Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Oj z tym spaniem wcale nie jest tak kolorowo :p budze sie na siusiu, mala mnie mocno kopie przez co tez sie budze, nie moge sie swodobnie obracac w nocy bo zaraz mnie uwiera i budzi. No i oczywiscie zgaga i zadyszka, same wiecie jak jest :p marze o spaniu na brzuchu! W dodatku wrocila mi ogromna ochota na seks, co z tego skoro nie mam na niego sily :D Chcialabym juz urodzic, ale staram sie o tym nie myslec poki nie rozwiaza sie sprawy z mieszkaniem i MA :( mam nadzieje ze w tym tygodniu w koncu cos ruszy bo zwariuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. nie mam pojęcia na jak długo zostanie mama :) Na pewno minimum do po świętach...zobaczy się może zagości na dłużej :) . Dziś zaczęłam 39 tydzień, mały potrafi tak kopnąć boleśnie, że krzyku narobiłam hehe silny chłop ^^ :P . Jako, że chce już urodzić to dziś znowu zrobiłam parę kilometrów spacerku na carboot ^^ W nocy miałam straszna zgagę to chyba taka rekompensata za lekkie zgagi przez większość ciąży ;p Zaczynają mnie łapać skurcze pachwin jak by taki paraliż chwilowy heh ... Chce jjjuuuuużżż rrrooddzzziiiiiććććć!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia trzymam kciuki zebys urodzila szybko, sprawnie i bezbolesnie :* . Moja kolezanka ktora jest w 25 tyg ciazy wlasnie sie dowiedziala, ze jej syn jest dziewczynka :D Kurcze, mam nadzieje ze u mnie dobrze zobaczyli i nie bedzie niespodzianki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
ja mialam dzisiaj pare skurczy, juz chyba coraz blizej. ogolnie mega zmeczona a zgagi mam takie ze az zeby zagryzam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Cierpliwosci dziewczynki ,cierpliwosci.:) Moja mam tez przylatuje do uk na 2 ty .Juz nie moge sie doczekac bo moze bedzie mi dane sie wyspac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela tez licze na to ze jak rodzice przyjada to w koncu sie wyspie:)Maly budzil sie dzis co 1.5/2 godziny.Maly glodomor sie z niego zrobil ostatnio.Jutro jade na wazenie.Ciekawe ile przybral.Dziewczyny a trzymacie diete przy karmieniu piersia?Ja w sumie zaczelam jesc prawie wszystko.Wczoraj bylismy ns grilu i tez sobie nie zalowalam.Malego rano troche bolal brzuch chyba bo strasznie sie prezyl ale nie wiem czy to od tego. Lidzia wspolczuje tego czekania.Ostatnie dni w ciazy dla mnie byly najgorsze.Takie siedzenie jak na bombie nie wiesz kiedy sie zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mialam dzisiaj fatalna noc... prawie wcale nie spalam tak mnie plecy bolaly, wzielam w ciagu nocy i nad ranem 4 paracetamole, pospalam moze ze 2 godzinki. Ale za to poniedzialek zaczal sie bardzo dobrze, dzwonili w koncu w sprawie mieszkania! W piatek rano idziemy zaakceptowac!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
To super Enna. Vera ja mam wlasnie z tym problem ,co jesc a czego nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enna super wiadomosc!Nareszcie sie doczekalas :) Angela ja jem wszystko juz, pieczone, smazone, grilowane. Unikam tylko wiadomo bigosow, grochow, fasoli itp. Rano dzis wydaje mi sie, ze bolal go brzuszek, ale wczesniej tez czasem wiksowal rano wiec nie wiem czy to przez to ze ja cos zjadlam. Dalam mu infacol i mu szybko przeszlo. Pisalas tez o tych rzadkich kupkach. U mnie jest to samo takze chyba to normalne na tym etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki, moja mama bedzie robic dla mnie paczke z polskimi kosmetykami dla malej, polecacie cos szczegolnie czy macie wszystko tutejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna moja mama tez ma mi przywiesc pare rzeczy ale glownie beda to leki.Co do kosmetykow to uzywam hipp dlatego poprosze ja o jakas oliwke bo zostala mi