Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Ertee - to już nie wiem:) ja tez mam promieniujący na prawa nogę ból koszmarny momentami. Ale mały częściej "uwala sie" własnie na prawej stronie. Mina świadków bezcenna musiała byc:) Ja tak dzisiaj złomiarza powitałam :) --- Lulika - jak dobrze, że nie tylko ja w tym stanie :) Co nie znaczy, że Wam tego życzę, ale juz myslalam, że niepełnosprawna jestem:) Z samochodu od kilku dni się muszę wywlec:) a potem rozbujać:) Biodra koszmar:). Najgorzej sie bujnąc w nocy. Mam bardzo nisko łóżko wiec to pierwszy problem z niego sie pozbierać:) a potem pierwsze kroki jak kaczka. Po domu chodze trzymając sie ścian i sprzetów momentami. Szok:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Też tak mam! Gdy leżę na boku i muszę się podnieść, to wpierw robię zamach nogą, inaczej nie da rady. Ertee=> właśnie próbowałam podskoczyć na jednej nodze. Próbowałam! Mina mojego męża - bezcenna. Chyba pomyślał, że mi odbiło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana - dobrze, że pomoglo:) najgorsze to w ciązy chorować:( --- Lulika - zerknełam ---- Dziewczyny - podaje linka do strony z darmowymi e-bookami. Trzeba zjechac na dół i po prawej stronie jest ich kilkanaście do pobrania. Ułożone tematycznie. Tym, do których mam maila wysłalam wczoraj jeden z nich. www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79473.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna to ty mnie rozumiesz:) mój Mąż cały czas powtarza: POWOLUTKU :D jak ja bym rozwijała ponaddźwiękowe prędkości i doprowadza mnie tym do obłędu. Sam tego nie kontroluje i po kolejnym: POWOLUTKU i po moim warknięciu śmiejemy się oboje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze przed kompem i w głos rechotam:D:D:D Topik niepełnosprawnych matek jak nic:) dobrze, że mózgi jeszcze jakoś ciagna jak nogi nie mogą :D ;) Ertee - a o wiek moge spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co jest najlepsze dalej mogę się tak wygiąć żeby obgryźć paznokcie u nóg:P i wtedy nic mnie nie boli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zdałam sobie sprawę, że uprawiam ten sport od 14lat czyli połowę swojego życia..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha - nieziemska jesteś:) no to widzisz dodaj sobie jeszcze prawie 10 lat i pomyśl jak my sie bujamy:). Ja mam ubaw jak gdzies podjeżdżam, bo sama ciagle prowadzę i wszystko ok. póki nie zaparkuje. Otwieram drzwi i..... w tempie leniwca obracam się w lewo, najpierw lewa noga, potem, czasami z pomoca (ciagnąc za nogawkę) prawa noga, a potem jedna ręka za drzwiczki a druga za kant samochodu i sie wywlekam:D. Jeżdże bezpiecznie choć szybko, bo lubie, a teraz jak podjadę i szybciutko zaparkuję a potem ktos widzi jak sie wytaczam i noga za noga wloke to mine ma obłędną.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niezdecydowanych dzisiaj imieniny: Rościsława i Kościsława:) --- Brzuchowata, dzidzius - meldowac sie kobiety co u Was? ja powolutku spadam już dzisiaj:) spokojnej nocy Kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny offtopic - skończyliśmy pokój Franka, to mega szczęśliwy dzień :) zmęczona jestem, jutro układam Frankowi ubranka, więc ide wypocząć DOBRANOC dwupaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny najpierw mnie brzuch 2 tygodnie bolal po kaszlu teraz kolejne dwa bedzie ze smiechu :-D Podwojna oooo to widze ze tak samo mamy z tym wysiadaniem..ja jak wsiadam to to za kazdym razem zapominam drzwi mniej uchylic i sobie z fotela nie moge ich zamknac..i albo noga macham zeby ich dosiegnac albo klne i wystawiam nogi z samochodu zebym je mogla Idac w nocy do wc w pozycji kaczej bede o was cieplo myslala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam :-D A jeszcze cos Wam powiem. Ostatnio mąż podjechał po mnie po blok i zaparkował przy trawniku, który był na niewielkim wzniesieniu. Otworzył mi drzwi od auta. Wsiadłam, ale... nie mogłam zamknąć drzwi, bo pod moim ciężarem samochód "usiadł" i drzwi utknęły w ziemi!! :-D :-O Musiałam wysiąść, lekko przymknąć drzwi, żeby się nie zablokowały w trawie i dopiero wtedy wsiąść :-D ______ Ertee=> mamy więcej wspólnego niż "lubuskie" :-) i ja kilkanaście lat ćwiczyłam, chociaż nie sport. Ale kilka godzin dziennie, też w weekendy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana mysle ze ten 8 i 9 miesiac dlatego takie ciezkie zeby kobitki z zachwytem porodu oczekiwaly... Ja dzis tak idac po wstaniu z krzesla i lapiac sie po drodze lozka potem szawki itd pomyslalam ze wcale nie byl byto glupi pomysl se kule skolowac.... A mnie jutro w ciagu kilku godz. czeka kilkunastokrotne wsiadanie i wysiadanie z samochodu.......juz mi slabi na sama mysl.....jak po tym nie urodze to znaczy ze jeszcze troche w tej ciazy polatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dwa tygodnie temu koleżanka chciała kule pozyczyć a ja mówię no co Ty:P Teraz wyjechała za granicę, a ja sobie skaczę na jednej nodze:P człowiek to jednak głupi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie poczytalam co mnie czeka :-) Moj ostatnio powiedzial mi ze mi uchwyt do podnoszenia sie nad lozkiem zamontuje helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Posmarkałam się ze śmiechu przez was ;) ale jest dużo prawdy w tym co piszecie. Choć na co dzień w sumie nie utrudnia mi mój organizm życia to w nocy miewam problem z tym żeby wstać. Bo boli kość ogonowa, tak bardzo, że nogą nie umiem ruszyć, najczęściej prawą. Dalej nie urodziłam, raczej nie czuję, żeby to dziś się miało stać. Wydaje mi się, że jak zbliża się poród to ogólnie czuć jakąś zmianę samopoczucia co? Ale czuję po wyciągnięciu krążka pewien ucisk na kroczę, czasem zaboli mnie szyjka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha,Dziewczyny, a myślałam,że jestem jedyna z moim paralitycznym chodzeniem:D Patka, Ty pewnie jak na szpilkach:) Tamisia, my też dziś mamy koniec pokoju dla naszego Franka-tyle,że 2letniego;P Ja popijam właśnie herbatkę z liści malin-Mąż się zmobilizował od rana;) Czekam aż masło będzie miękkie i biorę się za babkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Rybka a wiesz, że nie ma tak źle...nie umiem się doczekać ale jakoś wyjątkowo spokojnie się czuję. Może to przez to codzienne picie melisy? :) Dziś cały dzień sama siedzę w domu i mam wrażenie, że wszyscy domownicy bardziej to przeżywają, czy aby nie zacznę rodzić jak mnie zostawią na kilka godzin...eh... --- Jakie babki robicie? Bo mnie naszło na mandarynkową. Mam za dużo mandarynek więc spróbuję. A później biorę się za naszą dzisiejszą romantyczną kolację :) Sałatka grecka i kurczak w sezamie. Ulubione danie mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię zwykłą,ale jest smaczna. A jaka to mandarynkowa? Pierwsze słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawac mi tu babki przepis na babki...kiedys mialam dobry przepis na zwykla piaskowa babke..ale byla niezwykla :-D Fakt piekla sie dobre 90 min ale baba byla big...przepis mi wcielo i babki od tej pory nie robilam.... Mialam piec jablecznik ale moze skusze sie na babke :-) Patka nie zawsze cos czuc..ja przy corze wrocilam sobie z ploteczek....naszlo mnie na kanapki z zoltym serem wiec zjadlam...polozylam sie wlaczylam tv i uslyszalam pyk! A za 5 sekund poczulam ze mi sie mokro miedzy nogami robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Też rodzę w marcu:) Mam termin na 22 Kończę kompletować wyprawkę i zastanawiam się czy laktator jest potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Lulika nie strasz, bo jak będzie pyk to będzie problem :P Mąż daleko, rodzice też a ja sama w 4 ścianach :D Goplana, taka mała improwizacja. Bo szukałam czegoś, żeby zużyć mandarynki ale nie robić zwykłego deseru z galaretką i mandarynkami. W internecie znalazłam: Co jest potrzebne? 