Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Po tygodniu siedzenia na badoo stwierdzam

Polecane posty

Gość gośćlila
Gosc. Co to ma za znaczenie kto kogo wyrwal? Wazne jak to sie skonczylo dla nas kochamy sie i nie traktujemy jak byle co. A skonczylo sie tym ze jestesmy razem i mamy jednego dzidziusia a drugi w drodze. I co najwazniejsze mnostwo wspolnych tematow i zainteresowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja najgorsza poracha na bado
nie to ze pare facetow mi powiedzialo niemal wprost ze fotki fajne a tak naprawde to jestem paszczur, nie to ze mnie wysmiali, ale to ze jeden gostek sie mnie uj***l zupelnie bezmyslnie gdyz bylam pierwsza i jedyna osoba z ktora tam gadal i ubzurzyl sobie wielka milosc, no bo skoro zaprosilam go na festiwal to chyba cos do niego czuje.i tak mnie przesladuje od ponad 2 lat i nie rozumie ze nic z tego.a wogole jak mozna byc tak ograniczonym i lapac pierwsze lepsze z brzegu nie patzrzac dalej jak chcecie kupic auto to idziecie to najblizszego salonu i bierzecie pierwsze przy wejsciu i od razu kupujecie (nawet jakby to byl traktor, heheh, ale zawsze auto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja się wypowiem o badoo
Skasowałam konto po miesiącu. Nikt nie czytał mojego opisu. Proponowali seks bez zobowiązań, choć miałam napisane, że nie szukam przygód. Ci po długoletnich związkach zachowywali się jak spuszczeni ze smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka111
oj nie przesadzajcie. nie jest tak źle. zdecydowanie żetony umilają tam czas, a propo, widzieliście to? badoo799.webnode.com póki co działa działa działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blagam. Madra kobieta nie zaklada kont na jakis portalach randkowych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam tam konto, jakieś 2 tyg... Pół roku temu rozstałam się z facetem (zdrada z jego strony), byliśmy razem 3 lata. Odcierpiałam swoje i postanowiłam kogoś poznać. Odzew był nie powiem, podobno zawsze nowa osoba tak ma. Ale nikogo sensownego! Albo zwyczajnie brzydcy, zaniedbani, albo 20 lat starsi, a już Ci, którzy wyglądali w miarę, lub bardzo dobrze i tzw. ciacha ( też tacy tam są) z kolei nie pasowali pod wzgl. charakteru, sposobu bycia, oczekiwań. I tak np. zaznacza facet, że chce mnie poznać, ja to samo, wysyłam mu uśmiech, i on pisze do mnie...ale jak pisze, masakra, po 2 błędy w 1 wyrazie-skreślam od razu. Kolejny pisze mi otwarcie w bodajże 3 wiadomości, że szuka żony, ma duże gospodarstwo i potrzebuje kobiecej ręki. Tu z kolei ja się nie nadaję, więc też otwarcie mu piszę co i jak. Takich co na seks się chcieli umawiać w sposób mniej lub bardziej otwarty nie będę wymieniać, średnio co 3 piszący facet. Jednym słowem nie polecam tego typu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam jest naprawdę zabawnie :D ale jednego normalnego poznałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badoo to jakaś patologia miałem tam konto uwaga 2 tygodnie, masa kobiet pisała, niektóre to chyba z burdelem pomyliły, bo na pierwszej rozmowie gadały o lizaniu krocza, piszę to poważnie, nikogo normalnego tam nie poznałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałem tam 3 bardzo fajne dziewczyny z którymi do dziś się przyjaźnię, co prawda widywałem się z nimi głównie na seks, bo nie zamierzam brnąć w żadne związki, ale ogólnie portal nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to portal dla k***w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poznałam tam kilku fajnych facetów. Z jednym już trzeci sezon będę pływać na jachcie, z drugim zwiedzałam Europę. Trzeci zaprosił mnie do Grecji itd. Fakt, że żaden nie nadał się do trwałego związku. Ale tego nie szukam. Starczy mi jeden bolesny rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest no na wlasnie :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" 12.05.14 [zgłoś do usunięcia] gość A ja poznałam tam kilku fajnych facetów. Z jednym już trzeci sezon będę pływać na jachcie, z drugim zwiedzałam Europę. Trzeci zaprosił mnie do Grecji itd. Fakt, że żaden nie nadał się do trwałego związku. Ale tego nie szukam. Starczy mi jeden bolesny rozwód. " A z każdym uprawiałaś seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdym tego typu portalu większość osób to jakieś niedorozwoje, ale wśród setki ludzi da się wyłowić jedną perełkę... trzeba tylko wiedzieć na co zwracać uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to portal dla ku/r/e/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój książę tam siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomą która jest super laską lat 21, ma tam konto chyba od lat 4 i robi sobie regularnie jaja z facetów, a dodam, że swojego faceta ma i nawet planuje z nim małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewnie będzie wpaniałą zoną i matką, z takimi zasadami, współczuje wybrankowi, wygląd przeminie głupota zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tam miałam konto. Skasowałam. Umawialam sie z kolesiem był ok podjechał BMW , elegancki , mówił ze firmę swoją ma, ok. Polubiłam go jako człowieka. On twierdził ze tez mnie lubi , nawet bardzo , jednym słowem pasowalosmy do siebie. Potem okazało sie ze BMW pożyczone od kumpla, ...ok. Nie jestem materialistka. Potem nagle wpadł w kłopoty finansowe, Byliśmy ze sobą 2 lata , odwiedzaliśmy sie w swoich domach, powiedzmy ze go poznałam. Okazało sie ze mieszkanie nie jest jego, on tylko wynajmuje pokój, Pożyczyłam mu troche kasy mimo ze sama nie jestem zamożna osoba. I nagle facio znikł . Zapadł sie pod ziemie. Po tygodniu skasowałam konto na badoo, wywalilam jego nr tel, i zerwalam wszelkie kontakty . Nie zaufam juz nigdy żadnemu facetowi. Byłam dobra ufna osoba teraz jestem zimna suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jak ktoś poznany przez internet chce od nas pieniędzy powinna nam się zapalić czerwona lampka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden szanujący się facet nie poprosi kobiety o kasę, ale wy jesteście tak naiwne że wystarczy wam pokazać bmw sąsiada i już jesteście gotowe oddać facetowi wszystko co macie, łącznie z waszym ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok , ale jeśli byliśmy ze sobą 2 larta to chyba logiczne ze chciałam mu pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z dziewczyną już 5 lat i dwa razy miałem drobne problemy finansowe i nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło aby od niej pożyczać, choć ja bym jej na 100% oddał. Zresztą już sama marka samochodu świadczy o tym facecie, bmw i golfy kupują tylko pozerzy i wsiury, bo wiedzą że tępe laski na to polecą... taka przykra prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem pusta laska, Ja juz czegoś tam w życiu sie dorobiłam , jesteśmy w podobnym wieku ok 30 oboje po rozwodach. Nie chciałam z nim wiązać sie na stałe, uważałam go za przyjaciela i było wszystko ok do momentu pożyczenia mu pieniądzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy dawałam mu te pieniadze przeminęła mi taka myśl : ale ze mnie idiotka Ale po chwili pomyślałam ze przyjaciele sa od tego zeby sobie pomagać , no nie ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś sobie winna, zaznaczam jeszcze raz... normalny facet nigdy nie poprosi kobiety o pieniądze, taki facet wolałby zdechnąć z głodu lub zapożyczyć się u lichwiarzy, niż brać kasę od kobiety, tym bardziej takiej z którą sypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa galeria osobowości tam jest ;) normalni też są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×