ostatnia,mydlo w plynie dla malej ,krem na sloneczko z filtrem mineralnym i chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Co tu taka cisza? Vera Olaf faktycznie ma bujna fryzurke :) Jak zrobie jakas fote Ninie to wam przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, mozesz powiedziec jakie leki sa potrzebne dla maluszka i jakie najlepsze sa w Polsce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!Maly zaliczyl wlasnie pierwsza pobudke na mleko i teraz wierci sie w lozeczku i nie chce spac :( A do rana jeszcze z jakies 3 pobudki zaliczymy.Masakra.Nie moge sie doczekac az przespi chociaz pol nocy jednym ciagiem.Enna z lekow z Polski mam tylko Espumisan i masc majerankowa.Ogolnie tu wszystko jest jak nie angielskie leki to u nas w polskim sklepie sporo mozna kupic.A z kosmetykow ja uzywam oilatum,lekarz nam zapisal na sucha skore albo czasem oliwe z oliwek i nic innego.Skore ma po tym super.Lidzia i Kleo sie nie odzywaja.Moze urodzily :)Angela czekamy na zdjecia Niny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
hej dziewczyny nie odzywalam sie bo zle sie czuje, od 2 dni boli mnie krocze i czesto mam wrazenie jak by ciagniecia w dol. termin mam na jutro! ale zlecialo moglo by juz cos ruszyc bo chodzic nie moge:( trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Kleo, informuj nas na biezaco! :) Ja mialam kilka dni ze ledwo sie ruszalam, ale od wczoraj jest juz troche lepiej. Mala nie naciska tak mocno na pecherz wiec udalo mi sie przespac ciagiem dwie noce, sadzac po tym co pisze Vera moga to byc moje ostatnie spokojne nocki :D Jutro idziemy ogladac mieszkanie, nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
w dol mnie strasznie napiera, moze to juz? sama nie wiem :/za godzine moj wroci z pracy to pomyslimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
dziewczyny nie moge zalogowac sie na naszego meila przeslijcie mi jeszcze raz haslo pls. niuniaa666@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Enna spij kochana poki mozesz. Choc byc moze trafi Ci sie taki egzemplarz,ze bedzie przesypiac wiekszosc nocy czego Ci zycze. Moj maly glodomor niestety lubi w nocy cycusia co 2 godziny :) Pogoda dopisuje ostatnio wiec w ciazgu dnia nie jesc zle. Rano wystawiam go na ogrod w wozku i zazwyczaj spi 2/3 godziny wiec mam czas ogarnac dom, siebie i jakis obiad czasem :) po poludniu chodzimy na spacerki albo odwiedzamy ciocie. Najgorzej jak pada deszcz wtedy juz nie jest tak kolorowo. Bylam go zwazyc we wtorek i wazy juz 4300 no i dzis konczy miesiac :) Kleo trzymam za Ciebie kciuki zeby sie jak najszybciej zaczelo bo wiem ze to czekanie na koncowce jest denerwujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Kleo czekamy:) Enna co do lekow to faktycznie wszystkie mozna dostac np w polskich aptekach online ale po co przeplacac.Ja chce uzupelnic apteczke o masc majerankowa ,syrop na goraczke,aspirator do nosa bo mam tylko gruszke.Vera ten krem oliatum dostalas na recepte? podobno mozna i nie trzeba z wlasnej kieszeni placic.Nina ma strasznie sucha skore szczegolnie na raczkach,schodzi malymi platami. Enna dasz jutro znac co z mieszkaniem ,ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo wyslalam :) Przyszedl mi dzis pas poporodowy, zamowilam na amazonie i zaczynam nosic na poczatek kilka godzin dziennie i zobaczymy. Musze cos zrobic z tym brzuchem bo juz nie moge na siebie patrzec. Na plusie obecnie 5kg. 11kg sie juz pozbylam ale cos czuje ze tych pieciu tak szybko nie zgubie niestety. Mam nadzieje, ze uda mi sie do lata wrocic do swojej wagi. Angela zazdroszcze ze Ty juz masz swoja wage z przed ciazy.Bardzo malo przytylas wiec szybko poszlo nie to co ja. Musze teraz zgubic te wielorybie kilogramy :( Omi a Ty jak