2 mandarynki (każdy ząbek na pół) 250g margaryny 200g mąki (1 i 1/4 szklanki) 100g mąki ziemniaczanej (dałam pół szklanki) 1,5 łyżeczki proszku do pieczenia 2 łyżeczki cukry wanilinowego 4 jajka 120g cukru pudru (dałam szklankę) Co z tym zrobić? Margarynę utrzeć z cukrem pudrem i cukrem wanilinowym. Następnie dodawać jajka, obie mąki oraz proszek do pieczenia. Pokrojone mandarynki dodać na końcu i wymieszać. Przełożyć do wyłożonej papierem keksówki. Z soku jednej mandarynki i cukru przygotować lukier, którym pokryje się później zimne ciasto. Jak piec? Keksówka 25x15cm, 180 stopni, 60 minut. --- Nie wygląda na skomplikowaną a zawsze coś nowego wypróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm babki pieką babki :) ale mi smaka narobiłyście. xxx lulika no tak wlaśnie u mnie zaczynały się obydwa porody, w nocy obudziłam się bo poczułam mokro między nogami, idąc do łazienki cały czas się ze mnie sączyło i już nie mogłam wstać z sedesu bo ciągle leciało, więc wzięłam szybki prysznic, na początku wkłady podkładałam, ale za szybko przeciekały więc pampersa wzięłam :P i do szpitala. A tam podłączyli kfg, wkuli wenflon i leżałam do rana póki oxy nie dostałam, wtedy dopiero zaczęly sie bóle. xxxxxx Paatkaa udanej kolacji życzę, pod każdym względem :) xxxx Zobacze co mi lekarz powie na kolejnej wizycie 5 lutego, jeśli moja szyjka nic nie ustąpi tylko nadal będzie długa i sztywna to też może jakąś kolację zrobię :P xxxx ertee współczuję bólu kręgoslupa, ja odczuwam lewe biodro bardzo, ale jak chodzę to jest ok, dopiero jak się położę to już wstać nie mogę. xxxxx Dzisiaj całą noc się kręciłam bo miejsca nie mogłam sobie znaleźć, na żadnym boku nie mogłam spać i teraz popijam inkę, choc nie za wiele to daje bo i tak spać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Ja sie dzisiaj aż poryczałam - pranie na siedząco wieszam, ale tez żle. Stac nie moge, bo mi promieniuje na noge tak, że nie moge ustać /gary na 3 raty myte:(/, siedze, to cofki az do samych ust, leżę to zgaga potworna. Matko kochana! Wściekło się ostatnio. ---- babeczki pieczecie?hmm:) smaczniście. ja chyba oponki jutro zrobię, bo mi twaróg zalega albo rogaliki drożdżowe, bo na nie mam ochotę:) Paatkaa - daj znać czy smaczna taka babka. ---- Ja mam przepis na sprawdzoną tradycyjna piaskową zebrę gdyby któras chciała. --- Ertee - tez kiedys trenowałam. Ale niestety zaczełam zbyt późno żeby zostać zawodowcem. Takie czasy były, że jak się w wojewódzkim mieście nie mieszkało albo znajomości nie miało to wielka d.... --- Kule oj zdałyby sie dzisiaj, oj zdały. Rano mglicho, teraz słońce świeci, ja jakiś dół fizyczny mam, a dzieciory sie kłóca jak jasny gwint:( --- Prasowanie powinnam zacząć... hmm Paatkaa - u mnie nic nie przepowiadało, położyłam sie spać po tym jak kilkanaście godzin wczesniej usłyszałam, że nie urodze przybajmniej przez półtora tygodni - no i obudziły mnie odchodzące wody :D Ale spokojnie - w psychice wielka siła:) Ja chciałam urodzic nastepnego dnia i już:D Udanej kolacyjki:):) --- Kalina - ja jak ostatnio zarwę chociaż godzine w nocy to padam na twarz caly nastepny dzień. Mnie dzisiaj dopadł pierwszy ciążowy skurcz łydki, ale był tak okropny, że z krzykiem sie obudziłam. Do tej pory mnie boli:( --- Miska wstrzymaj sie, nie każdemu jest niezbędny. W szpitalu można korzystać ze szpitalnego, a w wielu można też do domu wypożyczyć jakby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×