Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Po tygodniu siedzenia na badoo stwierdzam

Polecane posty

Gość gość
Zalozylem konto na badoo. W koncu czemu nie? Stwierdzilem nie mozna miec za duzych oczekiwan w koncu mam 30 lat wlasne auto mieszkanie i normalna prace brak dzieci. Nie jestem zbyt piekny taki 5/10 to wiec tez nie mialem wielkich oczekiwan. Stwierdzilem ze wiec moze poznac normalna przecietna matke z dzieckiem. Do lepszych nawet nie pisalem bo po 3 razach jednego dnia zdalem sobie sprawe ze te szukaja ksiecia. Wiec czemu nie dac szansy samotnej matce jednak i tu spotkalo mnie rozczarowanie okazalo sie ze nawet takie kobiety oczekuja przystojniaka z dobra praca jedna mi wprost poweidziala ze szuka wielkiej milosci i musi byc wielkie uczucie dziewczyna przed 40 z dzieckiem i meiszkajaca z rodzicami. Powiem ze ta dziewczyna przelala czare goryczy i stwierdzam ze kobiety na badoo sa poj..bane. Ja sam moze nie jestem jakims adonisem ale realnie patrze na swiat.Nie mam jakis wielkich oczekiwan i po prostu nie mam cierpliwosci to tej calej kobiecej patologii z internetu. To chyba moja najwieksza wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL Kolejny frustrat. Poyebane, bo szukają miłości, a nie układu? Bo mają wymagania i oczekiwania? Bo wolą być same niż z tobą? Lecz się frajerze. To, że masz "własne auto, mieszkanie i normalną pracę" to żadne osiągnięcie, ale podstawa. Jeśli oczekiwałeś, że właśnie dlatego panny będą na ciebie leciały, to raczej sam jesteś poy*****. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takich to właśnie mamy w Polszy januszy. Myślą, że kobieta z dzieckiem pod 40 to jakiś wybrakowany towar, który powinien patrzeć z uwielbieniem na janusza z "własnym autem, mieszkaniem i normalną pracą", bo raczył na nią łaskawie spojrzeć. Bosze, ty widzisz i nie grzmisz. Totalna porażka, tu nawet nie ma w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty jestes zje**ana jaki przystojny facet chcialby jakas maciore z dziecmi? Wiesz co wez rozbieg i pierd**olnij pustym lbem w sciane to moze zmadrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz frajerze, wyszło chamidło z worka. Nie dziwota, że żadna cię nie chce. Też bym kijem nie tknęła, nawet jak bym była pod 50 z pięciorgiem dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość AS
Od dwóch tygodni mam konto na badoo. Są tam różni ludzi w czym w większości dziwni. Z nikim się nie spotkałam osobiście, tylko pisanie. Nie znam się na takich portalach i wymieniłam się z dwoma mezcztzbami numerem telefonu. Pierwszy okazał się super kolega choć tak jak wyżej napisałam osobiście się nie widzieliśmy. Drugi sprowokował bardzo odważne pisanie a ja stara i głupia się dałam. Potem mnie zablokował. Teraz już nie potrafię o nikim innym myśleć i z kimś nowym podjąć pisanie. Tłumacze sobie ale mam przysłowiowego doła i chęć kogoś poznania stała się bardzo odległa. Dałam się podejść choć taka nie jestem. To chore. Jestem normalną, zadbaną, niezależną, opanowaną kobieta. Podsumowując z doświadczenia i wyczytanych informacji na forach: - są tam też ludzie normalni jak ja - jestem sama bo x letni związek szlak strzelił. Potem prawie 2 letnie odżałowanie, dojście do siebie i padło na Badoo - dlaczego portal internetowy? Bo późno i zmęczona wracam z pracy i nie lubię galerii czy też szlajania się jak wystawka po klubach - jest tam też masę osób najaranych i nastawionych głównie na sex czyli relacji typu ons, fwf i inne skróty w których chodzi tylko o niezobowiązujący sex. Szanuje ludzi którzy tego nie kryją bo są też - ludzie tak bardzo zakłamani umawiającym się z wieloma kobietami naraz i niejednokrotnie posiadający rodziny - dupki, brak słów. Możesz się nie zgodzić ale na portalach interetowych się siedzą tylko ludzie zdesperowani i tylko dlatego, że ich nikt nie chciał! Ja tam szczęścia raczej nie znajdę choć jednego chłopaka chciałam poznać face to face. Pozdrawiam wszystkich!!! Życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że Badoo i inne portale też psują ludzi. Dużo naciągaczek, naiwnych kobiet i z wygórowanymi oczekiwaniami też. Co do mężczyzn to nakręcają makaron na uszy, kłamią i często szukają 7 cudu świata. Trzeba być realistą. Dystans i twarde stąpanie po ziemi jest wskazane. Uważajcie i nie dajcie się wkręcić, wykorzystać, skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PB8

