Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

dzięki Goplana zaryzykuję w takim razie chyba i go kupię, dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamisia=> tylko że ten stanik nie ma fiszbin. Jest cały miękki. Może poszukaj gdzieś w sklepach i przymierz. No mi pasuje, ale ja mierzyłam. Dobrze podtrzymuje biust, który po wykarmieniu 2 dzieci wiadomo jaki jest... ;-) Może na innych aukcjach jest tańszy? Wkleiłam pierwszą lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze słowo o tym staniku. Mnie się podoba to, że nie ma szwu przez miseczkę, przez co jest wygodny. No i odpinasz nie całą miseczkę, bo (jak to nazwać?) "szkielet" połączony z ramiączkiem zostaje. Tylko że stanik jest miękki, że tak powiem "guziki" się odznaczają ;-) No i jest taki zwyczajny, bez zdobień, wzorków... chociaż mi to pasi. Jedynie kolor chciałam inny, np. czarny. Dlatego połakomiłam się na H&M i bardzo żałuję. _________ Podwójna=> dziękuję za książkę! 😘 juz sobie przejrzałam! Na pewno się przyda :-) _________ Tak trochę po łebkach Was przeczytałam, bo wieczorem wychodziłam. Jutro nadrobię. Byłam dziś z siostrą na koncercie "Tango show". Dawno nie byłam w filharmonii, tego mi było trzeba. Wprawdzie trochę się wierciłam na niewygodnym fotelu (siostra myślała, że rodzę ;-) ),ale 1,5 godz. wytrzymałam. To było połączenie muzyki z tańcem i śpiewem. Muzyka super (polubiłam akordeon!!), śpiew też, ale tango zatańczone zupełnie nieprofesjonalnie. Ale ogólnie warto było :-) Taka odskocznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak mi się od razu lepiej zrobiło jak Was poczytalam o tych wszystkich dolegliwosciach. Ja już codziennie rycze a to przez męża że mnie nie rozumie albo przez te wszystkie dolegliwości. Dziś śpimy u znajomych tzn.to chlopaki śpią a ja się teraz mecze bo oboje chrapią a ja tego nie znosze . Na kolację kumpela przygotowała tyle pysznosci a ja nic przez ta cukrzycę zjeść nie mogłam aż musiałam odejść od stołu bo się poplakalam jak mąż mi jeszcze przygadal na temat mojej diety. Oj nie mam z nim lekko. Goplana u Ciebie bidulko grzybica a u mnie hemoroidy wyskoczył i boli jak cholera. Nigdy tego dziadostwa nie miałam i nie wiem jak z tym walczyć nawet nie wiem czy teraz w ciąży można chyba dopiero po. Nie daje już rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzius rozumiem cie z calego serducha.... we wszystkich aspektach.. Mi gin dwa tygodnie temu na hemoroidy przepisala diohespan max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzius kup sobie posterisan w czopkach-musisz działać jak najszybciej, jeśli boisz się to zadzwoń i skonsultuj się z ginekologiem. Diosmina też też bardzo pomocna, właśnie w ilości 1000mg czyli 1*1 Diogespan Max, 1*1 Dih Max, albo po dwie tabletki dziennie Diosminexu lub Dihu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35plus
Hej Kochane :) Przytulam wszystkie, które dopadł zły nastrój, dziś nowy dzień i może będzie lepiej :) Wiem, że to marne pocieszenie, ale ja też się właśnie dorobiłam grzybicy pochwy, o hemoroidach nie wspomnę. Dzidziuś, jeżeli Cię boli to idź do lekarza żeby to chociaż złagodzić, bo poród przed Tobą... Podziwiam Was za ten pracowity weekend w kuchni. U mnie na obiad spaghetti i tyle :) Regularnie dół brzucha mnie pobolewa, ciśnienie też raczej wyższe niż niższe, więc leżę grzecznie. Podwójna, jak u ciebie z ciśnieniem? Aż mnie zmroziło jak przeczytałam o tych bliźniętach, z nadciśnieniem naprawdę nie ma żartów. Przed nami ostatnie zakupy. Wybraliśmy łóżeczko turystyczne (baby design dream), jeszcze została pościel, wanienka i kilka drobiazgów. Jeszcze ze dwie pralki będą do nastawienia, trochę prasowania i czekamy. Pozdrowienia dla mam - studentek :) trzymajcie się dzielnie :) Uściski dla wszystkich, smutki precz, życzę Wam duuuużo