Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Ja tez nie mam problemu z witaminką, obcinam nożyczkami końcówke i na języczek wyciskam powolutku. Spróbuj z kropelkami i śmiało na łyżeczce mozesz podawać, jak ktoś wspomniał ja podaję tak bobotik, albo na smoczek nałóż witaminkę, jak ssie, ale to na raty bo dużo tego. Masaya a jak on Ci w dzień spia w miarę regularnie, dłuższe drzemki czy kilka krótkich? I pytanie do wszystkich mam o której przebieracie maluchy w pidżamki i kładziecie na noc mniej wiecej? I ile wam przesypia do pierwszej pobudki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam problemu z witaminką, obcinam nożyczkami końcówke i na języczek wyciskam powolutku. Spróbuj z kropelkami i śmiało na łyżeczce mozesz podawać, jak ktoś wspomniał ja podaję tak bobotik, albo na smoczek nałóż witaminkę, jak ssie, ale to na raty bo dużo tego. Masaya a jak on Ci w dzień spia w miarę regularnie, dłuższe drzemki czy kilka krótkich? I pytanie do wszystkich mam o której przebieracie maluchy w pidżamki i kładziecie na noc mniej wiecej? I ile wam przesypia do pierwszej pobudki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Mamka222, my kąpiemy Alicję między 18 a 19. Po kąpieli zakładamy piżamkę. Potem jeszcze jest karmienie. Potem jeszcze troszkę się tulimy, następnie Alicja wędruje do łóżeczka. Przeważnie zasypia ok 20 - 20.30 i śpi do 2 w nocy. Przerwa na karmienie i znów spanie. Potem śpi jeszcze do 5 czasem 6. No i zaczynamy dzień:) Jeszcze nigdy nie spał dłużej niż do 6. Dobrze,że ja nie lubię długo spać:P ------ Nasza Ala zaczęła sie świadomie uśmiechać ok 6 tygodnia. Teraz już nawet próbuje się śmiać, nie tylko uśmiechać. Ale póki co bardziej jak mała sówka brzmi, takie " hu hu". A oprócz tego zaczyna sobie gaworzyć, szczególnie po kąpieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko826- ja zawsze podaje witaminkę na łyżeczce, tuż przed karmieniem. Maluszkowi łaskoczę usta, żeby je ładnie rozchylił i przechylam łyżeczkę, żeby witaminka ładnie spłynęła. On wtedy tak języczkiem rusza jakby chciał ją wypluć. Wtedy celuje tak, żeby na języczek mu podać witaminkę. Czasem kilka ruchów języka i mały ma już całą witaminkę w środku. A żeby jej nie wypluwał, to od razu daje mu smoka :) Espumisan też tak podaje. Mamka222- Teraz ma już dość regularny rozkład dnia, po jedzonku zazwyczaj odbijanie i chwila zabawy, później ok 2 godziny snu i od nowa. Czyli karmienie wypada co 3-4 godziny :) Je mniej więcej o 8, 12, 16, 19. Czasami jest to nawet pół godziny przed tymi godzinami, czasami pół godz po. Ale wiem czego się po nim spodziewać. Zdarza się, że przed południem jest bardziej aktywny i wtedy więcej czasu chce się bawić, rozglądać i wówczas śpi krócej, np. 0,5-1 godz. Ale takie długie przerwy w jedzeniu są zachowane. Rytm dnia jest czasem zaburzony tylko wówczas, gdy jesteśmy poza domem. Choć staram się zachować z niego jak najwięcej, bo i mały jest wtedy spokojniejszy. Filipka przebieram po kąpaniu, ok19.30, później jedzonko, zasypia po 20. A budził się zazwyczaj koło północy, od kilku dni budzi się po 1. A i jutro kończy 6 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam K+D firmy Juvit w kropelkach, łatwo sie podaje bo jest pompka. xxxx Byliśmy dzisiaj na szczepieniu, Mikołajek waży 