Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Masaya=> z klasycznych to Tako Acoustic mnie urzekł. Piękny i w prowadzeniu boski, bo w sklepie testowałam. Tyle że dla mnie trochę za drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinka
masaya dzięki :) a co do wózków klsyczny wyglad ma też jedo bartatina jednak wybrałam fyn bo ma skrętne przednie koła co dla mnie jest istotne.No i zarówno Roan jak i jedo maja spore gondole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina82- mi akurat wizyta we wtorek przypada :) a i wg męża najlepszy termin porodu to połowa lutego (po wypłacie) :D A ja cały czas chodzę i powtarzam, że pewnie i tak w marcu urodzę ;) Goplana- Tako ma świetne wózki, ale rzeczywiście cena niezbyt. Z klasyków rzucił mi się w oczy ten: h ttp://allegro.pl/nowy-stylowy-wozek-klasyczny-tessa-2w1-duze-kola-i3901675696.html Jeszcze interesuje mnie z nowocześniejszych modeli ten: h ttp://allegro.pl/wozek-modena-silver-espiro-2w1-kol-2013-promocja-i3851334782.html.. Czekam, aż się mąż wreszcie określi, ale on to na wszystko ma czas :P pingwinka- dla mnie najważniejsze są duże koła, nie muszą być skrętne. Weź się w tych zaspach z małymi kółeczkami przebijaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinka
masaya no dokładnie- jedo mają duże, pompowane koła (nawet raz gumę złapałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingwinka- obejrzałam jedo na allegro, śliczny wózek, ale nie na moją kieszeń. Ustaliliśmy, że pewnej kwoty nie możemy przekroczyć, więc szukam czegoś w okolicach tysiąca, model 2w1. Allegro mam już wzdłuż i wszerz przejrzane, więc pewnie pomiędzy tymi dwoma będziemy wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinka
masaya nie wiem ile teraz kosztuje jedo. ja kupowałam go w 2009r i wtedy to był mało popularny wózek i raczej z tych tańszych, a teraz może podrożał. A zastanawiasz się między dwoma?- jakimi? może coś doradzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingwinka- dwa posty wyżej wkleiłam dwa linki do tych wózków :) tylko po wklejeniu adresu trzeba usunąć spację po literce "h".. Na pierwszy zwróciłam uwagę ze względu na 14calowe koła, kolor nr 2-kremowy albo nr5- granat z bielą. W w drugim kolor granatowo-szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewczyny! Wielkie gratulacje dla mamy, trzymam kciuki za zdrówka synka. / Witam nowe mamy ;) / Masya ja we wtorek mam kanałówkę-którą zrobią mi częściowo.Reszta po porodzie, boją się nadwyrężyć brzuszek bym nie urodziła za wcześnie. A w tym tygodniu robiłam 2 zęby. W tej ciąży zaniedbałam stan uzębienia , bo ciągle stało coś na przeszkodzie i jak już zaczęło bolec to poszłam.Ale może uda się już w przyszłym tygodniu zakończyć wszytko. Także idź zrób teraz, później pewnie nie będzie głowy do takich rzeczy. / Lulika nie lekceważ kaszlu.Moja mała w piątek była jeszcze zdrowa, w niedziele już kaszlała jak gruźlik.Wczoraj byliśmy u lekarza okazało się ze zapalenie płuc.Jak usłyszałam to myślałam że ze stołka spadnę. Mam nadzieje ze sama na poród się nie zarazę od niej. / Jutro mam wizyte u giną-ostatnią albo przedostatnią jeśli nie urodzę wcześniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Mamo:) aleście naplodziły:) Witam nowe Mamusie:) Mamamama2 - gratulacje :):) i powodzenia! Zdawaj relacje jak tam ze zdrówkiem Olusia. ---- Goplana - wózek ładniutki:) na mojej wiosce zaraz byłby uflejany:) ale Wy miastowe możecie mieć ladniutkie, jasniutkie wózeczki:). --- Masaya - współczuje tych problemów z zębami:( ale widac taka uroda. Kurcze szczyt, żeby w 21 w. nie dało sie spokojnie z odmu wyjechac, bo z odśnieżaniem problem. ech... A nie sypiasz jak ja:( od 3. mnie juz nawet melisa nie pomaga:( buuu. Strach mnie dopadaja. Mój miejski szpital - kiepsko - nadal poród pozycja leżąca w tych czasach! Wybrany przeze mnie oddalony o ponad 30 km a do tego przeludniona porodówka, noworodki wypisują po 2 dniach z żółtaczką:( cholera jasna! Jak byc spokojną? -- Przepraszam, że na wszystko nie odpisuje, ale nie mam siły:) ---- Lulika - trzymaj sie jakoś :* odpisałam choc krótko:) Na wygrzanie polecam herbatke lipowa z sokiem malinowy, to mne przez 5 dni trzymalo w pionie. --- Rybka - boski męzuś:) ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna=> jak ciśnienie? _______ Rybka=> to nad łóżkiem to tapeta?? Piękny wzór :-) jestem fanką tapet, chociaż nie mam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinka
masaya jedo bartatina ma podobne ceny jak espiro ja mam fyna ale znajoma ma batratine i ma ogromna gondolę , jest na pasach więc bardzo miękko sie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - a tapeta faktycznie jest cudna. Kuzynka ja ma, uwielbiam na nia patrzeć. Ja jak Goplana lubię tapety, choc w domu nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinka
