Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

joanna6950- Maja ślicznie się uśmiecha :) Mamka222- ale piękne zdjęcie :) A synek ma śliczne oczka, włoski i już takie wyraźne brwi - cudny :) Paatka- w mailu nie ma zdjęcia :) heelenka- jak radzisz sobie ze studiami? Nie tęskno Ci za Czarlim jak na zajęciach siedzisz? Jak pierwszy raz wyszłam sama z domu bez synka, to i cieszyłam się, że mam trochę czasu tylko dla siebie i w każdej minucie myślałam o tym, jak sobie moje chłopaki radzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Masaya, ja właśnie dziś zaliczyłam pierwszą wizytę u dentysty. Ciąża strasznie mój organizm obciążyła. Na nogach porobiły się takie malutkie pajączki, włosy zaczęły wypadać, płaski dotąd brzuch odstaje, kolana bolą, w zębach parę dziurek wyskoczyło, jakaś masakra. Nie mówiąc o kroczu, nawet zdarzyło mi się wysiłkowe nietrzymanie moczu...a o życiu seksualnym boję się pomyśleć, bo wydaje mi się, że bardzo luźno jestem zszyta...eh... A ja do tej pory używałam 0+ bo koleżanka mi poradziła, żeby jak najdłużej tego używać a ja głupia posłuchałam. Że niby dziecko się tak nie krztusi. Oboje się mordowaliśmy, bez celu bo na 1+ też się nie krztusi a przynajmniej spokojnie je... --- Ola te butelki z Aventu to po prostu nowy model. Mam 4 takie kupiłam cały zestaw startowy. Jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anitia ty jestes nie normalna? 2 miesiace dziecko i ma wypic 150 ml mm? puknij sie :o KAZDE DZIECKO JEST INNE,JEDNE WYOIJE 90,DRUGIE 70 A JESZCZE INNE 100. to ze gdzies tak napisali nie znaczy ze kazdy musi tak robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupie matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goscia - nie wiem jakie jest mleko mm, ale moj 3tygodniowy potrafi wypic jednorazowo 120 ml tyle ze ja nie karmie mm tylko aptamilem no wiec 2 miesieczne czemu nie mogloby wypic 30 ml wiecej? jesli chodzi o cwiczenia ja tez jestem po cesarce I mi polozna powiedziala ze juz po 6ciu tyg moge zaczac cwiczyc ale powiedziala rownie ze moje cialo samo mi powie na ile moge sobie pozwolic, a dodam ze to moja druga cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! W końcu mam chwilkę,żeby napisać;) W ubiegłym tyg była Teściowa, a teraz Mamusia;) I ciągle jacyś goście.Albo pogoda piękna, to łazimy po dworze.A wieczorem to zgona zaliczam ze zmęczenia;D Moja Polutka to aniołek jest nasz kochany:) Pięknie je, puszcza bączuchy;P, w nocy budzi się na jedzonko i śpi dalej, albo sobie leży i ciumka smoka.W dzień też grzeczna(tfu tfu), w wózku jeździ bez problemów, rzadko płacze...Nie zapeszając, tym razem trafiłam ugodowy egzemplarz, bo Synek tak nam dał popalić,że do dziś mi się ryczeć chce jak sobie przypomnę:/ Wczoraj wybyliśmy w miacho i się obkupiłam butowo;P Pola wyrosła z rozmiaru 56, więc też musieliśmy jej coś kupić... Nie mogę się doczekać,aż zacznę ćwiczyć, bo już patrzeć nie mogę na swoje uda i dupsztala;P Ale jeszcze troszkę.Za to brzuch mi zjechał. Co do głowy-Pola trzyma od urodzenia.Na brzuchu normalnie podnosi:) Silna jak Franek;) Waży już 4400g:) NadzianaOla, u nas też kupka raz na 2-3 dni i duuużo bączków;) Ja zakładam Mirenę jak tylko ginka pozwoli, bo więcej dzieci nie planujemy. Ruda, pamiętamy!:D Serdeczne gratulacje! Anitia, również dla Ciebie gratulacje!!! Podwójna, widzę,że Twój Cię nadal ćwiczy...My podajemy na noc Sab Simplex, ale