Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
Samotnica to tez samotna i to bardzo,a ze przekwitnieta to nie oznacza ze nie masz pożadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loriii1976
tak serio to ja też bym się bała tego rytuału, czy to 6-ego, czy 20-ego. To już trąci jakimś okultyzmem, szamańskimi obrządkami, jakimś nieznanym do końca dziwactwem. Po co to komu? Dave ja też szczerze Ci radzę poszukaj sobie zdrową temperamentną kobietę, a problem sam zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loriii1976,a dlaczego masz sie bac 6-go rytuału,przeciez to normalne cwiczenie,a ruszac sie i tanczyc tez sie boisz,bo to traci???Normanie czarnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loriii1976
Ruch i taniec to raczej nie pomoże naszemu Dave-owi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przeciez mówie ze 6 rytuał mu pomoze,ale on nie chce sobie pomóc tylko scieme wali,jaki to on ciagle na haju chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loriii1976 myślisz, że nie szukałem? Takich kobiet naprawdę jest garstka. Większość Polek nie odczuwa przyjemności z seksu, a wręcz ból więc o czym my w ogóle mówimy? Dlatego przynajmniej raz do roku latam do wsch. Azji, bo tam na widok białego Europejczyka kobietom automatycznie majtki spadają z dup, co nie ukrywam bardzo mi w smak :) Oczywiście współczuję Tobie sytuacji łóżkowej, trafiłaś kulą w płot. Na 1 przypadek taki jak Twój jest pewnie 100 odwrotnych (żonę boli głowa). zatwardziała samotna wilczyca- ja mam dokładnie tak samo. lubię samotność, ale kurcze ten popęd... gdyby nie on, to mógłbym żyć na bezludnej wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^ O matko co za strona, przecież to jest jakieś zaplecze dla tapet natryskowych :D Daj sobie siana Dalajlamo i idź szukać jeleni gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dave_Gahan,jaki Dalajlamo,jakich jeleni,narzekasz,masz proste Cwiczenia,a Ty juz je wysmiewasz,nie cwiczyłes ich przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciał już nie mieć popędu. Ostatnio rozmawiałem z pewnym panem około 65 lat i mówił, że ma gigantyczną chcicę, ale penis odmawia mu posłuszeństwa. To dopiero musi być dramat :-/ Mózg chce, a ciało nie daje rady. Niewolnik umysłu? Kobiety mają łatwiej, bo w pewnym wieku (a cześć od urodzenia) po prostu im się nie chce i mają wolny, czysty umysł od głupot. Zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mozesz tak miec i nie zazdrościć,ale Ty jestes kpiacy i uparty gość,a ten po 65,tez moze uruchomoc ciało i byc sprawnym sexualnie,dla chcacego nic trudnego,ale lepiej marudzic,jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marudzenie,zawsze fajne jest,nic nie robic tylko nazekac i wysmiewac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz racje Dave...coś w tej Waszej psychice jest...siedzi jakiś kołek i uściska myślenie :D:p bo kiedyś rozmawiałam z panem po 90...to z szerokim uśmiechem wspominał to jak Maryśkę r****ł w stodole...i jak mu stał i opaść nie chciał, lepiej niż przy żonie... Może daj do amputacji ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam co robić tylko przez kilka tygodni robić jakieś śmiechuały tybesrańskie. Ćwiczę na siłowni, pływam, biegam i to mi wystarczy, już i tak mam zakwasy wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loriii1976
