Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Dziewczyny! Urodzilam :)) Tak mnie nagle wzielo ok 22 o 23.30 bylam w szpitalu ktg itd. 5 CM a o 1.22 rano mala sie urodzila ;))) Bardzo latwo.i szybko. Zero przeciwbolowych.. Troche wczesnie bo 38tc i 3 dni i jest malutka.bardzo :( 48cm i 2800 Mam.nadzieje ze podrosnie szybko. Teraz mnie przenosza na normalna sale z.3 babkami wiec bedzie ciekawie. :) Odezwe sie jak.znow.znajde chwile. Przepraszam za bledy ale chcialam szybko.sie z wami podzielic newsem :) Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi gratulacje!!!Duzo zdrowka dla Ciebie i malenstwa!Ale szybko poszli.Super!Wszyscy powinni miec takie szybkie porody.Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
omi gratuluje!! no to pieknie teraz pewno ja bede u mnie tez jakos ponad 38tydz. boje sie ze nie bede wiedziala ze to juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klek uwierz ze bedziesz wiedziala ze to juz :)Tego nie da sie z niczym pomylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo nie klek przepraszam pisze z tel z malym na reku.Angela jak nocka?U nas dzis super.Poszedl spac ok 9 potem pobudka o 12,3.30 i 6.30 ale bez marudzenia po jedzeniu i przewijaniu prosto do lozeczka i spal.Teraz dal nam pospac do 8 takze mama i tata dzis w miare wyspani.Oby kazda nocka taka byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
omi jak znajdziesz czas napisz jakie mialas objawy, vera mnie tak zrazili w szpitalu ze boje sie. vera a ty jakie mialas objawy tego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez caly dzien zadnych.Nic nie wskazywalo ze cos sie bedzie dzialo.Wieczorek ok 9 wstalam z kanapy ogladajac X factor i myslalam ze sie posikalam:)A to byly wody i czop.Po dwoch godzinach zaczely sie skurcze i tak przez nastepne 26 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
normalnie tak sie nakrecilam ze omi juz urodzila a mamy roznice dnia w terminie ze ja chyba zaraz tez urodze. vera a czekalas na skurcze czy od razu na szpital? w sumie to wody Ci odeszly to pewno pojechalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi co za niespodzianka! :D Gratulacje i bardzo sie ciesze ze poszlo szybko i bez komplikacji. Koniecznie daj nam wiecej szczegolow jak tylko dojdziesz do siebie! Duzo zdrowka dla ciebie i malej :* Kleo, Twoja kolej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
boze ja to jestem jednak panikara, boje sie naprawde sie boje:( jak cos zacznie sie dziac to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi moje gratulacje,ciesze sie ze poszlo tak latwo.Twoja mala wcle nie jest taka drobna ,wyobraz sobie moja 2200g. Vera mialam dzis cudowna noc ,mala ladnie spala.Byla dzis polozna i wazyla mala,nadal przybiera na wadze ale malo.jak ost rozmawaialam z polozna to mowila ze 40 ml jest ok a teraz przyszla inna i mowi ze nina powinna jesc wiecej bo ok 50-60ml.wkurza mnie to bardzo ze nie mam jednej poloznej,tylko non stop ktos inny nas odwiedza i mowi inne rzeczy niz jego poprzednik. Mala miala dzis pobrana krew bo cos zolta sie zrobila do polowy cialka,ciekawe co to bedzie.mam nadzieje ze nie beda nam kazali wracac do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Kleo nie stresuj sie tak .