w mniejszej dawce niż zalecają.A dlatego na noc,że Mała robi dłuższe przerwy między karmieniami, rzuca się na cyca wygłodniała i łyka powietrze...W każydym razie pomaga i bączki są. Joanna, no to jak już znacie przyczynę, to teraz musi być lepiej i Malutka przestanie się męczyć... Masaya, niestety ciąża rujnuje ciała:/ Nic fajnego...Ale damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa, Ninka to taka mała modelka:) Śliczna! Joanna, Maja cudna:) I jak pięknie się uśmiecha:) Patka, zdjęcie z misiem-super:) Dzidziuś, ale masz te Chłopaki fajowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Mój Michał urodził się 16.03.2014 siłami natury, 3420g, 57cm, 10punktów ;) Niestety od początku walczę z karmieniem piersią - mam bardzo mało pokarmu, nie udało mi się rozbudzić laktacji, i mam ogromne wyrzuty sumienia z tego powodu. W tej chwili Michał dostaje około 4 butelek mm (60ml) i staram się go jak najczęściej przystawiać, choć nie wiem, jak to dalej będzie. Jakoś wbiłam obie do głowy, że dobre matki karmią piersią, a te złe mm, choć przecież jest to nieprawda. Tylko muszę to sobie teraz jakoś w głowie poukładać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia, marki które kkarmią mm często poświęcają więcej czasu i miłości dziecku niż marki karmiące ppiersią. .. nie daj sobie wmówić bzdur o słabszej więzi między matką i dzieckiem karmionym mm..to nie zależy od cycka ale od Ciebie. Pomysl jeszcze ze matki z patologicznych rodzin, aloholiczki karmią swoje dziec****ersią bo to wygoda i taniej...i co nazwiesz je dobrymi matkami tylko dlatego ze karmią piersią? Bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Emila, uszy do góry. Ja już karmię tylko mm. Po 1,5 miesiącach względnej walki poddałam się zupełnie. Więź z synem mam niezastąpioną, mimo że karmię z butelki wyobraź sobie, że nikt poza mną nie umie małego nakarmić. Mąż próbował, tata próbował u nikogo nie chce jeść, wszyscy zdziwieni "on nie jest głodny" ja go biorę na ręce, daję butelkę - wszystko ładnie zjedzone. Też długo nie umiałam się z tym pogodzić. Bo wszyscy dookoła karmią piersią, wszyscy powtarzają jakie to ważne. Ale ostatecznie ważniejsze jest to, że dziecko zdrowo rośnie, przybiera na wadze nie wrzeszczy nienajedzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
Hej dziewczyny :-). Nie odzywalam sie kilka dni bo jak zwykle brak czasu, nie wiem ja mam jedno dziecko i brakuje czasu a wy jak macie dwojke, trojke naprawde was podziwiam kobietki :-). .. U nas wreszcie pierwszy spacerek zaliczony ;-), narazie tylko na kilka minutek. A jak jest tak mokro na dworzu to tez wychodzicie z maluszkami? .. Wczoraj mielismy badanie bioderek i wszystko ok :-). Zalecono tylko cwiczenia profilaktycznie. Ale powiem wam ze jak tam poszlam to zlapalam sie za glowe, ustalaja godziny a i tak kazdy wchodzi jak chce, czekalam jeszcze z ponad pol godz zeby wejsc, na tym korytarzu ciasno jak nie wiem, duszno, jeszcze kazdy byl z kims i te ludzie tylko tyle ze siedza z tymi mamami i dzieciaczkami i zarazki przynosza bo co chwile to wchodzili wychodzili i wnosili to zimne powietrze bo drzwi od dworu byly blisko, masakra jakas :/. Mam nadzieje ze maly nie zalapal nic i bedzie zdrowy az sie boje kolejnej wizyty bo za 2 miesiace znowu mamy kontrol, a wogole to wam tez wyznaczyli kolejna wizyte?? I czy wy tez musicie placic za to badanie bo u mnie w miescie