciebie wszystko w porzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
LidziaL ja tez slyszalam ze ten health visitor to odwiedza swieze mamuski zaraz po porodzie a nie przed,dziwne.Ja takiego listu nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Co tu tak cicho? Zaczelam czytac troche na necie o porodach wywolywanych ,masakra nie wiem jak dam rade jesli to co mowia dziewczyny jest prawda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela a kiedy wizyta i decyzja czy wywoluja? Nie czytaj w necie, niepotrzebnie sie tylko wystraszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna wizyta w nastepny pon 3.03 i wtedy sie dowiem. Kolezanki sugeruja zeby upierac sie na cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki zeby jednak ani wywolywanie ani cc nie byly konieczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×