6560g, pediatra w szoku ze na piersi tyle przytył :) Jak dziewczynki tak i Mikołaja szczepimy skojarzonymi, u nas koszt to 120 zł. xxxx Nie powiem ze jest łatwo z 3 dzieci, ale jakos dajemy rade, Dużo pomaga mi starsza córka, jak mały płacze to powozi go chwile w wózku i on zaraz usypia, czasem tylko na 15 minut, ale zawsze coś. U nas w dzień nie ma tragedi, ja chciałabym tylko mieć dłuższe przerwy w nocy między karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikiable 33 podlasie 1 ---/--- 06.03.14 Wiktoria95 18 mazowieckie 1 ---/--- 07.03.14 anka_123 28 mazowieckie 1 ---/--- 08.03.14 Ninka2222 ?? Kraków 2 Liliana 18.03.14 Mamusie: madziulka123 21 podkarpackie Wiktoria 1460g/46cm 31tc 26.12.13 errteeeee 28 lubuskie Adaś 2900g/52cm 38tc 21.01.14 Paatkaa 24 Śląsk Marcin 3710g/55cm 39tc 24.01.14 słońceeee 33 dolnośląskie synek 3600g/55cm 39tc 25.01.14 mamamama2 30 podkarpacie Oluś 3700g/56cm 39tc 29.01.14 mamaAnusi 34 podlaskie Diana 3200g/56cm 37tc 30.01.14 tamisia 28 mazowieckie Franio 3500g/53cm 39tc 31.01.14 NadzianaOla 23 war-maz Ala 3400g/54cm 39tc 01.02.14 joanna6950 26 Podlasie Maja 3400g/53cm 40tc 01.02.14 lulika 31 łódzkie Patryk 3110g/54cm 38tc 07.02.14 Kalina82 31 mazowieckie Mikołaj 4000g/56cm 38tc 11.02.14 Zielonaoliwkaa 28 lubelskie 2 Milenka 3250/54cm 38tc 11.02.14 Goplana pomorskie Konrad 4000g/58cm 38tc 13.02.14? Masaya 23 kuj.-pom Filipek 3230g/56cm 38tc 14.02.14 Mamka222- pomorskie Maksymilian 3500g/60 cm 15.02.14 dzidzius210 32 zachodniopom Mikołaj 3150g/54 cm 39tc 17.02.14 brzuchowata84 30 podkarpackie Krzysztof 3320g/55cm 40tc 20.02.14 truskava90 23 pomorskie Amelia 3000g/53 cm 41tc 23.02.14 podwójna77 śląskie Julian 3910g/56cm 40tc 24.02.14 RybkaPlum 29 Poznań Pola 3850g/57cm 41tc 28.02.14 35plus x x Przemuś 3720g/53cm 39tc 02.03.14 Anawa 33 podlaskie Julcia 3320g/57cm 40tc 05.03.14 Heelenka 22 Wrocław Cezary 3290g/51cm 40tc 06.03.14 Anitia 32 UK Max 3340g/ (04.03.14)? Emila8200 30 kuj-pom Michał 3420g/57cm 41tc 16.03.14 monia110 synek 3900g/58cm 21.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziana Ola, Masaya ? Wielkie dzięki za odpowiedz! Postaram się wprowadzić podobny rytm, chyba za późno swojego kładę. Czekam na relację reszty dziewczyn, liczę na Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamka - do tej 4 nawet ok. On w ogóle budzi się co 2 godziny, nawet w nocy. Strasznie niewyspana jestem. Chyba pójdę się położyć skoro zasnął (nawet na te 2 godziny, ale warto wykorzystywać takie chwile, bo w dzień to ja nie zasnę). Aha, ja też mam witaminę d3 w kropelkach. I podaję na łyżeczce wymieszaną z mlekiem. Daję mu przed jedzeniem bo potem na pewno by wypluł. Jak na razie ładnie je. Wcześniej dawałam do butelki z mlekiem ale nie zawsze wszystko zjadł i się martwiłam. Dobrej nocki Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniłam tabelkę z tych informacji, które miałam. anitia, monia110- jak znajdziecie czas to podajcie brakujące dane do tabelki :) datę ur., tc, imię bobaska itp. :) Dziewczyny, czy te wyżej zapisane jako nierozpakowane jeszcze się odzywają czasami? Nie wiem czy czekać na wieści od nich czy można już zostawić tylko listę mamusiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka a te szczepionke to mialas ta z wzw czy bez ? bo ja za swoja placilam 187zl