to jest prywatna wizyta i trzeba placic 80zl :/ .. Dzisiaj mija 6 tyg od porodu i musze umowic sie na wizyte u gina, ale az sie boje jak pomysle sobie o badaniu :/ moze jakos to bedzie. .. W ciazy przytylam 18 kg a zostalo jeszcze 6 i tak jak u was teraz to nie chce za bardzo spadac. Brzuch nie jest duzy, praktycznie tak jak przed ciaza ale te rozstepy eh kolejny duzy kompleks :-( ktory nie wiem jak mam sie pozbyc :-(. Moze macie jakies sprawdzone kremy i sposoby zeby te rozstepy chociaz troche sie zmniejszyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia110
hej dziewczyny ja urodziłam 21marca przez cc bo dzidziuś miał byc duzy i obawiali sie tego że nie dam rady,nawet próbowali wywołać sn ale nie było żadnych oznak do porodu i zadecydowali o cc,może to i lepiej a mały miał 3900 i 58cmi 10 pk a nie tak jak wyszło z usg że 4700 jesteśmy juz w domku i od wczoraj i poznajemy siebie nawzajem.ja próbuję rozbudzić laktację i chyba coś z tego będzie a na razie karmie mm pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila8200, Monia110 Gratulacje dla was obu! Też zmagałam się na początku z karmieniem piersią, bardzo dużo wysiłku i płaczu ale się udało. A jeśli by nawet nie, to nie miałaby wyrzutów sumienia, że karmie mm, bo jeśli się człowiek stara a czasem nie wychodzi to nie ma co sobie wyrzucać:) Najważniejsze, że dziecko najedzone:) Malla1718 U nas dostalismy skierowanie na usg bioderek od pediatry jak byliśmy na szczepieniu. Pogoda paskudna od kilku dni na Pomorzu, szkoda zmarnowanych spacerków zwłaszcza w "gorszy dzień" synka jak trochę marudzi z powodu brzuszka. Niby zwykła kupa, a problem wcale nie gów**any ;) Jeszcze miesiąc temu, nie pomyślałaby, że można się cieszyć z czyichś bąków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Emilia, ja też podaję córeczce mm. Przez pierwszy miesiąc karmiłam piersią. Potem przestało jej starczać i mimo iż ciągle przystawiam ją do piersi to pokarmu nie przybywa... i myślę,że właściwie to kwesta dni, kiedy przejdziemy na samą butlę. Dziś podczas ostatniego karmienia Alicja wcale nie chciała ssać piersi, przyzwyczaiła się już do butelki... Wczoraj ściągałam pokarm i z obu piersi niecałe 50 ml w czasie 40 minut, co porawda laktator ręczny,ale to chyba i tak nie za wiele... A Alicja już nawet 120ml zjada... Dla mnie najważniejsze,żeby się najadała i zdrowo rosła. Robiłam naprawdę dużo,żeby karmić piersią,ale widocznie czasem tak bywa... Aha, Emilio gratuluję synka!!:) ---- Malla, ja w takie wilgotne dni raczej nie wychodzę na spacery... Co do badania bioderek,to owszem, mamy wyznaczoną kolejną wizytę. Ja za wizytę nie płaciłam, dostałam skierowanie przy wypisie ze szpitala. Co do kolejek to się ciesz,że tylko pół godziny czekałaś. My czekaliśmy ponad 1,5h! ------ Monia gratuluje!! 3900 i 58 to i tak spory chłopiec:) --- Mamka, Maksymilian ma przepiękne oczy!! Patka, śpiący Marcinek wygląda jak aniołek:) Dzidziuś, Mikołajek na typ pierwszym zdjęciu wygląda jakby miał taką cimną karnację. Ślicznych masz synków! ---- Chyba też zaraz podeślę Wam jakieś aktualne zdjęcie mojej Ali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
