Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Melody5781

Wybór kierunku studiów w Krakowie

Polecane posty

Gość Melody5781

Witam serdecznie Zwracam się do Was z problemem dotyczącym wyboru kierunku studiów. Mam 18 lat i od września będę uczennicą maturalnej klasy o profilu mat-ang jednego z lepszych LO w okolicy. Na studia wybieram się do Krakowa, dlatego wszystkich zorientowanych proszę o pomoc. To co lubię i w czym jestem dobra to matematyka i język angielski (zamierzam poznać jeszcze inne języki). Zarówno na studiach jak i w swojej późniejszej pracy chciałabym mieć styczność z językami, szczególnie angielskim, ale równocześnie nie zmarnować zdolności matematycznych. Lubię pracować z ludźmi, ale jestem typem osoby, która woli mieć nad wszystkim kontrolę, dlatego interesuje mnie również jaka praca jest możliwa po danym kierunku. Zależy mi także by wiedzieć z czego wymagana jest na dany kierunek matura (zamierzam zdać: podst. polski, rozsz. angielski, rozsz. matematykę i rozsz. WOS). Obecnie pracuję w biznesie MLM co również mnie interesuje. Myślę, że to już najwyższy czas by się ukierunkować, dlatego bardzo Was proszę o pomoc w wyborze kierunku studiów, bo pomimo przeglądania stron różnych uczelni, sama nie dałam rady. Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×