tam? Dajesz rade? Ucichlas nam cos. Wyobrazam sobie ze przy dwojce jest co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera to sporo masz juz do dzwigania :).Ja jutro mam wizyte u poloznej i tez bedzie wazenie. Co do pogody to wlasnie u mnie dzis znow pochmurno i nie wiem czy wychodzic z mala czy nie,defakto bylismy na spacerze prze te prawie 3tyg tylko 3 razy wiec troche malo. Wiecie co jak mam do wyboru zjesc czy isc spac wybieram spanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera fakt wage ciazowa zgubilam ale co z tego skoro swoja "orginalna" mam spora :(. Ale nic damy rade same pchanie wozka to niezla siłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela dostalam plyn do kapieli. Wlewasz nakretke i juz nie stosujesz zadnych innych kosmetykow. I tak, wszystko dla dziecka na recepte jest za darmo. Moje leki tez jezeli sa na recepte. Ja nawet wczeniej kupilam to w asdzie za pare funtow a nawet zapomnialam ze to mam. Ale skora jest po tym super. Moj maly mial skorupe na stopach i rekach a teraz jest juz gladziutki wiec moze sprobuj. Dodajesz po prostu nakretke do kapieli i tyle, zadnych oliwek, mydelek nie stosujesz. Zastanawiam sie tylko czy nie kupic szamponu do wlosow na te jego gesta czupryne :) A probowalas oliwe z oliwek? Tez dziala super. Ja jestem zdania ze im mniej chemii tym lepiej, zwlaszcza na poczatku wiec jestem sceptyczna do tych zwyklych kosmetykow a zwlaszcza oliwek dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera a u ciebie sie z jedzeniem unormowalo? czy maly nadal ulewa? Ja dzis ninie dalam cyca no ale czywiscie sie nie najadla wiec dalam jej 40ml w butli ale nadal byl krzyk i krecenie glowka w poszukiwaniu cyca wiec go dostala z tym ze potem ulewala sporo. Chyba nie wiem jak jej dogodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera ja mam oliwke z hippa a ona ma malo chemi no ale pewnie nie jest doskonala.Co do oliwy z oliwek to mam tylko orzechowa musze kupic zwykla.Moja mam byla strasznie zdziwiona jak jej powiedzialam ze dzieciaka nalezy wlasnie oliwa smarowac. Musze zaniesc papiery do nowego GP i umowic sie jak cos na wizyte zeby dali mi recepte na te oilatum.Vera ty Olafa kapiesz co dziennie ja mala 2-3 razy w tyg a moze powinnam czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela zalezy od dnia z tym ulewaniem. Wczoraj np moze raz mu sie ulalo przez caly dzien, a dzis juz ze dwa razy i to sporo. Najgorsze, ze na cycu nie wiesz ile wypija, a czasem domaga sie co chwile zwlaszcza rano jak nie spi. Popoludnia prawie cale przesypia bo jestesmy na dworze. Potem wieczorem przed kapiela strasznie placze i caly czas najlepiej bylby przy cycu. Daje mu dwa razy butle mm i zazwyczaj wypija wtedy 90ml. Raz w dzien i raz w nocy. Ale chyba zmienie system i dam mu w nocy dwa razy pod rzad. Moze dluzej pospi. Tyle ze do rana boje sie ze mi cycki eksploduja od nawalu mleka, a ostatnie co mi sie chce w nocy to sciagac mleko laktatorem wiec nie wiem jak to rozwiazac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kapiemy codziennie bo to jedyny rytual poki co jaki ma w ciagu dnia. Kapiemy go zawsze ok 8 potem cyc i do lozeczka. Jak jest najedzony to zasypia od razu sam i spi do ok 12. Ma wtedy najlepszy i najdluzszy sen. Potem to juz loteria niestety jak sie obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Dziewczyny jest ktoras dluzej w UK niz 5 lat? Bedziecie robily brytyjski paszport? Wiecie czy nadal mozna miec 2 obywatelstwa bo ja chcialam robic malej brytyjski paszport bo po pierwsze nie trzeba nigdzie jezdzic i stac w kolejkach a po drugie wydaja go na 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Super Vera od 8 do 12 to juz jest cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×