Ja natomiast wcale nie uważam, że na portalach typu badoo są same brzydkie dziewczyny, wręcz bardzo łatwo znaleźć tam modelki, hostessy które wygląd mają wręcz idealny. Większość kobiet nie znajduje tam nikogo nie dlatego, że są brzydkie czy nie mają powodzenia, ale wręcz przeciwnie bo są ładne i mają zbyt duże powodzenie, które w efekcie niestety psuje im charakter ucząc przedmiotowego traktowania ludzi (i to sprawia, że są mega wybredne).

Realia są takie, że ładna kobieta potrafi dostać na badoo 500 wiadomosci na dzień i 2000 polubień w dwie godziny, a przy takiej popularności człowiek zaczyna podnosić swoje wymagania w stosunku do innych ludzi do absurdalnie nierealistycznego poziomu. Takie kobiety po prostu z uwagi na swoje powodzenie nie mają czasu poświęcać uwagi wszystkim facetom, którzy do nich napiszą, bo by im całego dnia nie starczyło na odpisywanie więc jeśli już komuś poświęcają czas to skupiają się na nielicznych profilach. Te dziewczyny  z tego wszystkiego wpadają też w sumie w pułapkę atrakcyjności, bo przy takim dużym powodzeniu pozwalają się poznać wyłącznie tym facetom, którym blisko do ich ideału, a tych normalnych po prostu ignorują w zimny sposób jak gdyby nigdy nie istnieli (smutne ale prawdziwe). Ponieważ jednak takich sobowtórów Cristiano Ronaldo jest tylko kilku, a ładnych wolnych kobiet tysiące to więc większości z tych dziewczyn nie udaje się usidlic żadnego, a gdy już się spotka z takim na randce to facet z dużym powodzeniem inaczej też patrzy na kobiety i może dostrzec w niej wady nad którymi nigdy nie pracowała, więc w efekcie czego nic z tego nie wyjdzie. Np. wiele ładnych kobiet jest wyrachowana i ma niemiły charakter (jest to coś na co desperaci nie zwracają uwagi, bo cycki i ładne nogi przysłaniają im rozum) ale facet z powodzeniem patrzy już na kobiecy charaker bardzo i gdy widzi, że dziewczyna nie nadaje się na żonę czy matke swoich dzieci to tym razem on ją odrzuci tak jak ona odrzucała wcześniej innych facetów. Tak więc jest w tym wszystkim jakaś karma i gdy ktoś traktuje ludzi w przedmiotowy sposób to później to wszystko wraca do każdego. W efekcie tego wiele tych ładnych kobiet nikogo nie poznaje nigdy i można powiedzieć, że do końca życia są same (lub z kotami czy innymi zwierzętami).