i to i tak najtaniej w moim miescie bo w nie ktorych aptekach kosztowala pow.200 zl :-( Co do spania maluszka to my tez mamy mycie miedzy 18-19 a potem jemy i staramy sie zasnac ale moj czesto dojesc po myciu nie moze i tak zmieniamy cyca w te i wewte..tak wiec czasami zasnie o 20 a czasami o 22.....potem wstaje roznie zalezy ile sie naje :-)..po 3,4 godz a zdarza sie po 6 nastepne pobodki sa co 2,3 godz a rano wstaja tez roznie czasami o 6 ma oczy jak 5 zl i nie ma co liczyc na to ze zasnie a czasami o 6 dostaje cyca i spi jeszcze godzinke lub dwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulika ja nie kupowałam tej szczepionki, u nas w przychodni mają i tyle kosztuje, ale na wzw b było osobne kłucie. Ty miałaś wszystko razem? xxxx Jeśli chodzi o usypianie wieczorne i wstawanie w nocy to mam tak jak lulika, nie mamy jeszcze ustalonego rytmu i obawiam się ze juz go nie ustalimy :( teraz np. mały śpi od 20, a nieraz usypia o 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój zasypia przed 19., ok. 23., zanim położę się spać, karmię go śpiącego, wybudza się ok. 2./3., a później ok.5. i śpi do 7. :-) _______ Podwójna, Kalina=> ale Wam dzieciaczki ładnie przybrały! Mój waży ok. 4.900, myślałam, że za mało (200g tygodniowo), ale lekarka mówiła, że książkowo przybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya=> kiedyś przy okazji możesz zlikwidować "?" przy mnie w tabelce. Ale to przy okazji :-) Kalina=> tak patrzę na tabelkę - myśmy największe "klocki" urodziły ;-) po 4kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koko proponuję strzykawkę malutką i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia110
do masaya tydzień ciąży 40,21.03.2014 imię Filipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya - specjalnie dla ciebie do tabelki :P moj maluszek urodzil sie 4.03.2014, waga 3340 , 51 cm dokladnie 40 tydzien, urodzil sie w dniu terminu :) a I ma na imie Max, brzuchowata - ja nie klade swojego na brzuszku ale nieraz ukladam go na boczku, on lubi tak spac, ale ogolnie ten moj model dziecka jest jednym z tych co malo spia :) a jesli chodzi o spacery, to ja chodze codziennie aby tylko nie padalo, bo nie chce mi sie moknac, a poza tym bez wzgledu na temperature ja wychodze. dzidzius jak dziecko jest na piersi to potrafi trawic caly pokarm I wtedy moze nie robic kopy nawet kilka dni, jak go bruszek nie boli, pierdzi, odbija mu sie, wszystko jest ok. u nas do szczepien jeszcze troche, bedzie mial te skojarzone ale mimo wszystko bedzie 2 albo 3 klucia, juz nie pamietam dokladnie, tutaj robia bardzo duzo szczepien chyba 6 od razu, to chyba beda 2 klucia, potem znowu 2 I na koniec 3 w 16 tygodniu. Koko na lyzeczke nie jest za wczesnie, tutaj u mnie polozne nawet mowia ze mozna karmic dziecko lyzeczka jesli karmisz piersia a odciagasz pokarm to zeby dziecka nie przyzwyczajac do butelki, zeby cyca nie odrzucilo, to zalecaja karmic lyzeczka lub specjalnym do tego kubeczkiem od urodzenia. O witaminkach sie nie wypowiem, bo moj przy urodzeniu dostal zastrzyk z witaminy K, a D nie podaje, bo tutaj jest wystarczajaco slonca, ze dziecko otrzymuje wystarczajaco, ze juz sie tej witaminy nie podaje dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikiable 33 podlasie 1 ---/--- 06.03.14 Wiktoria95 