Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Gość Angela1983
Hej dostalam w koncu 1sza tabletke.leze na sali z jeszcze 2 babkami i chyba wszystkie przyszly na wywolanie.u jednej juz sie zaczelo.ja wlasnie biore sie za kolacje. Kleo to nie fajnie potraktowali cie w tym szpitalu.ja teraz na zmianie msm mloda angielke i taks jakos malo serdeczna jest.maja tu polska polozna ale chyba nie ma dzis dyzuru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
enna dusznosci tez mam, moze jutro bedzie lepszy dzien. angela trzymaj tam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
ja teraz to nie wiem jak to bedzie ale powiedzialam mojemu zeby poczytal sobie jak sie odbiera porod bo nie bedzie mi napewno teraz spieszno tam wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie wszystko dobrze, cały czas szukam wózka skaczę po stronkach na ebay'u... . Był już u mnie ten cały wizytator, dostałam czerwoną książeczkę, pytał czy planuje karmić piersią i mimo iż powiedziałam mu że chcę karmić piersią to i tak nadawał długo o karmieniu, że to dla dziecka dobrze itp. nie wiem co by było gdybym powiedziała ze nie zamierzam karmić piersią...chyba by nie wyszedł. :P Mówił też o przykrywaniu dzidzi w łóżeczku ze nie pod samą szyje bo dużo dzieci umiera bo matki przesadzają..sporo takich tam rad. . Co mnie zaskoczyło, to to że powiedział, że jak wróci po porodzie to zapyta o zarobki i zaproponuje pomoc (benefity) bo przecież będzie jeden członek rodziny więcej i trzeba korzystać jak się należy hehe powiedział żeby się nie wstydzić i mówić jak jest i oni wszystko powiedzą gdzie się udać itp. Tak sobie pomyślałam o Polsce heh nikt tam by nie przyszedł i jeszcze sam pomocy nie oferował tylko musiała bym iść do "opieki społecznej i robić z siebie żebraczkę :/" takie realia ... . Jeszcze troche i wszystkie będziemy miały te nasze maleństwa i tak szczerze też chcę czekać do ostatnich chwil w domu i lepiej żeby mój m tez poczytał choć już sporo i tak wie :P Dużo się słyszy o traktowaniu pacjentek do porodu i aż strach... W środę miałam wizytę z położną musiałam uzupełnić plan porodu np. gdzie rodzę, jakie środki znieczulające, kto che ciąć pempowine, kto będzie przy porodzie, w jaki sposób maja podać maluchowi witaminę K (zastrzyk jednorazowo czy doustnie 3 razy)... położna zaleciła mi robienie różnych czynności na "czworaka" bo mały jest troche źle ułożony. :/ a dopiero co na klęczkach dywan prałam. hmm . ciągle pobolewa mnie podbrzusze jak na @ ... . angela1983 trzymam kciuki za was... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia przyszla mi jedna rzecz na mysl ktora mozna robic na czworaka hihi a tak powaznie to tak naprawde co innego? Bo przeciez nie szorowac podlogi :p . A ja postanowilam jutro zaszalec i sciagnac z wlosow ciemny kolor :) jedna dziewczyna polecila mi preparat Colour b4, probowala ktoras z was moze? Ja od lat farbuje wlosy na ciemny braz i juz mi sie troche znudzily, nie moge sie doczekac jutra az sprobuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak tylko, żeby jeszcze chęci były na te sprawy na czworaka ;P Różnie to z tym bywa juz teraz pod koniec nic mi sie nie chce, spać nie mogę jak bym się nie położyła to i tak nie wygodnie a jak za nisko głowę to znów zgaga a na wznak to w krzyżu tak coś boli że ruszyć się nie moge i interwencja męża potrzebna hehe W 38 tygodniu chcę kupić piłkę i będę skakać ^^ chcę urodzić w terminie i mam nadzieje że nie będę chodzić 42 tygodnie w ciąży :P ; Ja nigdy nie ściągałam kolorku z włosów także nie mam zdania na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
lidzia ja tez nie moge spac 5:40 u mnie i ja juz na nogach moj poszedl do pracy wlasnie, o tej pomocy co piszesz jaka oferuja to racja w polsce to by czlowieka jeszcze dobili, i co z ta witaminka dla malego? co postanowilas do ustnie czy zastrzyk? ciekawe jak tam Angela, ja w nocy mialam znowu skurcze sle tak ze 4 co 15min i odeszly, az cisnienia dostalam i serce zaczelo mi walic jak pomyslalam o szpitalu:/ swietnie mnie nastawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
enna moja kolezanka sciagala u fryzjera kolor(czarny) musiala ze 3 razy chodzic zeby kolor zszedl, za pierwszym razem wygladala jak by sama sobie wlosy farbowala i cos jej nie poszlo, pozniej jak kolor wkoncu zszedl i zafarbowala na jasniejszy to juz ladnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enna ja tez nie sciagalam koloru z wlosow wiec nie mam pojecia o tym. Kleo ja dzis tez nie spie od 6.20 W nocy znow bralam paracetamol. Mam taki dziwny bol.nog, to nie sa skurcze lydek a cale nogi bola ehhh Ciekawe jak Angela, mozliwe ze juz po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
omi mnie nogi bola tak jak bym miala zakwasy:/ no angela pewno po wszystkim albo w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) widze ze dzisiaj obie zle spalyscie, ja za to jak nowo narodsona sie czuje. Spalam od 23 do 10 z jedna przerwa na siusiu. Odkrylam ze te moje dziwne bole plecow itp moga pochodzic od kregoslupa, doszlam do wniosku ze chyba spie w zlej pozycji bo zawsze mialam pod glowa az 3 poduszki. Kupilam poduszke ortopedyczna, pierwsza noc razem za nami a ja naprawde czuje ze w koncu dobrze spalam :) Ciekawe jak tam Angela i czy mala jest juz na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela1983
