Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość zakręcona w lewą stronę
no, gębusię uchachaną od uszka do uszka , to ja jeszcze widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
wiesz ja to widze po swojemu...ja się nie miało a teraz ma, to człek szczęśliwy i wniebowzięty...jak się ma cały czas czyli od zawsze to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Ludziki co Wy macie z tą zamianą mieszkania no ;) Samajedna, na dzień dzisiejszy mieszkam z Rodzicielką. Z tym, że większość czasu właśnie mieszkam sama ponieważ Rodzicielka kursuje od jednej do drugiej siostry bawić wnuki na całe tygodnie. W domu jest kilka dni w miesiącu, więc praktycznie jest gościem. I tu zaczyna się powoli problem. Nie lubię mieszkać sama. Nie jest to w moim przypadku powodem wielkość mieszkania bo i w tych 120mkw jestem sama tak samo sama jak i w mojej kawalerce 38mkw. Także wielkość mieszkania nie ma dla mnie znaczenia. No nie wiem idąc tym tokiem myślenia powinnam te 38mkw kawalerki zamienić na co... na namiot ;) Oczywiście żarcik :P U mnie to raczej kwestia emocji jest. Lubię mieć obok kogoś kto się krząta po domu. I raźniej i weselej i jedzenie lepiej mi smakuje we dwoje. Szczególnie jak coś pysznego wydumam ;) I posprzeczać jest się z kim i pogodzić potem... :) Kiedyś nie myślałam, że jestem takim stadnym typem człowieka... Widać życie po swojemu weryfikuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
no patrz Poszukiwaczka a u mnie z latami zrobiło się dokładnie odwrotnie...choć właściwie to nie do końca...bo ja tak jakoś zawsze lubiłam mieć zamknięta powierzchnię dla siebie, zabawki dla siebie, książki dla siebie, itd. itd. itd..teraz jestem szczęśliwa bo mam w końcu mieszkanie dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
tva ze mną jest podobnie lubię swoje bycze terytorium! i choć nie wierzę w horoskopy, u mnie to działa byk nie jest towarzyski i nie atakuje bez powodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
Zakrętka mój horoskop w kwestii rodziny się nie zgadza...ale we wszystkich innych jak najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
TWA w pomarańczy_ Toście dziewczynki mi przypomniały wczesne lata... Od dziecka dzieliłam pokój z siostrą, z którą notorycznie toczyłam wojny o teren i w ferworze zaznaczania granic dzieliłyśmy na "swoje" połowy pokój na gumą do skakania :D Było też malowanie kredą po wykładzinie dywanowej "granicy"... :P I marzyłam o zamykanych na zamek drzwiczkach do szafek Ach... To były waleczne czasy ;) zakręcona w lewą stronę mój znak to skorpion... pewnie dlatego taki teraz mam stosunek do mieszkania samemu... wiadomo wredny skorpion musi mieć swoją swoją ofiarę :D To dlatego tak mi źle samej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
no patrz Poszukiwaczka faktycznie u każdego człowieka to co go kiedyś drażniło...idzie w inną stronę...albo dalej chce szczelnych granic i stoi na ich straży...albo uważa że tylko inni ludzie mogą dać szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
TWA w pomarańczy_ znak rodzinny... czyżby raczek ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
taak....Poszukiwaczka...szczypeczki to ma ten raczek :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
TWA w pomarańczy_ ale mi się zgadłoo ;) :) Mnie się chyba zbyt wyszumiało z tymi granicami za młodu tak, że teraz znaczę je automatycznie :) A na stare lata szukam zgodne stadło ;) I fakt szukam szczęścia w bycia we dwoje... a może z czasem we troje... jak się reproduktor sprawdzi :P Mam dwa mieszkania i jestem sama i szczęścia mi to nie daje wcale... Muszę mieć z kim toczyć boje :P A samemu tak to smutno no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
Poszukiwaczko ja w Twoim wieku byłam zakochana po uszy...i układałam sobie życie z super facetem...jednak los chciał inaczej i mi go zabrał... to był mężczyzna z najwyższej półki...są ludzie i rzeczy których nie można zastąpić... dobranoc Dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
TWA w pomarańczy_ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
to ja się zbudziłam, wstałam z fotela a tu...dobranoc? i nie ma z kim pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie ma z kim pogadać??nie trzebabyło tyle spac na fotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten od sody jest chetny ale z nim nikt nie chce gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani z ta od ortografi,ani z nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrala sie odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to kazdy kto sie odezwie jest mądralą???No dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a napisane jest, że każdy? napisane o tobie czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty pisz ze zrozumieniem,bo ja nie jestem osoba wiec jaki mafrala????to znaczy ze kazdy albo nikt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhabaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psycholek teraz Wasze forum atakuje.Nie odpisujcie mu szkoda schodzic do jego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płytkie wypowiedzi nie wymagają górnolotnej riposty proste czy czegoś jeszcze nie rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niech tu nikt nie mówi o zadnych poziomach,bo wszyscy zyjemy na jednym poziomie 3,fizycznym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie myślenie jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pisanie o poziomach ,to dopiero jest chore,bo i tak wszyscy jestesmy jednościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ dotarłam.. u mnie minus...i jest b. zimno jak człowiek funkcjonował przy minus 27? a teraz -2 wydaje się katastrofą fruzia wypiła mleczko i śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz tez by funkcjonował przy -27,kwestia przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×