18 mazowieckie 1 ---/--- 07.03.14 anka_123 28 mazowieckie 1 ---/--- 08.03.14 Ninka2222 ?? Kraków 2 Liliana 18.03.14 Mamusie: madziulka123 21 podkarpackie Wiktoria 1460g/46cm 31tc 26.12.13 errteeeee 28 lubuskie Adaś 2900g/52cm 38tc 21.01.14 Paatkaa 24 Śląsk Marcin 3710g/55cm 39tc 24.01.14 słońceeee 33 dolnośląskie synek 3600g/55cm 39tc 25.01.14 mamamama2 30 podkarpacie Oluś 3700g/56cm 39tc 29.01.14 mamaAnusi 34 podlaskie Diana 3200g/56cm 37tc 30.01.14 tamisia 28 mazowieckie Franio 3500g/53cm 39tc 31.01.14 NadzianaOla 23 war-maz Ala 3400g/54cm 39tc 01.02.14 joanna6950 26 Podlasie Maja 3400g/53cm 40tc 01.02.14 lulika 31 łódzkie Patryk 3110g/54cm 38tc 07.02.14 Kalina82 31 mazowieckie Mikołaj 4000g/56cm 38tc 11.02.14 Zielonaoliwkaa 28 lubelskie 2 Milenka 3250/54cm 38tc 11.02.14 Goplana pomorskie Konrad 4000g/58cm 38tc 13.02.14 Masaya 23 kuj.-pom Filipek 3230g/56cm 38tc 14.02.14 Mamka222- pomorskie Maksymilian 3500g/60 cm 15.02.14 dzidzius210 32 zachodniopom Mikołaj 3150g/54 cm 39tc 17.02.14 brzuchowata84 30 podkarpackie Krzysztof 3320g/55cm 40tc 20.02.14 truskava90 23 pomorskie Amelia 3000g/53 cm 41tc 23.02.14 podwójna77 śląskie Julian 3910g/56cm 40tc 24.02.14 RybkaPlum 29 Poznań Pola 3850g/57cm 41tc 28.02.14 35plus x x Przemuś 3720g/53cm 39tc 02.03.14 Anitia 32 UK Max 3340g/51cm 40tc 04.03.14 Anawa 33 podlaskie Julcia 3320g/57cm 40tc 05.03.14 Heelenka 22 Wrocław Cezary 3290g/51cm 40tc 06.03.14 Emila8200 30 kuj-pom Michał 3420g/57cm 41tc 16.03.14 monia110 Filipek 3900g/58cm 40tc 21.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pkalinka tak u nas bylo wszystko w jednym wzw tez....jak lekarka przyszla na patronaz to mi wytlumaczyla ze moge isc normalnym refundowanym tokiem czyli wszystko osobno albo kupic skojarzons plus wzw osobno albo pierwsza dawke wszystko razem potem dwa szczepienia bez wzw i dodatkowe na wzw wlasnie jako 4 wizyta lub wszystkiw trzy z jedn zastrzykiem...ja wybralam te ostatnia opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
Czesc kobietki 🖐️ Co tu taka pustka? :-P Co u was dobrego ? :-) . U nas przesliczna pogoda az sie w domu siedziec nie chce, pozniej zmykamy na spacerek i chyba dzisiaj odwaze sie z malym troche dalej wyjsc :-). Nie mam za bardzo czasu nadrobic to co pisalyscie ale postaram sie jak znajde troszke czasu to zrobic. Poki co napisze tylko ze byla u nas polozna i stwierdzila u malego skaze bialkowa :-(:-(:-(, a myslalam ze te krostki co ma to tradzik ale jednak nie bo nawet teraz faktycznie przeradzaja sie w charakterystyczne dla skazy :-( boje sie zeby nie mial AZS :-(. Jutro idziemy do lekarza i zobaczymy co powie. A czy jest tu jakas mamusia co jej maluszek ma skaze? ? I wiecie moze czy mm na skaze mozna kupic bez recepty ? . Milego dzionka zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Cześć Kobietki:) Forum tradcyjnie na weekend zamiera:) U nas weekend spokojny, ja byłam u fryzjera i od razu lepiej się poczułam:) Przed swiętami chciałabym jeszcze kosmetyczkę zaliczyć. Wczoraj rozdaliśmy zaproszenia na Chrzest, jeszcze tylko dwa nam zostały. ----- Troszkę się tylko martwię, bo i mnie i męża bierze jakieś choróbsko chyba... Boję się,że Ala też zachoruje... przecież nie sposób jej od nas odizolować... ---- Malla, co do skazy to nie jestem w temacie,więc