Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Po tygodniu siedzenia na badoo stwierdzam

Polecane posty

Gość gość

Że tam normalnych kobiet nie ma... skasowałem konto, po jednym spotkaniu i wielu rozmowach z innymi kobietami, uważam że to bez sens tam poznawać ludzi na związek... Siedzą tam niektóre chyba latami szukają nie wiadomo czego... porażka to na dyskotece mi łatwiej kogoś poznać i na pewno będzie taka osoba bardziej normalna... Już nie mówiąc ile wstydu się najadłem przez tą kobietę z którą się spotkałem, nie będę pisał o co chodzi ale niezły numer wykręciła mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze zrobiles ja tez kiedys mialem tam konto rozczarowanie przyszlo jak te zdjecia tych kobiet okazaly sie z przed kilku lat ! kobiety tam siedza dla zabawy i zabicia czasu nudy zyciowej , maja partnerow a flirtuja z innymi dla zabawy ! Najlepiej szukac na zywo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chcialam sie tam logowac ale chyba jeszcze przemysle to aha i jestem nawdrawde normalna tylko samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz to chociaz przyszla na spotkanie ja z tymi co sie umawialem zawsze nie przychodzily ! To jakas pusta laska musiala byc skoro taka szopke odstawila przed twoimi znajomymi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chcialam sie tam logowac ale chyba jeszcze przemysle to aha i jestem nawdrawde normalna tylko samotna -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jak chcesz to sie zaloguj sa tam tez normalne osoby moze sobie kogos znajdziesz ale nie oczekuj cudow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że pusta to wiem o tym dobrze... masakra, nigdy więcej żadnych kretynek z Internetu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo chlopie widze ze kolejny facet uczy sie na bledach :D Kobiety z internetu nie sa atrakcyjne zazwyczaj sa brzydkie i maja pelno kompleksow , nikt ich nie chcial bo do zycia sie nie nadaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po takich recenzjach to chyba zrezygnuje z logowania sie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezle oceniacie te laski, chociaz ja tak nie uwazam, jestem kobirta i nie uwazam sie za desperatke, czy mega brzydka logujac sie na portalach tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze jest to ze musisz doladowac jakies tam zlote zetony bo nie bedziesz mogl zdjec ogladac , pisac wiadomosci czy komentowac ! zgroza place za neta to powino byc wszystko darmo a nie jeszcze trzeba kase tracic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezle oceniacie te laski, chociaz ja tak nie uwazam, jestem kobirta i nie uwazam sie za desperatke, czy mega brzydka logujac sie na portalach tego typu nie oszukujmy sie malo jest atrakcyjnych tam kobiet jak i mezczyzn ! przeciez na tych portalach przesiaduja ludzie ktorzy nikogo nie moga znalesc badz dlatego ze nikt ich nie chcial ! a dlaczego sa 2 powody albo zle wygladaja albo cos z charakterem maja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej nikt nie chciał ze względu na charakter raczej... jak takie numery robi na spotkaniu to się nie dziwię że nikogo nie ma, bo z urody jest ok. Omijać takie strony szerokim łukiem bo coś z tymi ludźmi jest chyba nie tak i to nie chodzi o urodę, ja nic nie doładowywałem za darmo wszystko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem chodzi o wyglad ale na jczestrza przyczyna jest charakter !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem chodzi o wyglad ale naj czestrza przyczyna jest charakter ! Za darmoche mowisz ale miales na tym badoo ograniczone mozliwosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja .ie mam gdzie poznac normalnego faceta, na impreze sama nie pojde... a kompleksy ma chyba kazda laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No były jakieś tam funkcje ograniczone ale szło normalnie pisać :) ale tak czy owak odradzam... może 1% jest tam normalny nie warto szukać igły w stogu siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale przeciez sa ludzie ktorzy poznawaja sie przrz internet i tworza normalne zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, po ostanich wydarzeniacg tez zamierzam skasowac konto, z tym ze pare fajnych osob tam jest do pogadania (w obecnej chwili) i mi szkoda -prawie kazdy klamie, daje foty sprzed 10 lat -ludzie mniej sympatyczni niz np na tagecie, nie dziwie sie, bo portal poznaj ludzi z okolicy podchodzi raczej pod matrymonialny, skoro masz podac wage, wzrost, kolor oczu i wlosow, ile zarabiasz i czy zamierzasz miec dzieci na tagecie nie ma czegos takiego, za to mozna pokazac swoje zainteresowania, np. poprzez wklejenie ulubionych videoklipow z youtube oraz zamiast rubryki "budowa ciala" jest np "ulubione filmy" czy motto zyciowe -badoo probuje na kazdym kroku wydrzec kase zeby sobie oplacic rozne dodatkowe funkcje i kusi przeroznymi ofertami (jak ktos nieatrakcyjny ale inteligentny z ciekawa osobowoscia, tak jak ja, to i "swiatlo reflektorow" goowno pomoze) -chce cie poznac-ale nie wiesz kto, jak sobie nie oplacisz to musisz zgadywac, zwykle blednie, co uniemozliwia poznanie osob ktore naprawde chca cie poznac -bledne info na poczte, jeden gostek usunal mnie z ulubionych, a na poczte przyszlo info +1, dodal cie do ulubionych ten portal to s**t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 nikt nie bedzie brał byle kogo wiec nie rozumiem twojego oburzenia, że nie były tobą zainteresowane po 2 bardzo dobrze zrobiłeś. Net mimo wszystko nie jest miejsce na poszukiwanie partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlila
A ja tam poznalam moja milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam poznalam moja milosc. tylko kto cie wyrwal facet bo napewno nie ty jego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo zawsze są wyjątki, nie można zakładać że każdy jest tam be, ale nie oszukujmy sie łatwo tam nie jest z tego co słysze, sam nie wiem bo nigdy nie korzystałem z takich portali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt. Często same mają liczne defekty, a szukają księcia. Utwierdza je w tym fakt, że dostają masę wiadomości od napalonych facetów. No i druga sprawa, że wielka miłość raczej powinna przyjść z zaskoczenia, a nie z tego typu szukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lars_Ulrich nie jestem byle kim... na żywo same mnie kobiety zagadują, i nie tylko, nawet ona taką akcję widziała (po tym jak mnie olała w bezczelny sposób nie miałem skrupułów), badoo założyłem z ciekawości licząc że są tam normalni, teraz już wiem że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za roznica? wazny chyba jest final?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ale po co Ty na pierwsze spotkanie sie umawiasz ze znajomymi?! Najpierw sam na sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy oczerniacie laski, które tam siedzą, ale faceci to dopiero jest porażka. 3/4 osób które mi pasowały z wyglądu (wiadomo, że nie szukałam nie wiadomo jakiego przystojniaka ale chociaż nie paszteta) pytało mnie o sponsoring, czy zgodzę się na dyskretny romans, chciało się od razu na seks umawiać. wielu facetów tam ma kogoś i ściemnia tez dla rozrywki, nieliczni normalni. teraz tez już raczej się z nikim nie spotykam a taktuje to jako formę rozrywki w czasie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna usprawiedliwac facetow tez aja swoje za uszami ale jest wiecej porzadnych niz kobiet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Looooser byliśmy w miejscu gdzie akurat znaleźli się moi znajomi no dziwne żebym udawał że ich nie znam jak sami się witali z nami :). Jak by ich nie było to bym się tak nie wkurzał, bo nikt by tego nie widział że zrobiła ze mnie frajera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, faceci też podobni. Wielu liczy na szybki seks, romans. A kobiety z licznymi defektami czekają na księcia i tak to tam bardzo często wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×