Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Po tygodniu siedzenia na badoo stwierdzam

Polecane posty

Gość gość
Trzeba dużo wytrwałości, by kogoś poznać. Ja chyba założę tam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie wytrwałość to podstawa - zalezy kogo się szuka. Na szybki seks znajdzie się kogoś od razu ale chyba nie o to chodzi? Mnie przelotne znajomosci nie interesują wiec tym bardziej stwierdzm że tam przyszłej zony/męża sie nie znajdzie. To jest portal towarzyski a nie matrymonialny. Ja tam się nie poddaję,poza tym by o tym nie myśleć w wolnym czasie rozwijam się zawodowo,robie kolejne kursy jeden po drugim,podnosze kwalifikację, grunt to mieć pomysł na siebie i zycie i sie realizowac a nie tylko czekac aż miłość zapuka do drzwi. Kto nic nie robi ten szampana nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm....ja spotkałem tam moja obecną źonę...i tu potwierdza sie teza zę sa wyjatki od regóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na badoo grasuje mój były który podaje się za miłośnika zwierząt , dzieci i wolontariatu a tak naprawdę to nalogowy kłamca ,zdradzajaca swinia i damski bokser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet nie jest bezpieczny bo każdy psychol /psycholka może się kreować na kogo chce , poznajcie przemiła Anię , która chciała się oddać bogu a po pol roku zeiazku wychodzi że uprawiala sponsoring za pieniądze , ludzie z Badoo prawie zawsze mają jakąś przeszłość do ukrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę powiedzieć tak na badoo poznałem dziewczynę niby ok.. ale okazała się straszną dziwką co chwila jakies imprezy co chwila jacyś faceci wokół niej, towarzystwo tez nie najlepsze , nałóg palenia, co chwila wódka an tych imprezach, spotkanie z koleżanką - wódka,w końcu zdrada.. potem mnie nachodziła.. nie polecam straciłem 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porażka,mnóstwo chybił trafił a i tak odzewu zero,nie jestem jakiś mega przystojny no ale żeby tyle kobiet i żeby ani jdna nie odpisała?Więc dla mnie to trochę ściema,podejrzewam że co najmniej 60 proc profili kobiet to fejki,stare zdjęcia,a niektóre i tak mają chłopaków a robią sobie jaja z typów (swoją droga wspułczuje chłopakowi że ma takiego pustaka,gdybym miał dziewczyne kazałbym jej od razu usuwac konto z tego syfu). Ogólnie mnóstwo przegrywów,albo nieatrakcyjne bazyle,pasztety z wymogami na Davida Beckhama,wytapetowane plastiki (iq na poziomie ameby sorry fajnie wygląda ale wiem że o literaturze to ja z nią nie pogadam) mało dziewczyn o subtelnej ładnej urodzie z ciekawymi zainteresowaniami,jakiejś humanistki z bogatym wnętrzem,gros samotnych matek (nic do nich nie mam ale wiem ż gdyby była wolna nawet by na mnie nie spojrzała a teraz szuka jelenia). Ogólnie usówam tez konto bo ąz tak mi strasznie nie zalezy by kogoś na siłę szukać , z drugiej strony ogarnia mnie już ta kompletna frustracja - czy tak ciężko po prostu z kimś poadac,normalnie,bez spiny, a nwet już ten seks bez żadnych zobowiązań? Nieee bo te debilki i idiotki szukają tam męza lol i ksiecia z bajki powodzenia :) a może po prostu trzeba zaczą od zwykłej przyjazni a nie od razu rzucac sie na głęboką wodę? Baby to tam w większosci idiotki z nierealnymi oczekiwaniami a mi już nawet nie tyle żalezy na zonie tylko po prostu na przyjaciółce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet będąc ze mną związku miał Badoo , to świadczy o tym dla kogo jest ten portal ,oczywiście w profilu nie było że ma dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i własnie o tym pisze, to porum dla pustaków i debili, jest tam może z kilka osób godnych uwagi sensownych ale to tylko wąski procent,ogólnie taki portal