niestety nic Ci nie powiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy mile spędzają weekend, pustki tu dzisiaj:) Wszędzie ładna pogoda więc mam nadzieję, że korzystać babeczki ze spacerków:) Ja odpoczywam po nocce, gdzie tradycyjnie od 4.30 wstawałam co 20 minut na alarm synka:) Maratończyk od 10.00 przeleżał w łóżeczku z oczami jak 5 złotych i po godzinie prawie zapadł w sen w końcu:) Wasze skarby też tak długo potrafią leżeć i patrzyć się w karuzelkę zanim odpłyną? Aha, w jakiej sieciówce kupujecie pampersy, poluję na promocje słyszałam że w Tesco są często ale jakoś do tej pory nie było. Ja mam blisko Auchen ale straszna drożyzna tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Heeej, myślę, że każda z pogody korzysta :) Oj jak ja teraz doceniam fakt posiadania tarasu i domu z ogrodem:D Młody wczoraj prawie cały dzień spędził na świeżym powietrzu, dziś też już od 11 się dotlenia. Niewiele mu trzeba, trochę się go pobuja i śpi a ja mam pełne pole do popisu w domu. Obiadek, sprzątanie i chwila dla siebie. U nas właściwie po staremu. Wieczorami pobolewa małego brzuszek w nocy jest cisza i spokój. Budzi się na jedno jedzonko. Mały ma krótką drzemkę wieczorem od 19-20 potem mycie, jedzonko i spanie. Ok 2 pobudka i do 5 śpi, o 5 biorę go do leżaczka przy łóżku, czasem śpi, czasem dyskutuje ale uśmiech, który widzę zwala z nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) malla1718- na szczęście skaza mojego maluszka omija szerokim łukiem i niech tak zostanie. Daj znać jak po wizycie u lekarza. Nie mam pojęcia czy można coś kupić bez recepty, ale skoro wybierasz się do przychodni, to lepiej się skonsultować w sprawie specjalnego mleka dla dzieciaczków ze skazą. NadzianaOla- wizyta u fryzjera- taka mała rzecz a jak cieszy :) Mi udało się nawet ostatnio przed wizytą u rodziców moje loki wyprostować :) A to nie lada wyzwanie, bo godzinka nie moja.. Na szczęście synuś pięknie spał, dom był ogarnięty, więc zajęłam się sobą :) Zdrówka dla Was, bo teraz na wiosnę to nie trudno o chorobę niestety. Mamka222- po przeprowadzce nawet nie montowaliśmy małemu karuzeli, ale też potrafił długo się w nią wpatrywać zanim usnął. Znacznie skuteczniejszy w usypianiu jest okap czy tykający zegar w kuchence :D Ja kupowałam pampersy w promocji w lidlu jakieś 2 tygodnie temu, nie wiem czy jeszcze są. A były w dużych pakach po 88zł. A w tesco były w lutym. Teraz pampers new baby 2 są w promocji w rossmanie, tylko trzeba posiadać ich kartę "rossnę". Za 94 sztuki płaci się wtedy 37,59. A chusteczki pampers sensitive 224sztuki mają w cenie 22,39zł. Również dla klientów z tą kartą. Często niektóre promocje na artykuły dla niemowlaków i starszych dzieci są na stronie promobaby.pl Paatkaa- zazdroszczę domu z tarasem :) Też mi się marzy w przyszłości. Na razie małego mogę wystawiać na taki oszklony taras na klatce schodowej. Póki co, jest cały dla nas, bo mieszkanie obok dla którego ten taras też jest dostępny, jest niezamieszkałe. heelenka- co u Ciebie? Jak Czarli? podwójna- Julek extra chłopak, irokez najlepszy :D U nas weekend znowu gościnny, w sobotę byli u nas rodzice, wczoraj znajomi. Dziś sama jestem z Filipkiem, bo mąż dorabia na fuchach :) A jutro czeka mnie wizyta kontrolna u ginekologa. Także ciągle coś