Ale niektórzy faceci też mają duże powodzenie na portalach randkowych, ale niestety trzeba tu już miec mega dobre fotki. Pamietam przykład znajomego z 2007 roku (było to wiec już dawno, ale myślenie kobiet wciąż jest to samo), który co prawda w realnym życiu nie miał nigdy mojego powodzenia, ale był cwany i wykorzystał to na necie. Wpierw na profilu randkowym dał zwykłe zdjęcia i miał słabą popularność (dziewczyny nie odpisywały), ale później poszedł do profesjonalnego fotografa i zrobił sobie tak super fotki, że wyszedł lepiej jak ja na żywo i w sumie to zdjęcia miał lepsze niż wielu modeli czy aktorów. Pamiętam, że ten fotograf nadał jego oczom bardzo intensywny błękit i całe oświetlenie twarzy wyszło też perfekt. Gdy wrzucił te zdjęcia dziewczyny zaczęły się odzywać jak szalone, wiadomość co dwie minuty i to czesto z nr telefonu i błaganiem o spotkaniem, tak wièc znajomy odwrócił standardowy model interakcji na portalu randkowym wyłącznie po zamieszczeniu dobrych zdjęć i tak jak z reguły to faceci piszą na portalach randkowych w zdesperowany sposób kobietom tak tu same kobiety robiły dokładnie to samo. Przez jakież 5 roku znajomy był wówczas na 1 miejscu rankingu fotkipl i przebierał sobie w najładniejszych dziewczynach z całej Polski. Znalazł sobie nawet w taki sposób zjawiskowo ładną dziewczynę nawet na mój standard i wyjechali do Anglii i kontakt mi sie z nim już urwał (więc nie wiem czy są jeszcze razem). 

Tak więc na necie facet też jest w stanie łatwo poznawać kobiety, ale niestety trzeba mieć do tego nie tylko dobry wygląd, co jak pokazał przykład znajomego odpowiednio zrobione fotki. Jeśli natomiast nie ma się dobrych zdjęć i widzimy, że dziewczyny nie odpisują na portalach randkowych to mam taką szczerą radę. Dajcie sobie święty spokój z ganianiem za kobietami na necie, bo i tak nic z tego nie wyjdzie gdy zdjęcia są słabe, a tylko sobie kompleksów narobicie. Gdy ma się już natomiast kompleksy to szanse poznania dziewczyny w prawdziwym życiu spadają do zera.  W poznawaniu kobiet na żywo odpowiedni mindset decyduje o wszystkim. Podchodząc do kobiety z wewnętrznym przekonaniem, że jest się mało atrakcyjnym to kobieta taki właśnie przekaz dostanie nawet na poziomie mowy ciała i całej energii w interakcji. Ktoś może powiedzieć, ze dziewczyny nie lubią komplementów, bo im np. nigdy nie wychodziły, a ja natomiast potrafię powiedzieć dokładnie ten sam komplement w tak czarujacy i śmiały sposób, że nawet mężatka jest oczarowana i potrafi zapomnieć o swoim mężu. Na żywo jest według mnie sto razy łatwiej poznawać dziewczyny jak jest się śmiałym, a już szczególnie jak zadbasz trochę o zdrową sylwetkę (polecam kalistenikę, bo po siłowni faceci wyglądają z reguły jak ogry bez karku i to działa wręcz odstraszająco na kobiety) czy styl ubioru (polecam taką stronkę "pintrest" i wpisać tam w wyszukiwarkę male models to się wyświetlą obecnie modne rzeczy).