Hej dziewczyny.Nina juz ze mna.wczoraj po calym dniu czekanis zdecydowali o 10 na wieczor ze jednak zrobia mi cc.Mala ur sie o 00.56 z waga 2300.Z powodu niskiej wagi mamy problem z poziomem cukru i karmieniem.Poczatki sa naprawde trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela jak dobrze ze juz najgrosze masz za soba! :* Trzymajcie sie razem z mala i zycze aby szybko wszystko sie u was ulozylo z karmieniem i poziomem cukru. Zycze szybkiego powrotu do domu:) Jak juz sytuacja sie uspokoi i bedziesz miala chwilke napisz nam jak sie czujesz po cesarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
angela gratuluje mamusiu! najwazniejsze ze zdrowa a wagi nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Angela ! Powodzenia i napewno wszystko bedzie dobrze :) ### A ja nadal sie kiepsko czuje, takie bolesci jak kiedys miewalam przy okresie. Nogi, plecy... bralam paracetamol w nocy i w dzien.. Nie wiem czy to juz nadchodzi ten dzien czy cos innego sie dzieje. #### Kleo a Ty jak sie czujesz? Nadal masz skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
omi, to masz skurcze jesli to bol taki jak przy okresie...ja tez jakos sie czuje jak by nadchodzil ten dzien przed chwila nie moglam usiasc tak jak by mnie sparalizowalo taki dziwny bol az ciezko go opisac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
omi a dlugo Ciebie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela gratuluje serdecznie!Najwazniejsze ze mala zdrowa.Wagi szybko nabierze.Karmienie na poczatku jest trudne.Wiem po sobie ale zobaczysz ze za pare dni bedzie duzo latwiej.Trzymam za Was kciuki.Odezwij sie jak troche dojdziesz do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
ledwo chodze tak jak by mi sie miesnie spinaly taki nisko pod brzuchem nie wiem czy na szpital nie leciec. boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze dziewczyny mam nadzieje ze wam sie nie zacznie akcja prze czasem i ze takie bole to normalne pod koniec ciazy! Ja dzisij tez jakos tak niemrawo, rano czulam sie super ale to tylko przez godzine moze... Od tamtej pory czuje sie taka ociezala, co chwile kluje mi cos w tym brzuchu, to chyba jej ruchy sa takie bolesne :/ najchetniej to bym przelezala do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
kurcze ale sie strachu najadlam przeszlo, kapiel pomogla nie moglam sie schylic nawet ledwo do wanny wlazlam tak mi sie miesnie spiely nie wiem sama co to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleo przy pierwszym porodzie mialam calkiem inne skurcze a teraz to araczej.nie sa te same. Moje cialo jeat obolale jak przy okresie kiedys.Brzuch mi tez sie opuscil w dol od kilku dni.. a wam tez ? A wiecie , ze polozna nie robila ze mna birth planu bo sie robiz tymi co pierwszy raz rodza a ja moge sobie w zielonej ksiazcd tam tyllo sama.wypelnic. A wy robilyscie plan porodu z polozna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi, ja jeszcze nie mialam planu porodu, ide teraz we wtorek na spotknie z polozna to bedzie 33 tydz wiec moze dopiero teraz napiszemy? Wolalabym go zrobic, zalezy mi na szybkim znieczuleniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blog, na którym znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat ciąży i wychowania maluszka, w tym listę z wyprawką dla niemowlaczka, porównanie wózków, opinie na temat kosmetyków dla mam oraz suplementów diety. Dowiecie się także jak ciąża potrafi dziewiętnastolatce wywrócić życie do góry nogami. Do porozmawiania w komentarzach!!! stormofhormones . blogspot . com PS. Ja też kwietniowa ale niestety z Polski ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
mi tez sie brzuch opuscil , nogi mnie tak bola jak bym przez kilka dni chodzila z kamieniami przyczepionymi do nich. maly cos sie malo rusza od wczoraj , tezmacie takie parcia na siku? w nocy ze 4 razy wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Enna mam pytanie odnosnie twojego mieszkania(tez jestem w uk i ciazy). Jak dlugo czekaliscie na mieszkanie od zlozenia papierow, jak to wszystko wygladalo?i czy to jest one bedroom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, od momentu zlozenia wniosku do propozycji mieszkania czekalismy niecale 3 tygodnie. W miedzy czasie po 2 tyg od zlozenia papierow byla wizyta domowa, a po tygodniu list z propozycja mieszkania. Tylko ze mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu, wiem ze wymieniaja okna i cala elektryke i trwa to juz ponad miesiac i zajmie jeszcze ok 2 tygodni, dopiero wtedy bedziemy mogli sie wprowadzic. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanie jest dwupoziomowe, ma dwie sypilanie i salon z kuchnia :) Nie wiem gdzie dokladnie w UK mieszkasz, ale w Szkocji nie ma juz mieszkan z councilu tylko housingowe.i podanie skladalismy w housingu dla konkretnej dzielnicy ktora nas interesowala. Z ogolnego housingu na cale miasto nie dostalismy odpowiedzi od stycznia :P W ktorym tygodniu ciazy jestes? Ja zlozylam wniosek dopiero po 20 tyg jak juz mialam MATB1 bo trzeba ten dokument zalaczyc do wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
enna i co sciagnelas kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
angela jak znajdziesz chwile napisz jak sobie radzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×