się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pogoda jest super! A my niestety siedzimy w domu, Mikołajka dopadł jakiś wirus :( Zaczęło się niewinnie w zeszłym tygodniu tj. lekki katarek ale w nocy z czwartku na piątek to bidulek aż się krztusił z powodu zapchanego noska. A więc w piątek byłam z nim u lekarza, na szczęście oskrzela i płucka były czyste ale miał ponoć czerwone gardło, podaję mu wapno, syrop prawoślazowy, wit. C i kropelki do noska. Dziś już jest lepiej ale dla pewności idę jutro do kontroli bo od czasu do czasu zakaszle ale według mnie raczej jest to spowodowane spływającą wydzieliną z noska do gardła, bo kaszelek jest taki płytki. Jutro też jedziemy na usg bioderek. W środę z kolei mam wizytę kontrolną u ginekologa. ---------------- mala1718 mój starszy synek miał AZS. W 6 tygodniu życia kiedy przestałam go karmić piersią zaczęła na policzkach pojawiać się lekka skaza ale z każdym tygodniem było gorzej, skaza pojawiała się na całym ciele i alergolog stwierdził niemowlęce AZS. I na 99% zapewniał mnie, że z wiekiem minie i nie mylił się, 14 miesięcy borykaliśmy się z problemami skórnymi o większym lub mniejszym natężeniu. Minęło jak ręką odjął ale do dziś używam dla niego kosmetyków dla atopików. Każdego dnia w myślach proszę Boga aby AZS nie ujawniło się u Mikołaja. Dlatego też mam takie zaparcie na karmienie piersią, bo wiem że im dłużej go będę karmić to może uniknę w ten sposób skazy. AZS to była dla nas droga przez mękę, czasami aż płakałam z bezsilności, synek bardzo cierpiał z powodu swędzącej skóry, biedak drapał się aż do krwi. Życie z AZS nauczyło mnie właściwej pielęgnacji skóry dziecka, wypróbowałam masę kosmetyków i maści. Karmiliśmy go wtedy Bebilonem Pepti, po Nutramigenie było jeszcze gorzej. Mleczka te są wydawane na receptę ale ponoć pepti wycofano ze sprzedaży i zastąpiono je innym bebilonem tylko nazwy nie znam. -------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Masaya, dziękuję. Ja dziś już lepiej się czuję. Mam jeszcze katar i gardło mnie"łąskocze", ale już nie mam takiej ciężkiej głowy i ogólnie samopoczucie lepsze. Mam nadzieję,że Alicja się uchroni przed choróbskiem. Masaya, jak napisałaś o tej promocji pampersów to aż mi się wierzyć nie chciało, bo naprawdę atrakcyjna cena! No i faktycznie masz racje, na szczęście od piątku posiadam tę kartę i już ją zarejestrowałam także napewno kupimy te pamersy, wychodzi 40 gr za sztukę. --- Dzidziuś, mam nadzieję,że na kontroli upewnisz się że Mikołajowi nic poważnego nie dolega. Zdrówka życzę! My 24.04 mamy już drugą wizytę na bioderka. Orientujecie się ile ogolnie jest wizyt kiedy jest wszystko dobrze? Trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya - dziekuje za komplement w imieniu Julcia:) --- Dziewczyny mające pasy poporodowe możecie coś polecic? --- Co do promocji pampersów, to 100szt 3 i 4 w Kauflandzie teraz jest za 39,90 zł. Ja zakupiłam, bo mój już z 5,5kg wazy i powoli z 2 wyrasta. Happy już ledwie dopinam tak, aby nie przemakały:) musimy więc w 3 wchodzić:). Została mi paczka 2 pampersa i pół z Happy i obyśmy je zdążyli wykorzystać:) --- Ja podwójnie nie pieluch*ję, ale te z Happy sa jak podwójne pieluchowanie. Ola - jak wszystko dobrze, to dawniej były 2 obowiązkowe wizyty, teraz w zasadzie w ogóle nie ma