Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
A daje Ci w kość ta jedność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnosze wrażenie, że nie wiesz człowieku co piszesz !!! dla ciebie z dedykacją ponownie ode mnie: A niech sobie gość tu siedzi. Każdy ma prawo nawet do głupich wypowiedzi. Niech siedzi i smaruje co głupota mu dyktuje. :D A inni niech się nie przejmują bo taka rola głupiego by drażnić mądrego :D Więc my mądrzy się nie dajmy i na głupie zaczepki nie odpowiadajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dobrze ze napisałas człowieku ze masz wrazenie,ale to tylko Twoje wrazenie,nie majace w tym przypadku zadnego poparcia,jest poprostu nieprawdziwe,ale trzeba miec troszke wiedzy aby to zrozumiec,a Ty masz pusta głowe,a mówisz ze ktos jest głupi,a to Ty jestes głupia,kazdy sadzi innych po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Hej, o czym właściwie ta dyskusja miedzy gośćmi? Z mojej strony - kolejna prośba o wybranie sobie jakiegoś pseudonimu, to nic nie kosztuje, wytarczy napisać i juz o wiele wygodniej by się czytało pojawiające się posty. Pozdrawiam wszystkich z ponurej Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponuro w Warszawie???Goscie wyraznie obieraja sobie jakis temat i go bojkotują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ wieje. leje...na szczęscie mróz ustąpił... przytargałam takie pisemnko z rossman - skarb i oglądam, co u nich kupić można na prezenty? wygodne, bo obejrzę co i komu...ceny..ale nadal nie mam pomysłu na prezenty ile razy można wody toaletowe, perfumy, żele p. prysznic...etc..kupować macie jakies pomysły na prezenty świąteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,celowo sie nie loguję :) gość ten który pisze te brednie o jedności i nie tylko to na innych wątkach zasmieca dokładnie w ten sam sposób.To jego ps.GONDA,ADAS . Pisze o sodzie oczyszczanej,brużdzi ludziom na kafie Czerniak,Tarczyca ,gdzie się tylko da,czesto używajac wulgaryzmow.Wysyłajcie jego wpisy do usunięcia.To osoba chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
prezenty mają być niedrogie, oczywiście *dla mnie - kosmetyczka z zestawem lakier, odżywka, szampon do włosów/to sobie sama kupię/ *ucieszyłam się z: mały spiwór/ super w podróży/ rękawiczki do biegania *rekawiczki narciarskie oczywiście zawsze :P gęba się śmieje na markowe perfumy biżuteria w każdej postaci i cenie...perły...też/ nie noszę, ale uwielbiam i oglądam czasem, jak robię remament ..albo renament/ *czym ja odbarowałam? - rękodzieło -kosmetyczki z zawartością -wody toal. -piersiówka -rękawiczki do ekranów dotykowych -etc... **** podajcie jakieś typy, pomysły bo, nie lubię w ostatniej chwili ganiać usapana za prezentami... odpadaja słodycze i świeczki i pierdoły nieprzydatne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
nie reaguję na te wpisy i rozmaite podszywy lubię tu pogadać z 3 osobami zresztą rzadko tu bywam, nie znam tematów ..ale myśłę o świętach zwłaszcza,że odwiedziłam market i tam 1 chińszczyzna, aż oczy mi rozgrzała a..chcę kupić jakieś drobnostki ozdób nie!!!! i cos do jedzenia mąkę tortową na biszkopt dziś zakupiłam nie lubię kolejek! ścisku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez celowo sie nie loguje dziewczyny,bo ta ortograficzna wszedzie sie loguje i podszywa,pisze jakies głupoty o Adasiu i jakims wymyslonym Gondzie,to psychicznie chora osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty frajerze,nie wymyslonym!!! poczytac wystarczy forum Czerniak gdzie cieżko chorzy ludzie maja z toba kłopot bo zasmiecasz swoja soda i kpisz sobie z nich i ich leczenia. Oby cie kiedys za to lżenie z innych cos nie spotkało ze będziesz szlochał rzewnymi łzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Gościu, nie musisz się logować tylko wpisac jakąś swoją nazwę w rubryce pseudonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Zakręcona, ale zadałaś trudny temat - prezenty. Ja jeszcze o nich nie myslę, choć już pewnie powinnam. Zastanowię się zatem co by tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość Oczywiście frajerko ze jakims wymyslonym Gonda,czy tez Adasiem,przeciez Ty masz wybujała chora fantazje,ja juz miałem czerniaka wiec juz mnie to spotkało,ale juz jestem zdrowy,wiec o co Ci chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty tu zreszta robisz,wchodzisz na Samotność,by pisac o czerniaku???czy Ty juz wogóle rozumu nie masz???wszystkie topiki mieszasz ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.11.13 Wszystkim na wszystkich watkach chodzi o to bys skonczył z tą zakichaną jednościa i nie poił kazdego chorego swoją soda oczyszczaną.Chcesz to oij ale nie zawracaj gitary tym ktorzy potrzebuja ratunku od specjalistow a nie od ciebie.To tyle,,,,,wiecej i tak nie dotrze do ciebie. A napisałem to tutaj bo tu zawracasz tez d...e dziewczynom ktore twojego towarzystwa mają dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
samajedna bo lubię wcześniej pomyśleć o prezentach, zakupach oczywiście w last, też można coś odlotowego kupić i liczę na podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.11.13 A Ty za siebie mów,co Ty jestes tuba wszystkim forumowiczów,ze wiesz co kto chce???Wszyscy jestesmy jednościa i czy to się wam podoba czy nie,dopiero po śmierci to sie zmieni,a poki zyjemy ,tak to jest,tak to juz jest.A soda oczyszczona nie jest moja,jakies zakłady ja produkują i Dr,Simontini ja zbadał pod katem skuteczności na raka,wiec o Co Ci chodzi???Jak zwykle udajesz ze pozjadałas wszystkie rozumy,co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może będziecie tak mili i skończycie wykorzystywać ten topik do rozgrywek słownych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No włąsnie,do prywatnych rozrywek słownych i to nie na temat,a ortograficzna zaraz wszystkich w to wciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
witaj , wilczku co słychać w twa city?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co ma byc słychać???znowu jacys goscie sie kłuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć wilczyco, a Ty też już kombinujesz prezenty jak zakręcona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
to podobnie jak ja!:P:P:P:P ale..doradzicie, co kupić innym? książki były, parfum i żel do golenia:P:P: były... co nowego wymyślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kup sode!!! to bedzie super prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
obejrzę hotel 52, podobno ostatni odc. może coś podpowiecie? lubię mieć plan na wczoraj, dlatego muszę w tym tygodniu zakupić prezenty potem jedzenie zero stresu zero obżarstwa a najchętniej w święta wypad na narty!!! z powrotem..do pełnej lodówki i zamrożonego lodu już taka jestem zakręcona! a..i wypada zrzucić 2 kg do świąt więc , może basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to soda oczyszczona bedzie dla samotnej wilczycy super prezentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×