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja nadal w szpitalu. Ogolnie czekam na wyniki krwi. Angela wiem jak to jest jak sie ma rozne polozne bo tu niby sprawdzaja jak.idzie karmienie piersia. I tak moja mala jadla co 3 h a pozniej miala przerwe ok 4h to jedna kazala mi ja rozbierax do pieluchy i budzic a druga mowila zeby jej sie porzadnie odbilo i nie budzic. No i co mam nibu robic? Bo nie wiem ? Mala ciagle spi od 8 rano. Raz jadla ok 12 i teraz nie woem.czy ja budzix ok 15 czy nie... Bo znow ta jedna mi kazala budzic :) Sorki za bledy ale nawet nie spalam i padam. Kleo nie stresuj sie. Bedzie ok :) Ja okolo poludnia mialam jakies przepowiadajace a pozniej ol 22 sie zaczelo. Kleo napewno poznasz, ze to juz to ;) Boze ja nie umiem.spac w szpitalu. Padam, ledwo widze a nie zasne :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi ale ty mialas naturalny porod wiec powinni ci pozwolic isc do domu po 6h jesli oczywiscie wszystko jest ok.Ja mialam cesarke w sobote a wyszlam w pon wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, ze macie juz swoje maluszki przy sobie dziewczyny :) Ale ten fakt tylko przypomina mi, ze zaraz moja kolej a ja nawet nie mam jeszcze mieszkania! :D z tego stresu urodze na pewno przed czasem. Zreszta chyba zadna z was nie urodzila w terminie co? Trzymam za was wszystkie kciuki, tylko nie opuszczajcie forum i piszcie duzo jak to wszystko wyglada to bede miala pare cennych wskazowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede pisac :) Wiem ze powinnam wyjsc ale mam krew negatywna, malej sorawdzaja tez plus na cukier i czekam na te wyniki..Niedziela.jest to moze to dluzej schodzi. Nie pobrali krwi malej od razu tylko o.10 rano jak pediatra ja badal. Dlatego sie dluzy. A jak z karmieniem? Budzicie swoje dzieciaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aahh z ta krwia negatywna to chodzilo mi.o to ze nawet jeszcze nie dostalam zastrzyku anty d. Ehhhh ta niedzieeeelaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Omi teraz szybciutko zaczeli wyplacac ci MA bo teraz to sie dopiero przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
No widzisz Omi ja zastrzyk na anty dostalam jeszcze jak bylam na jednoosobowej sali.Moja tez miala sprawdzany cukier i rew na zoltaczke (az 4 razy).Omi ja musze budzic mala na karmienie. Twoja mala od razu ssie piers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
omi jak ja Tobie zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Dziewczyny co tam slychac? Ja mam malego dola bo nie potrafie przystawiac prawidlowo malej do piersi i z tego powodu latam z tymi cholernymi butelkami jak glupia. Vera jak pielegnujesz malego?Smarujesz go oliwka codziennie ,glowke tez smarujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Dziewczyny ciekawe jak to bedzie z waszym MA. Ja dostalam swoja wyplate 20 i zalamka bo zabrali mi 180 f na podatek i NIN. Nie wiem z jakiej paki wzieli az tak duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zasiłek MA nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym ani nie płaci się od niego składek na ubezpieczenia National Insurance Contributions." . Chyba nie powinni Ci Angela nic zabierac... Jak tam samopoczucie mlode mamusie? :) Ja dzis zaczelam 34 tydzien ciazy, jestem coraz bardziej przerazona, ze nie zdazymy z mieszkaniem bo urodze wczesniej. W dodatku wczoraj wdalam sie w klotnie ze wspollokatorka i naprawde mam juz dosc mieszkania w tym pokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah Angela ty nie dostajesz chyba MA tylko SMP? No to wtedy tak, to podlega opodatkowaniu, duzo ci zabrali... Moze zwroca przy rozliczeniu? Mi raz z pensji potracili sporo jak na moje zarobki podatku, ale okazalo sie, ze w HM nie ustalili mi jeszcze kodu podatkowego, szybko to zalatwili i przy nastepnej wyplacie doliczyli mi to co zabrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna tak masz racje ja mam Smp.Kurde musze jechac do revenue i sie dowiedziec dlaczego tak jest. Mala spi a za oknem tak pieknie,wiosna