obowiązku. A żeby mieć za darmo to trzeba mieć skierowanie nie na usg bioderek, tylko do poradni preluksacyjnej i wtedy robia za darmo lub w ogóle jak uznają, że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaya Czarli ma straszne kolki, ja na poczatku myslalam ze to od tego co jem. Ma nadal zoltaczke wiec sie wozimy po szpitalach, pediatra zalecila espumisan ale nie pomaga, od wczoraj reaguje na suszarke. Do domu chorobsko mi sie wkradlo i wszyscy oprocz malego chorzy. Moj pracuje po 16godz do tego w przyszlym tyg wyjezdza, a ja mam urwanie lba z uczelnia jak nigdy i ogolnie wszystko do d**y, a i jeszcze malemu przepuklina sie robi od tego placzu Dzidzius wspolczuje choroby Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My przeszliśmy na Dada z biedronki i od razu nie mam problemów z odparzeniem. Uznałam że to odparzenie to był wynik Pampersów ( taka seria w kropki, bo na początku gładkie mieliśmy ). xxxx Helenka my stosujemy Bobotic forte, z tego co wiem to Podwójna też i jeszcze któraś z dziewczyn. Współczuje kolki. xxxx Mam strasznie zaganiany tydzień, wiele spraw związanych z komunią, jutro kontrola u gina, w piątek znów zebranie komunijne. Mikołajek super chłopak, ładnie się uśmiecha a brzuszek boli go tylko jak naprawdę zjem coś ostrzejszego. Jedyna wada to lubi noszenie na rączkach :P Chrzciny zaplanowaliśmy na pierwszy tydzień czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paatkaa---- Z tego co piszesz nasze maluchy śpią identycznie też mam w nocy 2 pobudki o 2.00 oraz 5.00 potem różnie. Może zasypia tylko później około 21.00-21.30 do zasypia:) Zazdroszczę Ci tego ogródka, ja mam takie maleńkie mieszkanie nawet balkoniku nie mam, ehh. W przyszłym roku dopiero planujemy przeprowadzkę do domu o którym marzymy:) Masaya---- dzięki za info o pieluszkowych promocjach, chyba wyrobie sobie kartę specjalnie w Rossmanie:) Stronka interenowa też przydatna, szukałam takiej:) Dzidzius210---- Wsolczuję choróbska, może już wam lepiej? Oby szybko przeszło maluszkowi. Możesz polecić jakiś kremik do twarzy maluszka? Mój ma straszny trądzik niemowlęcy, kaszka nawet drobna na powiekach:( Jesli cos działa na AZS to na to też powinno pomóc. NadzianaOla--- Ilość wizyt usg bioderk zależy od tego gdzie chodzisz, zwykle jak wszystko jest w porządku zaleca się 2 wizyty. Ja na pierwsza dopiero w 8 tygodniu idę bo straszne kolejki do specjalisty w Gdańsku.:/ Helenka--- Przykro słyszeć, że u Ciebie tak ciężko. Same kolki są trudne do przetrwania i pomyśleć jeszcze, że uczelnia na głowie;/ Jak pisała kalina ja też używam Bobotic forte i działa, espumisan wcześniej próbowałam, zero reakcji. Twój mąż strasznie dużo pracuje, możesz liczyć na pomoc kogoś z rodziny od czasu do czasu? Przydałoby Ci się chwila oddechu, może jakiś fryzjer albo wyjście solo do koleżanki na kawe, dobrze by Ci to zrobiło. U mnie wizyta u ginekologa w czwartek, powinnam już szczepić Maksa, ale z tym się nie śpieszę, niech mu organizm odpocznie ile się da po te tej szczepionce gruźlicowej. Dwa brzydkie bąble mu wyszły;/ Kalina82---Jaka różnica jest miedzy Twoimi dzieciaczkami? Zastanawiam się kiedy najlepiej decydować sie na drugie dziecko. Jaka różnica daje najwiecej korzyści, jakieś refleksje ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×