Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość booooli mnie to

chce odwolac slub przez dziwke z kawalerskiego

Polecane posty

Gość gość
What happens at the party stays at the party - taka powinna być zasada każdej imprezy. I wówczas nie byłoby problemu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy chciałabyś/ chciałbyś, żeby Twój facet/ kobieta wykręciła Ci taki numer, albo nawet i gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym o tym nie wiedzieć - i już. Tym zdrowsza jesteś im mniej wiesz... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to właśnie są takie zazdrosne baby i potem z teściową że źle żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja osobiście wolałabym wiedzieć i pogonić takiego faceta, niż żyć w niewiedzy kiedy on się puszcza, ale kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odwołuj. To że sobie pomacał jakąś tam dziwke to nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie obchodzi głupia krowo co on robił na kawalerskim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co komentujecie historię sprzed pół roku i udzielacie rad, skoro już dawno po fakcie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet który ma zasady i się ich trzyma (tak napisałaś) robi taką głupotę (pod wpływem głupiej chwili) i potem przepraszając Cie płacze to wiedz że jest to szczere i że kocha Cie ponad życie. Ja mógłbym nawet skoczyć na bangee ze słowami na ustach "już nigdy więcej nie zrobię czegoś takiego mojej kobiecie" aby udowodnić jej że mówię prawdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, więszkość widzę, że na kafe to same d****** obmacywanie innych ludzi bedąć w związku uważacie za ok? Straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest z sierpnia ubiegłego roku- dla tych co nie zauważyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co go wywlekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pocieszenie...http://www.youtube.com/watch?v=gbzb8HSPfLM&list=UUj1RWf6fie4Jf-7iHiuc1-Q - czyli co dzi*ki robią na wieczorach..zdrada to zdrada. rozwód i do widzenia, Jak ktoś upatruje w wieczorze kawalerskim ''ostaniej okazji" na takie zabawy to przecież nie ma przymusu się z nikim wiązać..Może mieć kawalerski co wieczór! To jest jakaś paranoja! co to za tradycja w ogóle?? Popularyzowanie zdrady tuż przedślubem jako synonimu zabawy?? Mówi się, że przecież kobeia może sobie wziąć tancerza na swój ostatni wieczór ''wolności" ..ale tam faktycznie chyba chodzi o taniec...oni nie rozbierają się do penisów ..nie siadają na tobie okrakiem, nie biorą twoich dłoni i nie przesuwają nimi po swoim ''przyrodzeniu"..w przecwiniestwie do wieczorków męskich..Proszę, sprawdzcie same czy na której s ze stron oferujących występy tancerzy ''erotycznych"..jest podane że rozbierają sie do naga? ni chu chu...że tak powiem a w przypadku babek - to jest wręcz minimum. Ale nie o to chodzi. Czy normalnie wasz facet idzie i maca jakąś gołą babke po cyckach etc ...?? Nie! Więc z jakiej racji miałby móc to robić przed ślubem?? Jak mówię zdrada to zdrada. Rozumiem że ta moda przyszła do nas z zachodu, ale tam jest to traktowane na luzie i naczej. Spójrzmy wreszcie,ze tu jest jednak inna mentalność...psychicznie nie jestesmy gotowi na takie coś..ale Polska kraj obłudy, gdzie tak samo ceni się katacheze jak i sztuczne cycki. Pozdrawiam i dziewczyny nie badzie głupie...Albo albo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze parę słów do AUTORKI TEMATU...nie wiem czy już za niego wyszłaś czy nie, ale jeśli tak to jesteś GŁUPIAAA..człowieku..zawsze jest zwalenie winy na kolegów! zawsze jest zwalanie winy na alkohol. Ze nie chciał, ze wiedział ze cie zrani ( co gorsza wiedział i miał to w d***e najwyrazniej) bla blabla..i co? I dał się ponieść - masz odpowiedz. Jeszcze próbował to zataić...Teraz niby sytrasznie żałuje - ale wierz mi , miał z******ty ubaw i radoche jak ja macał po cyckach, na bank stała mu pała i jeszcze raz powtórze MIAŁ CIĘ W D***E. Sorry,że tak ostro..ale znaj prawde...zawsze bedzie sie tak tłumaczył. Powiedz mu żeby sobie poszedł to tej d***** albo do kolegów . Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaj i szukaj ogłoszeń za darmo na www.duodjs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witia uod kamery uoderwany
narcizius_narkozis - jakżeś jest taki youtybowy detektyw to wez sobie poszukaj filmikow co laski robią na wieczorach panienskich ty idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He, he, ale hipokryzja. Dziewczyny to dopiero wyprawiają. Chyba było już kilka wątków o tym co się często dzieje na panieńskich. Macanie to mały pikuś. Ale co się dzieje przy okazji ślubów. Mój znajomy jest fotografem – sam mi pokazywał zdjęcia z niektórych sesji, gdzie dziewczyny pokazują bieliznę i nie tylko. Najlepsze, że niektóre same go podrywają. Mówi, że podczas „oddawania zdjęć” z co trzecią dochodzi do macanek, a niektóre po dłuższej lub krótszej gadce po prostu „płacą w naturze”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g**********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×