juz lanserski jak fejs niż randkowy. Nie szukam nie wiadomo kogo ale jak widzę ile wymagań mają niektóre laski to odpuściłem - tak nierealnych oczekiwań to chyba nawrt dziecko nie ma ale co tam ja powodzenia i duzo zdrówka im zyczę:) czy ciężko może wpierw zaakceptowac przyjaźn a nie że od razu związek?:) Nieee bo laska chce meza i już bo koleżanka ma:) sorry dla mnie kto tak rozumuje to pustak - zresztą normalne laski mają męzów w realu a nie ze szukają na necie lol owszem wyjatki są jak tu ktos pisał że poznał męża ale to wyjatek potwierdzajacy regułe. Nie szukam księżniczki z bajki sam ksieciem nie jestem,nie jestem gruby,zęby mam prawko choć trochę niewysoki ale jak widzę ile tam oczekiwań na beckhamów to odpusciłem - dzis po prostu sie szuka kogoś tylko na wygląd a nie na intelekt i chęć blikości stąd potem tyle tych tematów na tym forum o kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi badoo polecał znaomy taki trochę pustak co kocha lans na necie,selfie choć gosc mnie specjalnie urodziwy nie jest wg mnie ot przeciętny z twarzy cos tam niby zarwał ze 3 razy i mi polecał - choć jestem niższy od niego nie uważam bym pod względem twarzy,urody intelektu mu ustepował,wydaje mi sie że niektórym babkom ja sie bardziej podobam niż. z kilkoma pogadałem ale sie nie kleiło,z jedną fajna z wyglądu gadałem ale powiedziała że sie nie chce spotykać (niby że z nikim sie nie spotyka - wiem ze i tak sciema - po prostu jej nie podeszłem z wygladu ok księciem nie jestem tez nie wiadomo jakim - rozumiem) więc ogólnie stwierdzam że to strona dla ludzi infantylnych i ograniczonych, takich jak ten mój kumpel - pustak. szkoda czasu ludzie szukajcie normalnie w realu,na dyskotece,w bibliotece nawet ale to sobie odpuśccie - miłość nie jest tak prostą sprawą ze załatwi nam to internet wierzcie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sam jesteś bazylem a szukasz miss ,żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem bazylem skoro z kilkoma gadałem,po prosru po wyglądzie sonduje sie charakter zainteresowania - i nie wyzło. Ogólnie forum dla przegrywów, normalni ludzie i tak dobierają sie w pray w realu,nie znam ani jednego przypadku by ktoś przez neta poznał zonę/męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma brzydki ryj niech szuka laski na swoim poziomie a nie szuka miss , a nie startujesz do jakichś barbie a później pretensje że mają wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie forum a portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z tobą gadaly z litości może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jak facet Bazyl ma się za boskiego zigolo i zarywa do lasek, które zasłużyły na przystojniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam w porzadku ryj wierz mi,wszystko na swoim miejscu,laski mnie lubią i gadają ze mną wiec pudło:) Uzebienie w normie,nadwagi zero,wzrost troche niski ale nadabiam dobrą rzeżbą i smukłością,gęste średnio przystrzyzone włosy. Jeżeli miss masz na mysli barbie to ci napisze tylko że na takie plastki mam wy...e - szukam humanistki o subtelnej nienachalnej urodzie lekkim nawet makijażem ale to nie jest wymóg super, tam królują albo bazyle albo wytapetowane karyny - sorry dresem nie jestem i przepraszać za to nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepsze jak laskom sie wydaj że jak mają tlenione włosy, tonę makijazu i selfie na dyskotece to każdy koleś chce do nich zarywać:) Pustak to pustak i pustaka takiego samego znajdzie, tylko co komu po takiej pustej matrioszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie sądzę,laski na takich portalach jak widza kolesia który im się nie podoba po prostu zlewają go na ciepło - skoro z nim gadały