Czesc wam :-). U nas wczoraj byl jeden wielki koszmar, maly od 16 do 20 krzyczal w nieboglosy i nic ale to zupelnie nic nie pomagalo, robil sie az bordowy, powychodzily mu az jakies plamy czerwone na szczescie dzisiaj sa mniejsze, cyc noszenie, bujanie, nic nie chcial, tak mi go bylo szkoda bo nie wiedzialam jak mu pomoc :-(, biednemu az lezki lecialy :-( pozniej to i ja sie rozplakalam juz. Az sie boje co bedzie dzisiaj, jak narazie maly grzecznie lezy, mam nadzieje ze tak zostanie i nie bedzie cyrkow po poludniu. ... Emilia i monia serdeczne gratulacje 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Gratuluję nowym mamusią. Malla kolka? Może dziś jak by się powtórzyło popróbuj ogrzewać brzuszek ciepłymi pieluszkami itd? Może to coś da, albo jakieś kropelki na kolkę. --- Dziewczyny jak wasze maluszki śpią? Na pleckach? Owijacie je w kocyk? Bo mój za nic nie chciał spać na pleckach, owinęłam go szczelnie kocykiem, dałam smoczek i sam zasypia. W nocy śpi na boczku a pod plecki mu ręcznik podkładam, żeby się nie obracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
NadzianaOla oj to faktycznie sie wyczekaliscie w porownaniu z nami, jak widac nie mam co marudzic bo moglo byc gorzej ;-) . Heelenka do mnie polozna ani razu wagi nie przyniosla a byla 3 razy nawet nie wiem ile maly przybiera na szczescie nie musze sie martwic bo maly rosnie w oczach i robi sie coraz bardziej tlusciutki :-) . Mamka moj tez przy karmieniu ssie i za chwile sie odrywa i warczy, napina sie i znowu lapie i tak w kolko, ale tak jak pisaly dziewczyny jest to spowodowane m.in tym ze mleko juz tak szybko nie leci, u mnie zauwazylam ze robi tez tak jak chce mu sie spac a nie moze usnac. . Lulika moze mieszkamy nie daleko ;-) :-), co do spania to moj tez malo spi ostatnio, jak rano usnie na godzinke i wstanie to juz nie spi do poznego po poludnia tzn ma z dwie pietnasto minutowe drzemki, nieraz sama sie zastanawiam jak taki mluch moze tyle wytrzymywac ;-). . NadzianaOla jak napisalas ze kupki sa u was raz na 2-3 dni to sie uspokoilam bo u nas jest identycznie, ale jak zrobi to za te 2 dni od razu :-) po same pachy :-). . Paatka my wszystkie po szyciu mamy chyba obawy ze albo krzywo jestesmy zszyte albo za luzno :/ . No nareszcie napisalam wszystko :-). . Milego dnia kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamka22 mogę wiedzieć skąd jesteś? Z tego co pamiętam rodzilas w Wejherowie. I zastanawiam się gdzie dają skierowanie na usg bioderek, bo mi pediatra zaraz na pierwszej wizycie powiedziała, że nie mozna na skierowanie zrobić usg. Jestem z Wejherowa. Dzieki za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowym mamusiom :-) Malla kto wie moze i niedaleko :-D A co do zazycia dziewczyny to uwierzcie lepiej troche za luzno niz za ciasno...mam dwie kolezanki z tym problemem i ich zycie seksualne zamarlo :-( Rybko odnosnie srodkow anty to ty pisalas o wkladce tak ? Moze ona ma miej skutkow ubocznych niz tabletki bo po przeczytaniu ulotki odechcialo mi sie brac? Ta wkladka uwalnie pewnie tez hormony ale one chyba.mniej obciazaja organizm Podwojna co u ciebie jak maluszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mamuś!!! Ten mój łobuz bardzo mało śpi i ryczy w niebogłosy. Boli go brzuszek. Nie wiem czy to normalne ale kupę robi raz dziennie. Wcześniej to było po każdym posiłku. Krostki też ma na buzi takie czerwone (ale tylko na buzi). Któraś pisała o przytulankach. Ja się jeszcze nie odważę. NIe wiem czy wszystko się zagoiło, choć to już będzie w ten czwartek miesiąc i tydzień od porodu. Kurcze nie wiem też czy będę wystarczająco ciasna. Zaraz