przyszla,bajka. Nie wiem jak to bedzie z maoja mala ,chodzi mi o zoltaczke ,miala wczoraj krew pobierana w tym kierunku i mialam dostac wynik w ten sam dzien a nikt jeszcze do mnie nie zadzwonil :(. Enna to masz lipe ,uwazam ze mieszkanie z obcymi jakby nie bylo ludzmi to najgorsza opcja a tu jeszcze dzidzia w drodze.Miejmy nadzieje ze twoje M bedzie gotowe na czas.Dzwon do nich i truj im glowe :) Ja musze zadzwonic do urzedu i umowic sie na spotkanie zeby zarejestrowac mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt pogoda dzisiaj piekna i zaraz wybieram sie po nowe spodnie dresowe bo jeszcze troche jeansow nie zaloze :P Rozmawalismy z housingiem 2 tyg temu, babka powiedziala ze trwaja prace wykonczeniowe i jeszcze gora 2 tygodnie to potrwa... jutro wlasnie mijaja. Chcialabym wierzyc ze w tym tygodniu w koncu dostaniemy telefon, ale po tylu tygodniach opoznienia raczej nie sadze ze to sie w ogole wydarzy :P Oczywiscie nie zamierzam zostawac tutaj z dzieckiem. W najgroszym wypadku na jakis czas zamieszkam u mojego tescia, to tez bedzie katastrofa bo tam 2 dzieci, ale lepsze to niz tutaj w glosnym centrum z tymi koszmarnymi lokatorami. Myslelismy zeby cos wynajac, ale nie sadze zeby ktos wynajal nam mieszkanie na chwile kiedy w kazdym momencie mozmey dostac telefon. Chyba zaczne sie modlic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera bylas juz z Olafem na spacerze? Omi jestes juz w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo pytalas o skurcze czy od razu jechalam.Zadzwonilam i kazali przyjechac ale sprawdzili rozwarcie i bul tylko 1 cm wiec kazali mi jechac do domu i wrocic jak skurcze beda czestrze.Angela ja narazie malego myje tylko woda i wcieram oliwe z oliwek jak radzila polozna.Maly mial az skorupe na nogach taka mial sucha skore a teraz po tej oliwie jest juz bardzo ladna.Glowke tez myje tylko woda a moj maly ma bardzo bujna czupryne :)Na spacerze bylam bardzo szybko.Dokladnie nie pamietam ale mial chyba 5 dni jak wyszlam pierwszy raz.Na poczatku na krotko na 15/20 minut a teraz juz chodzimy na dluzej.Problem jest ze mna bo nie za bardzo moge chodzic bo cos mi sie dzieje ze szwami wiec ogolnie tragedia.Mam nadzieje ze szybko aie zagoi.Maly mi dzis znowu dal popalic w nocy.Chodze jak zombie.Jutro wybieram sie do Gp bo znowu zaczal wymiotowac po jedzeniu i troche sie martwie.Strasznie tez charczy i czasem chrapie.Probowalam wyczyscic mu nosek frida ale nic nie leci.Mowilam o tym charczeniu poloznej ale dla nich wszystko jest normalne.Moze niedlugo wybiore sie do polskiego pediatry zeby go obejrzal.Enna nie stresuj sie.Teoretycznie masz jeszcze 6 tygodni wiec mysle ze zdazycie z tym mieszkaniem.Omi moj maly w szpitalu tez tyle spal.Teraz niestety mu sie odmienilo.Tez kazali go wybudzac i rozbierac do pieluchy do karmienia a on i tak spal przy cycu albo butelce.Po paru dniach sam sie zaczal budzic co 2/3 godziny jak byl glodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam Wam jeszcze napisac ze zaczelam normalnie jesc.Tzn wszystko oprocz wzdymajacych potraw.Dzis zamierzam zjesc schabowego:)Kumpela mnie odwiedzila i mowi ze jadla dosliwnie wszystko.Z drugiej strony dzieci na mm tez maja kolki wiec cos w tym jest.Polozna tez kazala mi jesc wszystko.Bede po prostu obserwowac malego.Zaczelam mu dawac wczoraj infacol zeby mu sie lepiej odbijalo bo z tym czasem jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera a nie podajesz malemu do noska soli fizjologicznej w sprayu lub wody morskiej.Ja kupilam w tesco za jakos 3f i mam zamiar psikac nosek bo tez czasem tak ciezko oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×