Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość bez zobowiązań
p********z jak potrącony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
oglądałam oferty do tajlandii ładnie tam ale straszą dengą i malarią, a do tego japońskim zapaleniem mózgu lepiej zostać w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze nic nie musisz,ale kazdy jest kowalem swojego losu ,i jak sobie poscielesz tak sie wyspisz,najgorsze co moze czlowieka spotkać jest jego strefa komfortu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi niczego nie brakuje jak narazie, mam uraz do zwiazkow, wole byc sama... ale seksu sie zachciewa. No coz i tak lepiej sama sie umiem zadowolic niz moj byly facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no bo Ty masz uraz ,to zrozumiałe,Jesteś Zosia samosia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze jaka indywidualistka,wchodzisz na forum i tu odgradzasz sie wysokim murem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Witam z rana wszystkie samotne i samotnych. Jakiś gość jest tu strasznie nachalny w głoszeniu swoich poglądów i w przekonywaniu co niektórych singielek jak to bardzo cierpią i są nieszczęśliwe he he. Samotnicy z wyboru raczej nie czują się samotni, to tacy jak ja cierpią, bo wiedli inne dotąd życie i teraz nie mogą się przyzwyczaić do mieszkania samemu. Ale pracuję nad tym i widzę coraz więcej zalet takiej sytuacji, choć jeszcze zalety nie przeważają nad wadami. Dziś w W-wie szaro, buro i ponuro, w dodatku pada deszcz. Humor mam średni. A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ Witaj u mnie pada ostro biomet niekorzystny ale łyk kawy stawia na nogi! cieszę się, że powoli wychodzisz na prostą, jak to mówią...czas najlepszym lekarzem ważne, to wypełnić dzień, żeby nie myśleć, czymś się zająć pooglądać muzea, parki, ogrody, pochodzić po galeriach... mam storczyki; 2 kwitną, jeden zaczyna, pozostałe wypuściły pędy..są takie piękne, istnieją tylko dla mnie i w taki dzień deszczowy wnoszą pozytywna energię; pielęgnuję je, milczące moje cudowności kup storczyka, bedziesz miała nieme towarzystwo🌼 pozdrawiam wszystkie pozytywnie zakręcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Zakręcona, uśmiałam się z tego "niemego towarzystwa" w postaci storczyka :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78494
masakra jakie niektore z was maja odchyly:O wilczyco--wspolczuje Ci bardzo:P a ta prawniczka czy jak jej tam to jeszcze lepsza:O lo matko,nikt was nie chcial ,ale lepiej twierdzic ze same nie chcecie nikogo:D porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
78494 O co Ci chodzi? Jakie odchyły? Jaka porażka? Twój komentarz nie ma żadnego sensu, tyle że sobie ulżyłaś. Pewnie jesteś z tych co "wiedzą lepiej" i muszą swoją wiedzą się podzielić z nieszczęśliwymi samotnicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78494
porazka jest to co niektore tu pisza,wilczyca czy prawniczka,jakies dziwadla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78494
sama jedna--nie uwazam ze moj komentarz nie ma sensu,wyrazilam swoja opinie,chyba moge,prawda?sama jedna--wspolczuje samotnosci,lepiej znajdz sobie kogos,bo sama widzisz ze coraz bardziej wszystko Cie wkurza i frustruje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rex turbo
tobie żal d..e ściska,że inni są samodzielni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rex turbo
tobie żal d..e ściska,że inni są samodzielni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rex turbo
co cię tak dziwi,że prawniczka lubi na jeźdźca? mocna i ognista kobieta i tyle masakrycznie wolno kafeteria działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilczyco dlaczego boisz sie podac swoj wiek?przeciez i tak jestes juz zdziwaczala stara panna wiec co Ci szkodzi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejne te wasze zycie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rex turbo
co ciebie czyjś wiek obchodzi! z nasa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie coś w temacie samotności do powiedzenia niemili goście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tu tak cicho i spokojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chamski naród lubi obrażać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
witam wieczorową porą :P jesienny dzień jesienny wieczór czas na ciepłą herbatkę z sokiem może malinowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi obrazac????No tak anonimowośc temu sprzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
kupiłam dziś kokos odwiert dokonano wiertarką włożyłam rurkę i wypiłam pyszne mleczko mało, może setka? podobno tak się pije w tajlandii miały być egzotyczne owoce w markecie, ale nie było chciałam spróbować, bo ciekawie na zdjęciu wyglądały poszukam jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
wilczku, gdzie się podziewasz? co dzisiaj pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×