mnie zjecie za takie myślenie, no ale to też jest ważne dla mnie. Jeszcze nie byłam na wizycie u ginekologa więc nic nie wiem. Co do spacerów to jak wychodzimy na dwór to krzyczy, ale potem się uspokaja, może mu gorąco w domu, choć staram się zaraz wychodzić. Moze napiszecie jak ubierać takiego maluszka, bo wydaje mi się że może mu gorąco. Ma body i na to jakiś pajacyk (np. z welurku) i na to kombinezon z polaru. W wózku jes jeszcze taki zasuwany becik z polaru. Może mu za ciepło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Hej! Przyłączam się do pytania Brzuchowatej. Jak ubieracie swoje maluszki na dwór? ja podobnie jak Brzuchowata, tylko że kombinezon mam taki gruby zimowy a w wózku już nic. I wydaje mi się,że narazie jest ok. I właśnie się zastanawiam w co ubierać jak zrobi się jeszcze trochę cieplej... Kupić jakiś cieńszy kombinezon? Czy kurteczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RybkaPlum- super, że tym razem trafił Ci się ugodowy dzieciaczek ;) Pola wynagradza trudy i za siebie i za starszego brata :) Emila8200- gratuluję! :) Jak poród i opieka w Toruniu? I nie gadaj głupot- to czy karmisz piersią czy mm nie jest wyznacznikiem tego czy jest się dobrą czy złą matka! A na pewno chcesz dla Michałka wszystkiego co najlepsze i dbasz o niego jak tylko potrafisz najlepiej :) malla- jak pada to nie wychodzę z synkiem, ale jak jest dzień taki po deszczu i rześkie, ale nie za zimne powietrze to wychodzę. Jedynie cieplej go ubieram. Dołączam się do pytania o sprawdzone sposoby na rozstępy! monia110- gratulacje! :) NadzianaOla- troszkę mało tego pokarmu masz. Ja ręcznym laktatorem mogę ściągnąc co 3 godziny ok150ml z obu piersi. Dobrze, że malutką dokarmiasz. Paatka- synek zazwyczaj śpi na pleckach z przechyloną głóką na bok. Czasami śpi na boku i w dzień, gdy na niego zerkam to na brzuszku :) brzuchowata84- synka ubieram w pajacyk bawełniany, na to grubszy dresik, skarpetki, rękawiczki, czapka i przykrywam kocem (pod sobą też ma położony kocyk) i na wózku osłonka. Czasem jak jest chłodniej to jeszcze jednym kocem go opatulam. Ale zazwyczaj jeden kocyk daje radę, a malutki po spacerze i tak jest zgrzany :) Może spróbuj trochę lżej maluszka opatulać. NadzianaOla- chyba grubszy komplecik wystarczy albo spodenki + kurteczka :) Dziś byłam u fryzjera :) Przed świętami zamierzam jeszcze umówić się na koloryzację, a co tam :) Od razu lepiej się czuję po skróceniu moich ciężkich loków. A i miałam się zapytać. Filipek od 2 dni ładnie śpi w nocy, ma nawet 6godzinne przerwy w jedzeniu. I właśnie nie wiem co robić z mlekiem. Dziś wstałam godzinę przed nim, bo już mi piersi w szwach pękały i ściągnęłam 240ml mleka! A w dzień je normalnie co 3-4 godziny. I już moje piersi głupieją i nie wiedzą kiedy i ile produkować. Jeśli miałyście taki problem z nocnymi karmieniami to tez ściągałyście mleko czy budziłyście maluchy na jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
