Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Po tygodniu siedzenia na badoo stwierdzam

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Właśnie się okazało że mój szanowny mąż ma konto na badoo, pisze z lasami, wysyłają mu nagie fotki a mi mówi że w naszym związku jest super może ktoś mi powie czego on tam szuka??? x piszę z lasami? :D no nieźle a tak na poważnie to pretekst do zerwania, zdradza cię , pewnie się jeszcze z nimi umawia, tak to działa. Moja była tez pisała z róznymi facetami, aż doszło do zdrady. Więc jesli nie jesteś w małżeństwie to zerwij, im prędzej tym lepiej dla ciebie. Na świecie jest wiele lepszych facetów, ułożonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha nie doczytałem .. w takim razie rozwód... :O przykra sprawa... granice w związku napewno są juz mocno przekroczone... za te nagie zdjęcia nalezy sie rozwód... chyba ze wasze życie sie nie układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:25 no jak go zdradzilas to pewnie że ty nie masz czego żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozumiałem by było dla mnie że ktoś sie pakuje do badoo jak nie ma przyjaciół, jest samotny. Ale ludzie. jeśli macie przyjaciół a odczuwacie samotność, to pomyślcie najpierw o zmianie przyjaciół a nie o badoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie badoo kojarzy się z desperatami pierwszego sortu , ja poznaje ludzi na imprezach albo przez koleżanki ,czasem nawet facet zaczepi na ulicy , bawilam się w badoo kiedyś ale zbyt dużo osób mnie tam zranilo a ja jestem zbyt wrazliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założyłem konto ale specjalnie się nie wysilam,nie chce mi się, ostatnio pisałem z fajną laską ale zlała mnie,laski tam są spragnione komplementów tylko takich wyszukanych nie standardowych,wtedy jest spora szansa że odpisze. Ale i tak obstawiam że 80 proc tamtych kobiet to ściery,spoko laski nie muszą szukac po jakichś portalach faceta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatia lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko laski to są długo samotne , bo nie używają takiego guffna a po imprezach też się nie laza , mam kuzynke ze wsi miła dobra ,ładna skromna ,ale co z tego jak siedzi cały czas w domu ,kto ja tam poderwie jak ona jak księżniczka w wierzy czeka na księcia ,a szkoda jej bo dobra dziewczyna ,ogarnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sympatia lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Sympatia lepsza? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:38 sympatia to taki sam syf ,mój żonaty nauczyciel miał tam konto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:38 sympatia to taki sam syf ,mój żonaty nauczyciel miał tam konto smiech.gif OMG co za patola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne wyjście aby kogoś poznać? wyjść do ludzi. Jest większa szansa że poznasz kogoś wartościowego niż na tym syfie skażonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już bardziej szanuje portale erotyczne niż te wszystkie badoo i sympatie, na erotycznych ludzie chociaż nie owijaja w bawełnę czego chcą ,a na badoo czy sympatii jest dno moralne pod ładną fasadka, mało uczciwych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze spotkanie z dziewczyną z badoo, przytulanie niby ok.. ale na tym się nie skończyło.. cały czas się do mnie śliniła, próbowała siłą mnie pocałować, a ja odpychałem ją,, ledwo co sie znaliśmy pierwsze spotkanie prawie chciałem zwiać., bo mnie napastowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że akurat tramwaj jechał miałem wymówkę że mam pilną sprawę pojechałem, parę km dalej wysiadłem i na długim spacerze samotnym przemyślałem i zakończyłem to,, aż strach myśleć w co bym się wpakował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedna dziewczyna z badoo fajna wydawałaby się ok.. mówiła że nie da rady się spotkać, ja pytałem czemu i ak w dzień w dzień, - "nie dam rady" ok zrozumiałem sesja idt. I czekałem . A co po sesji? wyjechała do swojego rodzinnego miasta. Kilka dni potem znalazłem jej konto założyła z powrotem , z mojego miasta. SUper mnie w bambuko zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ale wy macie szczęście :3 chciałam tak