A ja bym chciała rano i wieczorem, czasem w dzień, gdy sytuacja sprzyja. Kurde jak będę starą d**ą to już mi się może nie będzie chciało, ale teraz nie daję rady. Wyglądam normalnie, nie jestem obleśną typiarą, tylko zadbaną kobietą, ale mój facet mi dziś powiedział, że on się chyba starzeje, bo już nie ma ochoty tak często, że seks już mu nie daje tyle satysfakcji. Ja rozumiem, pracuje sporo, ale do cholery co ze mną chmmm? Patrzę na niego i myśle tylko o jego wielkim... Dave na ból głowy i inne śmieszne dolegliwości to najlepsze jest bzykanko, sprawdziłam. Ale dawno, bo ostatnio to mam wrażenie, że zmuszam mojego chłopa do kochania się. Wiecie, co mi mówi z uśmiechem, niby to żart? "znowu ten seks..." i się krzywi, a ja mam ochotę go udusić! Przecież ja się przedwcześnie zestarzeję jak tak dalej będzie, co robić??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest wytłumaczenie,juz tak mam,mozesz to zmienic,tylko trzeba chciec a nie siedzieć na smiech*jkach w siłowni i na smiech*jki chodzic na pływanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatwardziała samotna wilczyca- pewnie że bym dał, wystarczyłoby jądra. Niestety wtedy nie miałbym testosteronu- wypadanie włosów, cienki głosik i milion innych problemów. A ty jak wspominasz swój udany seks (o ile taki miałaś w życiu), bez żadnego sentymentu? Miałem kiedyś dużo starszą kobietę, podczas harców dosłownie się z niej lało strumieniami, musiałem spać na mokrym łóżku. Teraz pewnie ona już też jest po menopauzie, zastanawiałem się niedawno jak ona mnie wspomina? Obojętnie czy jednak z sentymentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loriii1976,no jak to co robić??Rytuały Tybetanskie i maz tech niech robi,to bedzie muapała stał jak nic,tylko maz bez 6 go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loriii1976 ja bym na Twoim miejscu po prostu odszedł, no chyba że macie dzieci i jakieś większe zobowiązania. Jakieś 3/4 moich związków kończyło się przez niedopasowanie temperamentów. Rano i wieczorem to absolutne minimum, więc jak kobieta chciała robić to raz w tygodniu to bez sensu było się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby zrobić 6-ty rytuał to muszę kilka tygodni robić pierwsze pięć, które ponoć wzmagają potencję... Przecież by mi jaja rozwaliło zanim bym do tego szóstego doszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak Ty nie umiesz kochać i nie zalezy Ci na kobiecie,to sobie chodziłes to tu to tam,a nic nie robiłes zeby to uzdrowic ,zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dave_Gahan,nie prawda,nie prawda,te 5 pierwszych jest dla przecietnego napalenca,a zawsze gdy czujesz ze Ci jaja chce rozwrwac cwiczysz 6 i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwila i też będę spać w mokrym łóżku bo już nie wytrzymuje :D Normalnie dawno się na kafe tak nie ubawiłam...ogromnie dawno ... Dave masz kapitalne poczucie humoru...wyglądasz na miłego faceta...co jest że panienki nie masz ? ᠋ Wszystko wspominam z sentymentem...oprócz exmęża...bo to była pomyłka...ale szybko się rozłączyłam i po ptakach... ᠋ Lori naprawdę Ci współczuje...kiedyś tu prowadziłam taki topik...w tym temacie właśnie i wiem...że u Ciebie marne szanse na zmianę... musisz znaleźć sobie zajęcie, pasje...żeby być tak zmęczoną by o TYM nie myśleć...ale wiem że to koszmarnie trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co Ty jej proponujesz,???to co proponujesz jest trudne ale ma 6 rytuał a to jest łatwe proste i skuteczne,dlaczego jej tego nie polecasz,tylko krazysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziała samotna wilczyca,a chyba wiem,dlaczego??zgodnie zasada,nie mozna nauczyc czlowieka tego czego on nie zna,hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatwardziała samotna wilczyca nie mam babki bo jestem samotnikiem :) jedynak, informatyk, pustelnik. nie wiem po co mi babka, gotuję, sprzątam, piorę. jedynie seksu mi brakuje straszliwie :( dlatego szukam jakiś tabletek na spowodowanie permanentnego "flaka". póki nie znajdę to zostaje mi raz do roku w******ć pół Tajlandii. dzięki za komplement. możesz opowiedzieć o tym sentymencie? bardzo to dla mnie ciekawe (nielogiczne wręcz), że z sentymentem wspominasz czynność, która teraz nie ma dla Ciebie najmniejszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×