Na koniec opiszę tu jeszcze przykład Nicka Vujicic'a, który pokazał, że będąc facetem nie ma się co poddawać nawet gdy sytuacja wydaje się patowa :). Gość bez rąk i nóg, a i tak znalazł sobie dość fajną dziewczynę, tak więc jak jemu się udało z takim kalectwem to i tym tym bardziej przeciętny zdrowy facet może poznać sobie dziewczynę i absolutnie nie powinien skreślać swoich szanse z uwagi na kompleksy (bo np. jesteś łysy czy ma się krzywy nos). W życiu po prostu trzeba się nauczyć silnego charakteru i nie zwracać ueagi na przeciwności losu. Nic nie działa silniej na kobiety jak taka siła charakteru, nawet wygląd faceta schodzi wtedy na drugi plan. Natomiast słabość charaktetu u faceta jest w stanie sprawić, że dziewczyna początkowo absolutnie zauroczona wyglądem po prostu straci te zainteresowanie :P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na żywo jest według mnie sto razy łatwiej poznawać dziewczyny jak jest się śmiałym, a już szczególnie jak zadbasz trochę o zdrową sylwetkę (polecam kalistenikę, bo po siłowni faceci wyglądają z reguły jak ogry bez karku i to działa wręcz odstraszająco na kobiety) czy styl ubioru (polecam taką stronkę "pintrest" i wpisać tam w wyszukiwarkę male models to się wyświetlą obecnie modne rzeczy)

następny znawca sportu  żeby byc karkiem oznacza lata ciężkich treningów , wyrzeczeń ,diet no i oczywiście koks , a  polecane przez ciebie kalenistyka jeżeli chodzi o sylwetkę daje efekty mniej jak nędzne zwłaszcza jak masz +25 lat  , tak wiem pewnie naoglądałeś sie zawodowców trenujących od dziecka i ich docięty sylwetki ale przeciętny  kowalski moze o tym zapomnieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

A z tym zdjeciem ze niby to dziala na kobiety to chyba upadl ciezko na glowe. Jak dziewczyna widzi faceta ktory zupelnie inaczej wyglada niz na zdjeciu to by chyba uciekla szybciej co za bzdury. Wiec wczesniej mial jakies paskudne zdjecia i nie potrafil sie przez to przebic a w realu widacpo prostu sie podobal mimo ze jak twierdzisz byl przecietniakiem.  Wiele kobiet manaprawde wysokie oczekiwania i podrasowanymi zdjeciami to dzialac beda do pierwszego spotkania pozniej dostaniesz waidrem zimnej woody w twarz na randce i najpewniej postawisz jakiejs ksiezniczce darmowa kolacje i na tym sie twoja kariera z podrasowanymi zdjeciami skonczy. Mam znajomasama mi powiedziala ze na badoo dziennie dostawala po 1000 wiadomosci. I co tu duzo ukrywac sypiala tylko z najprzystoniejszymi bo nikt normalny nie chcialby byc z taka patologia. I chyba nadal czeka na swojego ksiecia. I taka jest wlasnie wieksza czesc tych bab z badoo czekaja i sie pruja by w koncu zdac sobie sprawe kolo 45 roku zycia ze juz zupelnie nikt ich nie chce i wtedy kazdy nawet nijaki z urody to juz swietna partia. Tylko podstawowe pytanie na co komu 45 letnia baba najczesciej z dzieciakami i cala masa zlych nawykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rau

Potwierdzam to co ktoś napisał. Nie ma sensu poznawać kobiet z Badoo czy Tindera, lepiej poszukać samodzielnie w prawdziwym życiu 🙂 sprawdziłem obydwa portale, ale tam dziewczyny szukają dokładnie księcia na białym koniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.01.2018 o 12:38, Gość gość napisał:

 

Śmiesza mnie faceci na badoo, większość z nich ma zdjęcia sprzed kilku lat gdzie jeszcze dobrze wyglądali, a potem się okazuje ze gość ma nadwagę, lysine i zbrzydl- cały entuzjazm opada. Gadacie ze kobiety tak robia ale to ile facetów tak robi wola o pomste do nieba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie portale randkowe to dno, zbiorowisko nieudaczników życiowych, dziadów bez pieniędzy, zboczeńców i chorych psychicznie ludzi na rentach. Szkoda czasu. Lepiej pójść do parku i zagadać do kogokolwiek. Każdy napotkany na ulicy pierwszy lepszy będzie od tamtych "kawalerów"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×