założyć konto ale się chyba nie pokusze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tam to trzeba być desperatem aby założyc konto zdrowe realcje rodzą się tylko jak ktoś widzi siebie, widzi reakcje drugiej osoby, wszytsko jest naturalne. A na badoo? Fałszywe zdjęcia, co my wiemy tak naprawdę miłą dziewczyna, może się okazać się jakimś psycholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam chłopaka z Badoo ,był miły nazywał mnie zawsze ładnie , po kilku miesiącach skonczyly się prezenty a zaczęło szarpanie za nadgarstki później agresja slowna, szybko to przerwalam ale myślę że gdybym go poznała w realu a nie poszła na żywioł po rozmowach ,to bym z nim nie marnowala tyle życia ,już nie mówiąc że było mi wstyd powiedzieć rodzicom ze poznałam go w necie ,więc wcisnelam scieme że przez koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie słyszałem o jakimś ślubie z badoo ani z innych portali to wszystko jest ściema a my jesteśmy naiwni i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja miałam chłopaka z Badoo ,był miły nazywał mnie zawsze ładnie , po kilku miesiącach skonczyly się prezenty a zaczęło szarpanie za nadgarstki później agresja slowna, szybko to przerwalam ale myślę że gdybym go poznała w realu a nie poszła na żywioł po rozmowach ,to bym z nim nie marnowala tyle życia ,już nie mówiąc że było mi wstyd powiedzieć rodzicom ze poznałam go w necie ,więc wcisnelam scieme że przez koleżankę x wyjdź do ludzi w realnym świecie , zapisz się na jakieś zajęcia. Ludzie wy naprawdę nie macie co robić ze swoim życiem tylko marnować na takie szambo moralne? :O trochę więcej szacunku dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czas wrócić do romantycznych czasów gdzie polowalo się na panienke pod domem ,albo wyptarywalo gdzieś ,gdzie delikwentka chadza, mnie patrzenie na zdjęcia nie sprawia frajdy ,wolę popatrzeć od czasu do czasu jak chadza ta sama droga i się dyskretnie przyglądać , a jest czemu , kiedyś do niej podejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj kolega poznal dziewcyzne na badoo, oboje po 30stce ona starsza 3-4 lata, nie pamietam. nie wiem czy to jeszcze trwa ale mial si oswiadczac. mowil ze w normalnym zyciu nie ma gdzie kogo poznac. ale jemu podoba sie 99% kobiet bo bardzo chcial kogos miec. widzialam ich razem, jakiejs wiekiej chemii nie bylo, wygladali troche jak za kare razem ale nawet razem zamieszkali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moj kolega poznal dziewcyzne na badoo, oboje po 30stce ona starsza 3-4 lata, nie pamietam. nie wiem czy to jeszcze trwa ale mial si oswiadczac. mowil ze w normalnym zyciu nie ma gdzie kogo poznac. ale jemu podoba sie 99% kobiet bo bardzo chcial kogos miec. widzialam ich razem, jakiejs wiekiej chemii nie bylo, wygladali troche jak za kare razem ale nawet razem zamieszkali. x ściema...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna sciema... ale jak mowie - on nie byl wybredny. ona za piekna nie byla, widzialam ja raz... no ale widac jakos dali rade byc razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może są jakiejś marginalne przypadki ale może do zareczyn wcale nie doszło , to ja dziewczyna ,która facet szarpal pisałam tu ,jego matka naciskala już na nasze zaręczyny a on odszedł i od nowa się zalogowal na badoo, wydawał się bardzo ogarnięty na początku - niestety bo się dałam zbajerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie potrafisz skończyć z badoo i wyjść do ludzi to juz twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojecia czy sie zareczyli czy nie, mnie na wesele nie zapraszali. ten moj kolega to taki normalny chlopak, chcial po prostu kogos miec, zaden model i milioner, marzyciel i idealista. tak jak on chcial kogos miec to nie znam drugiej takiej osoby. a ona taka niezbyt, nie byla tez jakas mila i rozmowna, raczej nabzdyczona, ponoc sie klocili duzo ale skoro wytrwali we wspolnym mieszkaniu... widac baaaardzo chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci tak powiedział ? To były tam siedział ,ja nie mam na tym szambie konta , nie będę też mieć ,mój spokój psychiczny jest dla mnie ważny a tam bym zwariowala od nadmiaru patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×