masaya może nie jestem do końca w temacie, ale ukruszył Ci sie ząb?Pociesze Cię mi w połowie ciąży uszczypała się połowa szóstki- jest naprawiona, ale ja zawsze coś z tymi zębami mam chociaż dbam o nie bardzo. Ale obecnie każdy ubytek da się jakoś naprawić nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, no teraz ja zaczynam mieć problemy z ciśnieniem. Tak ok. 145/85, chwilami więcej. Przed chwilą 160/80. Jak tak będzie, wieczorem kopsnę się na pogotowie. :-( _______ Pingwinka=> ja właśnie chciałam wózek typu na paskach, żeby wygodnie w nim bujać dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinka
to to bartatina jest super buja jak kolyska, ale ja nie wybrałam jej bo zależało mi na skrętnych kołach. Ciśnienie... skąd ja to znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana - niedobrze :( nie masz leków w domu co? a źle sie poczułaś czy wyszło przy kontroli codziennej? Mnie z dedukcji wyszło, że podwyższyło mi sie tak ogólnie jak sie mrozy zaczęły i od tego czasu trzyma. Zawsze byłam typowa meteopatką i jak widać w ciąży też się to nie zmieniło. Chwilowo się cieszę, że sie unormowałao poniżej 140/90. Moja psiapsióła mi wpiera od 3 dni, że dzisiaj, najpóźniej jutro urodzę:) ale mówie jej, że psychicznie nie jestem na to gotowa:) Choć problem ze starszakiem by mi odpadł:). No ale to wciąż 36 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie kontroluję ze wzg. na puls. Od jakiś 2 tyg. miałam tak do 140, więc spoko. Ale od kilku dni trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinka
goplana a który to tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak jak u mnie. puls mi się waha od 98 do 115 od kiedy cisnienie podskoczyło. No ja to szczeście, że lek od wakacji w domu leżał w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingwinka=> 36tc. Ale ja to się ciśnienia boję, bo 2. poród miałam wywoływany ze wzg. na wys. ciśnienie właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
A ja już jestem zmęczona tymi wizytami w szpitalu na ktg, dziś lekarz powiedział że do poniedziałku mam stawiać się codziennie. Więc wstaję przed 6 i zabieram się z mężem bo ma na 7 do pracy, a potem łażę po mieście do 10, po powrocie do domu nie mam już na nic siły:( echhh dobrze że poniedziałek już nie długo....Zeby nie ta cesarka to chyba bym ze 2 tyg przechodziła termin lada dzień a u mnie żadnych symptomów zbliżającego się porodu! Spotkałam dziś w sklepie koleżankę i nie mogła uwierzyć że ja jeszcze dam rady chodzić na takie "spacerki"....Czyli metoda 3xs w moim wypadku zupełnie nie skutkuje. Jutro muszę przeżyć bo jeszcze styczeń ale w sobotę niech się dzieje wola nieba:) A może tamisi udało się urodzić 30 stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
I jeszcze co rusz w mediach o jakichś tragediach z porodówki! załamac sie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinka
goplana no ja pod koniec pierwszej ciaży miałam tez wysokie ciśnienie. Spokojnie zmierz jeszcze raz , a jak nie będzie lepiej to też bym skonsultowała się z ginem, ewentualnie pogotowie wieczorem. Spokojnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anawa- już teraz też boję się leczyć zęby. Gdy siadam na fotel, to zaraz brzucho mi się napina. Ale tą jedynkę koniecznie muszę zrobić. RybkaPlum- to C***oświęcenie ze strony męża, ale czego nie robi się dla żony i córeczki ;) podwójna77- muszę tą melisę na sen jeszcze wypróbować.. Przekichane z tymi szpitalami, ja to nawet na bieżąco teraz nie jestem. Mam tylko nadzieję, że zakazu odwiedzin nie wprowadzą. pingwinka- dzięki, teraz już mężowi zostawię decyzję wyboru wózka. Podsunę mu kilka i niech wybiera :) Mam nadzieję, że "skleją" mi ten ząbek :) Goplana- no nieźle Ci ciśnienie skacze. Dobrze robisz, lepiej sprawdzić to na pogotowiu, niż się martwić. joanna6950- nie oglądaj wiadomości! Ja mam dziś ten problem z głowy, przez pogodę tv nam nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wpisanie na listę:) Podwójna no to masz kawałek do szpitala.Ale musi być niezły skoro jest tak przeludniony. Joanna rzeczywiście jakiś straszny boom jest teraz na masakryczne wieści z pl porodówek.Ruszyły jednak kontrole więc może będą się bali olewać rodzące. Rybka Plum masz super męża:) Goplana oczywiście że jak coś lepiej pojechać z takim ciśnieniem na pogotowie.Mam nadzieję jednak że nie spadnie i nie będzie Ci więcej sprawiało kłopotów. Dziewczyny jesteście teraz bardziej senne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia110
no dokładnie człowiek się nasłucha a potem myśli cały czas jak to bedzie ja mam ciśnienie zawsze w oklolicach 125/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya ja zdaję sobie sprawę z tego że mamy termin dopiero na 28 lutego, więc przesd nami jeszcze co najmniej 4 tygodnie dzwigania brzuszków :P Ale jakoś tak ciagle wkręcam sobie że może urodzę wcześniej ;) xxxx Goplana lepiej na pogotowie, dadzą recepte i będziesz miała choć leki w domu na nadciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia110
ja byłam senna ale na początku ciąży a teraz wręcz przeciwnie wogóle nie moge spać ani w dzień ani w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×