Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks z przyjacielem

Polecane posty

według mnie przyjaźń pomiędzy mężczyzną i kobietą to już związek i tak powinno być. Ludzie w związku powinni być dla siebie na pierwszym miejscu przyjaciółmi (dlatego nie rozumiem tych zdrad, bo przyjaciele się nie zdradzają) a później kochankami i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co trudno czasami się przytlimy i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o to mi chodzi o bliskośc cielesną ale nie erotyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt,moja kobieta musi być moja przyjaciolka,od tego się zaczyna nasza wspolna "przygoda". Seks z przyjaciolka to nic zlego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może jest sex przyjacielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukierek chyba mylisz pojęcia;-) Przyjaciółka to jednak cos innego niż kobieta z którą jesteś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość masz rację, trochę się zagalopowalem, ale chodziło mi o to, że każda moja kobieta musi być też moją przyjaciółka ,ale nie każda przyjaciółka musi stać się moją kobietą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukierek to zrozumiałe:),ale autorowi chodzi o seks z przyjacielem,;-)przespałbyś się z przyjaciółką i rujnował przyjażń dla paru chwil przyjemnośći ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukier ile ty tych kobiet posiadasz,ze zawsze w liczbie mnogiej mówisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bym był singlem to tak przespalbym się z przyjaciółka, i wcale nie uważam, że przez to bym zniszczył przyjaźń;) ;) po prostu byśmy dalej się przyjaznili (znając się już bardziej dogłębnie) lub przyjaźń zmienilaby się w związek. Nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam stracilam przyjaciela i depresja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukierek tak ci się tylko wydaje,może się zdarzyć sytuacja ,że jedno się zaangażuje a drugie dalej chce tylko przyjażni i wtedy po ptakach:) Warto ryzykować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że tak się może zdarzyć ale masz 50% szansy :) Ja tylko mowie o sobie;) ;) żałować że nie wyszło nawet jeśli chwilę będę cierpiał niż żałować że nie spróbowałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam pytanie
Nie istnieje przyjaźń między kobietą, a mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że nawet jeśli miałbym trochę cierpieć bo nie wyszło i tylko ja się zakochalem to i tak w to wchodzę;) ;) jak pocierpisz raz drugi piąty;) ;)to już to cierpienie oswajasz;) ;)nigdy nie rezygnuje z próby tylko dlatego że może nic z tego nie wyjść:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jesteście bardzo młodzi albo nadużywacie znaczenia słowa przyjaźń. Trudno mi wyobrazić sobie sytuację, w której mam faceta i przyjaciela, obawiam się, że mój partner byłby zwyczajnie zazdrosny o czas, który poświęcam przyjacielowi i ogólnie o nasze kontakty. O to, że gdy np. dzieje mi się krzywda biegnę z płaczem do przyjaciela (a nie mojego faceta) lub gdy on potrzebuje pomocy, rzucam wszystko i jadę mu pomóc. Co innego zwykły kolega/koleżanka. Jeżeli jestem wolna to przyjaźń z facetem pewnie i jest możliwa ale musiałby być moim bratem. Pomiędzy kobietą niespokrewnioną z mężczyzną występuje ryzyko fizycznego pożądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że istnieje przyjaźń między kobietą i mężczyzną tylko jest ona inna niż między MiM oraz między KiK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierek, ale pierniczysz. Jako singiel jak się prześpisz z przyjaciółką, bo chcesz z nią związku... to ogarniam. Ale nie wierzę, że jak się przespałeś z przyjaciółką (nie kupelą, nie znajomą, tylko przyjaciółką), to potem umieliście zachować dalej normalną przyjaźń. Tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukierek sam nie wierzysz w to co mówisz:) Nie ma przyjażni między kobieta a mężczyzną , zawsze będzie pociąg jak nie z jednej to z drugiej strony ,zawsze, lub nadejdzie, kiedy się tego najmniej spodziewasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatka 30 Hola ,Hola:) :) to że Ty w coś nie wierzysz to nie znaczy że tak nie było? lub nie jest;) ;)Nie oceniaj mnie przez pryzmat twoich doświadczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snikerss
seks z przyjaciółką jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
to bilet w jedna strone. Sprw i potw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przyjaciółmi się nie sypia :) Nigdy:) To stara dobra zasada i tego się trzymajmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie szedłem z tłumem;) ;)kiedy wszyscy mówili "nie rób tego" to ja to robiłem;)i zawsze będę robił po swojemu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukierek29 nigdy się nie sparzyłes ? Nigdy nie załowałeś? Naprawdę nigdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×