wiec czymś musiał przykóć ich uwage a jak wiadomo nie jest łatwo na badoo o odzew ze strony jakiejkolwiek laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na badoo nie ma wielkiego wyboru ,same dno społeczne , tam się nie rejestrują przystojni faceci ,bo tacy mają już dość uwielbienia w szkole pracy na dyskotece i ulicy , faceci na Badoo to ohydne bazyle ale lepszego wyboru nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [16:32 e tam nie wzyscy, niektózy kolesie to tam popularnosc mieli na 100 proc, muskularni,w tle siłka - to że ktoś atrakcyjny nie znaczy że na necie też nie chce poszaleć. a ze laski duzo piperzą o jakims charaketrze a jakoś jednak zawsze na tego mięsniaka lecą wiec wiadomo. Uroda i tak przemija a prawdziwa miłośc przychodzi nieoczekiwanie - n chyba ze ktoś szuka przygodnego seksu ale to bardziej tindera polecam niz badoo, na badoo naiwne idiotki siedzą co szukają rycerza na białym koniu i męża lol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski chrzanią że nie są wzrokowcami ale jakoś nigdy nie widziałem fajnej dooopy z jakimś nerdem;) i niby na miesnie nie patrzą ale jakoś nigdy nie widziałem karka w otoczeniu bazyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój z badoo, to wylęgarnia półmózgów,debili,karyn i ksiezniczek z wymaganiami na bajkę z 1001 i jednej nocy.:) Normalni ludzie szukają drugiej połówki w swoim otoczeniu,słyszeliscie o tonie przypadków że mnóstwo ludzi sie spinęło na tej stronie? 3 czy 4 wyjatki to własnie wyjątek co potwierdza regułe że ponanaie tam kogoś naprawdę wartosciowego graniczy z cudem - dajcie sobie spokój z tym rynsztokiem. Selfie na dyskotece,tona pudruto o laskach albo łańcuch,goła klata i 30letnia beemka bez przeglądu za tysiaka ojro z rajchu:) serio tamata strona to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiegoś męskiego paszteta zabolało że został odrzucony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś pasztet niedopchnięta dziewico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męski pasztet ma się za bożka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłumaczyłem ci że problemu z kobietami nie miałem i nie mam - ale ty i tak pewnie będziesz dalej pisać swoje więc ta dyskusja nie ma sensu żegnam i kończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego zabolało? to nic. znałem dziewczynę z badoo która mi groziła bo się jej nie spodobałem wariatka więc wszyscy są tam dziwni i nienormalni. A propo humanistek bo ktoś się wypowiadał. może nie humanistka ale umysł ścisły , pisaliśmy doszło do spotkania kilka spotkania dwa trzy, ale nie o tym mowa. Gdy okazało się że nie jestem księciem z bajki, nie mam ulizanych włosków. ani markowych ciuszków, od razu zostałem porzucony dla innego. Najgorsze jest to że dziewczyna była mądra, studentka, a jednak... znalazł się jakiś ulizany typek, z nadwagą (ja jestem szczupły) , ale że gość miał brodę i modnie (taa modnie) ulizane włoski, i ogólnie to chyba jej w głowie zawrócił.. bo już po kilku miesiącach zamieszkali razem. A ja ? Cóż dałem się nabrać na jej podchody na jej te spacerki, na jej czułe słówka.. nigdy więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda tylko cycki prawie na wierzchu, zdjęcia to gorzej niż w paincie zrobione , a juz wgl plastików to jest cała chmara. I tu zdziwienie.. mądre też sie znajdują, ale to tylko chwilę, gdy już się taką madrą zainteresujesz ona zwieje po ciekawie zapowiadającej sie rozmowie Oczywiście żeby nie było że tylko badoo jest do d**y Nie polecam też portalu a raczej kopii badoo o nazwie TWOO, tam są jeszcze gorsi, marginalna ilość ludzi online, a na konta nie wchodzą od ponad roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×