Paatka no wlasnie tez stawiam ze to kolka jesli dzisiaj bedzie to samo, eh az sie boje :-(. A jakie kropelki polecacie ? Mam kupiony espumisan na wszelki wypadek. Co do spania to maly w dzien spi przewaznie na plecach z glowa na bok a w nocy to pol nocy przewaznie na boku dopoki sie nie obudzi a pozniej tak samo jak w dzien i nie owijam go kocykiem tylko normalnie przykrywam. . Brzuchowata ja swojego maluszka na spacerek ubieram w body z dlugim rekawem, spiochy, skarpetki i teraz w te cieplejsze dni zakladam mu tak jakby kombinezonik z takiego pozadnego weluru i zakladam czapeczke no i w zaleznosci od pogody jak jest cieplo to cienszy kocyk a jak zimniej to grubszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, chwilka spokoju;) Oba dzieciaczki śpią, a ja szykuję obiadek;) Malla, a ja niewychowana baba nawet się nie przywitałam;) Witaj zatem! Lulika, ja zakładam tę wkładkę, bo uwalnia hormony tylko miejscowo, więc nie obciąża organizmu, na 5 lat spokój i mają ją w mojej rodzinie pozakładane babeczki i bardzo sobie chwalą... Masaya, ale fajnie masz z tym fryzjerem:) Zazdroszczę.Ja też muszę się przed Świętami wybrać...Ja mleka nie odciągam nawet jak Mała robi mi takie długie przerwy, bo boję się laktację pobudzić...U mnie to idzie błyskawicznie i potem nie mogę sobie z mlekiem poradzić. Brzuchowata, ja zakładam body, bluzeczkę, legginsy i skarpetki, a na to kombinezonik z czapką.I przykrywam kocykiem-grubym lub cienkim w zależności od pogody.Jak jest bardzo zimno to jeszcze zapinam ten pokrowiec na gondoli.A jak bardzo ciepło, to nie przykrywam niczym.Jeszcze Polinki ani razu nie przegrzałam,więc myślę,że jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze, czy ktoś używa nosidełka tego typu: http ://allegro.pl/5001-nosidelko-5-pozycji-noszenia-do13kg-hit-i4055661540.html ?? Chciałam na święta coś takiego kupić, żeby z maluszkiem bez targania wózka po mieście móc chodzić. Tylko nie wiem od kiedy można stosować takie nosidło? Raz jest napisane, że od urodzenia, raz, że od 3msc życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny, Korduś też ma plamki na buzi, czasami całe mnóstwo. Znikają, a za chwilę się pojawiają. U niego to potówki. Jak śpi na prawym boczku, to prawy policzek od razu wysypany i na odwrót. Bez względu na to, jak cienko jest ubrany, od tygodnia ma buzię w plamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Masaya jak ja bym chciała żeby mały budził się po 6 godz w nocy. Mój budzi się często, a jest to pewnie związane z ilością kup które robi, wtedy zaczyna się kręcić, ja go przebieram, rozbudza się no i cyc, a jak cyc to po godzinie czy dwóch znów kupa. I tak w koło. Ja bym małego nie budziła, lepiej ściągnąć. xxxxxx Kurde dziewczyny pupa już prawie wyleczona, znów lekko zaczerwieniona. Chyba będę musiała cały czas wycierać przegotowaną wodą, a chusteczkami tylko jak gdzieś wyjdziemy, bo chusteczki go uczulają, no i ilość kup. Niby po podaniu mm nie są już takie wodniste, bez śluzu, ale ilość cały czas duża. Zaczęłam ściągać pierwszą fazę pokarmu, tą gdzie jest najwięcej laktozy, ale nie za każdym razem mi sie to udaje bo jak się czymś zajme czy gdzie wyjde to się nie da poprostu. xxxx Jak wychodzimy to ja zakładam body, na to bawełnianą bluzkę i lekką kurteczkę, na nogi rajstopki albo śpiszki i na to spodenki. Mały przykryt jest kocykiem. xxxx Też na weekend wybieram się do fryzjera, najwyższy czas zadbać o siebie trochę, żeby bez czapki móc na spacerki wychodzić. Kupiłam sobie dzisiaj kurtkę i nowy szaliczek, od razu humor lepszy. xxxx Wspóczuje kolki, a może to jeszcze nie kolka, polecam Bobotic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też jak tylk trochę cieplej w domu to pojawiają się potówki, podobno szybciej schodzą jak się ich nie natłuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×