uśmiechu na buziach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Wam kobietki dodatkowych dolegliwości :( Mi dzisiejsza noc przeszła całkiem całkiem, usnęłam zaraz po 21. xxxxx Dzidziuś, nie słuchaj co mąż mówi, olej totalnie, widać na jakiś czas z kulturą, taktem i zrozumieniem Ciebie u niego na bakier, ale to już jego problem. Jak on nie rozumie Ciebie ty przestań rozumieć jego :P xxxxxx Dzisiaj na obiad do teściowej idziemy, aż się zdziwiłam co się stało że zadzwoniła i zaprosiła. Tak siedze i myślę co to za okazja, bo ona raczej bez okazji nie prosi :P no i wymyśliłam, we wtorek jest dzień babci :P Dziewczynki już dla babć mają czekoladki, tylko że we wtorek miały jechać z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidziuś - biedactwo, tyle nieszczęść naraz, ugryzę się następnym razem w język jak będę narzekać, i pomyślę o Tobie cieplutko, pocieszające jest to, że każdy dzień zbliża nas do końca tej męczarni... jak się kładę spać to zawsze myślę - jutro już o jeden dzień mniej :] W ogóle ostatnio zdałam sobie sprawę, że za chwilę zrobi się na forum gorąco:] po kolei będziemy informować się o porodach i szczęściach jakie nas spotkała... O rany jak to szybko minęło. u mnie torba spakowana i ubranka w komodzie czekają na Frania ;] kilku drobiazgów mi brakuje tylko no i łóżeczko się nadal robi h ttp://pokazywarka.pl/sk53m1/. A dzisiaj Franio kończy 37 tygodni. Zaczęłam pić malinę, ciekawe czy pomoże ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Goplana, to że biustonosz miękki to mi nie przeszkadza, ten z triumpha też miękki i jest najwygodniejszy ze wszystkich moich staników. Myślę, że będzie ok, a ten model się jakoś konkretnie nazywa czy tylko tak jak w tytule aukcji wystarczy wpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamisia ślicznie!:) uzmysłowiłaś mi, a raczej przypomniałaś, że u mnie w środę zacznie się 38tc... Chyba trzeba zabrać do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamisia=> pewnie jakoś model się nazywa... Nie wiem, bo kupowałam 5 lat temu, metki mam odcięte. Wyszukałam go na allegro po zdjęciu no i firmie - Mizet. Pięknie to wszystko masz urządzone!! Zazdroszczę przestrzeni! My niestety łóżeczko musimy wstawić do dużego pokoju... ________ Jadę dziś po ostatnie zakupy dla Konradka i dopinam torbę do szpitala. Nie wiem, czy się zmieszczę w 1. Jakos więcej tych rzeczy tym razem. _________ Dzidziuś=> tez mam hemoroida - pamiątka z 1 ciąży. Ale mnie nie boli. Aktywuje sie tak 2x do roku i wtedy daje popalić. Teraz mam spokój. W 1 ciąży brałam na niego jakies tabletki. Może idź do gina, skoro boli. Sa różne leki na to dziadostwo. _________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamisia=> na tej aukcji troche tańszy znalazłam. h ttp://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-antybakteryjny-85e-mizet-i3887338473.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Goplana za ten stanik :] ja się spakowałam w dużą torbę dla siebie i niewielki kufer dla małego, ponoć lepiej mieć oddzielne, żeby nie grzebać w swojej torbie jak się szuka, albo mąż szuka, albo położna szuka czegoś dla maleństwa. Dzięki za komplementy odnośnie pokoju, ja jestem nim zachwycona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zrobię sałatkę z serem Lazur, bobem i groszkiem mrożonym :-) W Dzień Dobry TVN ciekawy przepis podali :-) _______ Patka=> jak tam po romantycznej kolacji? Nie rodzisz czasem? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Nie no, chyba za piękne by to było. Acz nie powiem, wieczór zdecydowanie udany :D niestety, na porodówkę mnie nie wywieziono, baaa nic się nie zapowiada, że tam wyląduję w najbliższym czasie. Chyba, że faktycznie weźmie mnie z zaskoczenia. --- A co do dolegliwośc****owiedzcie mi taką rzecz. Też nabyłam hemoroida, ale nie boli zupełnie, nie przeszkadza, czuję go tylko przy wypróżnianiu, czy mimo to coś powinnam z nim zrobić? Zapominam zawsze o tym z ginekologiem pogadać, bo właściwie zapominam, że on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Goplana - nie ma za co:) wyżej linka do innych podałam wczoraj. Dobrze, że sie oderwałaś trochę:) zawsze warto dla własnej przyjemności i psychiki coś zrobić:) ---- Ja pizze pożarłam, rogaliki upiekłam - jest bosko, tylko stać nie mogę, z siedzeniem tez problem z tym bólem. --- Na żylaki mnie gin cyclo-3 fort dał. Wydaje mi sie, że powinnyście swoich zapytać co polecaja. Paatkaa nic nie rób, niestety po porodzie pewnie da Ci sie we znaki i wtedy cos zastosujesz. Mnie wylazły po porodzie:( za dluga faza parta niestety, ale podleczyłam i nie dawały znaku az do 3 miesiąca obecnej ciązy kiedy to mnie ciagnęło dołem i chodzic nie mogłam /diagnoza żylaki wewnetrzne/, ale wtedy przez tydzien brałam powyższe i mam spokój. --- dzidzius - a nawtykaj Ty mu:) a co:) ja tam utyskuje jak mnie wnerwi i kilka słów ode mnie za każdym razem usłyszy jak mi źle. Oczywiście wtedy kiedy mam powod. Wspołczuje tej diety. ja obecnie się obżeram, ale z drugiej strony zgubić będzie ciężej. Swoją droga dzisiaj mi do glowy ciekawa rzecz przyszła - póki bączki w brzusiach siedzą to w zasadzie możemy do woli opychac sie kapusta, grzybami itp, a jak sie urodzą to choroba dietka. A w sumie i w brzusiu i z piersi dostaja przetworzone:) --- 35plus - ja mam grzeczne 120/70 dzisiaj, ale od razu jak z leżenia wstałam to 133/84 więc nauczyłam sie juz, ze mierze za chwilkę. Dopegyt mam pod reka jakby coś. Tobie życzę jednak spadku, bo do terminu jeszcze trochę. Prasowania nie zaczęłam:) ale muszę. Chałtura na boku, matko jak ja sie z tym wyrobię?!! AA!!! --- Kalina - hihi nie ma nic bezinteresownie co?:D --- Tamisia - śliczny pokoik:) i Wy już prawie w terminie. --- Goplana, Masaya - my już za 3 tygodnie tez w zasadzie w terminie będziemy:) Ja tam torby nawet nie wyciągnęłam, a co dopiero o pakowaniu mówić:) --- Paatkaa - no przeciez 24 chcesz rodzić, a dzisiaj dopiero 19:). Fajnie, że się udal wieczorek:). My dzisiaj do znajomych, nie wiem ile wysiedzę/wyleże:( i czy buty dopnę wychodząc. -- Goplana - smacznego:) Miłego wieczoru brzuchatki:) ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwojna ciasto zrobione i....... zjedzone :-D Bardzo fajnie szybciutko sie robi....troszke mi opadlo po wyjeciu ale nic mu to nie zaszkodzilo :-) A co do tego zywienia przy ciazy i karmieniu to ostatnio mialam dokladnie takie same przemyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, znowu mam jakąś depresje, a dziś to już nawet dzień fatalny wręcz! Tamisia to Ty nic nie jesz że tyle schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no co ty helenka, jem normalnie śniadanie, obiad, czasem kolację, pomiędzy owoce, czasem jakiś jogurt, ale mówiłam wam po świętach rozepchało mi brzuchol prawie na 4 kg, po tych ciastkach i tłustych jedzeniach, teraz ciastek nie jem (no wczoraj zaszaleliśmy bo zrobiłam przepyszne placki z jabłkami na słodko, jak ktoś lubi takie ala racuchy, ale żeby nie były tłuste to mogę podrzucić przepis placki są genialne!) no i po prostu do normalnej wagi, wcześniej tyłam książkowo, a po świętach nagle 2,5 kg ponad normę! Patrzcie jak to jest, po tygodniu świąt taki nadmiar, a teraz już się trzeci tydzień męczę żeby do normy powrócić! Życie jest niesprawiedliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mega zgage, z pierwszym dzieckiem nie wiedzialam co to jest, zreszta wogole nie miewam zgagi, a teraz jest masakra, cokolwiek nie zjem to prawie ze na wymioty mi sie odbija,. tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasza kolezanka nie odzyea sie bo jej m zamkneli w wiezieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana- wstyd się przyznać, ale nigdy nie byłam w filharmonii. Choćby z ciekawości bym poszła, a nuż by mi się spodobało :) Ale z moim to pewnie taka atrakcja nie przejdzie. Jedynie znajome mogłabym namówić. Oj trzeba będzie kiedyś się wybrać :) Dziewczyny już niedługo finisz. Jeszcze tylko trochę musimy wytrwać. Ściskam gorąco, oby z każdym dniem było tylko lepiej! W końcu czeka na nas nagroda za te wszystkie dolegliwości :) kalina82- nas to jeszcze nigdy ten zaszczyt nie kopnął, żeby teściowa zaprosiła tak od siebie na obiad. Pewnie też nieprędko się tego doczekam :P tamisia- pokój cudny :) podwójna77- a spokojnie, ja muszę jeszcze torbę odświeżyć i ostatnią pralkę z dosłownie kilkoma rzeczami wstawić. Więc pewnie w przyszłym tygodniu się za to wezmę :) i ciągle sobie wymyślam co jeszcze muszę kupić albo spakować, gdzie generalnie te rzeczy nie są jakieś niezbędne. Wicie gniazda mi się włączyło jak nic i czasem mam taki natłok myśli, że nie ogarniam :) gość- słabo się orientujesz, bo to o dwie różne osoby chodzi. Nie jestem w stanie dłużej pisać bez jakiejś przerwy, bo co rusz latam do toalety. Mały mi tak na pęcherz uciska, że niedługo zamieszkam w tej toalecie. Chyba mi brzuch poszedł na dół. Jutro zajrzę na dłużej, idę spać. Dobrej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem psychologiem i prowadzę obecnie badania nad oczekiwaniami ciężarnych. Zwracam się z prośbą o pomoc w badaniach - chętne przyszłe mamy zapraszam do wypełnienia ankiety. podaję link TU: http://www.ebadania.pl/eb561fa5d53586df z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWL
Zapraszam serdecznie na moje aukcje: http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3371091 należy skopiować link i zlikwidować spację po słowie http Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Tamisia, śliczny pokoik będzie miało wasze maleństwo:) I wypatrzyłam że mamy takie same drzwi w domku:) My pokoik malutkiej będziemy urządzać jak podrośnie i w nim zamieszka bo puki co będzie z nami w sypialni:) Anita witaj w klubie mnie zgaga nie opuszcza prawie nigdy, i nie ma znaczenia co zjem i w jakich ilościach po prostu jest:) Byłam dziś na ktg i okazało się że położna która mnie podłączała jest moją niedaleką sąsiadka, tak mi się wydawało że ją skądś kojarzę ale mieszkamy tu od niedawna wiec nie byłam pewna:) Dobrze jest mieć kogoś "swojego" na oddziale w razie czego:) Córeczka dała popalić na badaniu, co rusz brak tętna i zakłócenia wynikające z *****iwości:) Aż pielęgniarki śmiały się:) U was też taki mróz dzisiaj? U mnie -15 stopni, i podobno ma być jeszcze gorzej, jak tak dalej pójdzie to powitamy maleńką w największy ziąb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haahahha gościu kablu coś ci sie news nie udal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Joanna jaki mróz? U nas chyba z 10 na plusie i do tego leje jakby jesień była. Ze zgagą też walczę...Renni mi pomaga, ponoć w ciąży jest dozwolone, biorę tylko wieczorem przed snem a w ciągu dnia popijam mleko i staram się trzymać w pionie, zawsze mi trochę lepiej. Apropo Joanna a Ty jak się czujesz? W sumie obie możemy już spokojnie rodzić i teraz to ja już sama się zastanawiam kiedy, co i jak. --- Fakt Tamisia pokój piękny, macie rewelacyjny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Czuję się bardzo dobrze i jakby to określić wciąż na chodzie:) W piątek mam ostatnią wizytę u lekarza i wszystko będzie wiadome, dzidziuś nadal ma główkę pod żebrami i nie zanosi się na zmianę:( Sama nie wiem czy cieszyć sie ze będę miała cesarkę i nie poczuję bóli porodowych czy martwic sie bo jednak poród naturalny dla dziecka jest korzystniejszy... U mnie dziś 38 tydz 3 dzień więc jestem już w terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×