Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
:D dziwne, ze taka dusza czlowiek, z sercem na dloni do wszystkich jest samotna i zgorzkniala, nic sie nie dzieje bez przyczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_
nie zwracajcie uwagi na upierdliwego gościa :p Uczepiło się g***o okrętu i wrzeszczy głośno: PŁYNIEMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepna z dobrym serduszkiem ?:P ktora wszyscy zawiedli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa-durnia z godz.17.58 Spadaj ,nikt cie nie prosi o dyskusje.Zreszta tyle wiesz o życiu co zjesz na sniadanie.A twoi przyjaciele takie same kmioty jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z czego się śmiejesz idioto ? z tego że dobry człowiek coś poświecił dla drugiego i został wykorzystany? To jest tragiczne że ludzie potrafią pod płaszczykiem przyjaźni być tacy perfidni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragiczne jest wasze przekonanie ze wszyscy sa zli i tylko czyhaja zeby was wykorzystac samotnosc to jednak straszna choroba :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
wielu ludzi jest samotnych.. nie sprowadzajcie tego tematu do poziomu..mniej niż ZERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu,ludzie sa często samotni nie z wyboru.Bo nikt normalny nie lubi samotności.Człowiek jest stworzony by życ w gromadzie,nie jest założenia samotnikiem.Jesli tak sie dzieje to tylko dlatego że zycie płata figle a własciwie ludzie ludziom gotują ten los. Widzisz prosty przykład Ci dam z racji wykonywanego zawodu:::: matka czworki dzieci,wychowała,wykształciła,wychowała też wnuki.Całe swoje życie tyrała.Dzieci ustawiła,maja domy,majątki,pieniądze ale nie mają czasu dla swojej matki.Zabrały wszystko a spracowane matczysko w domu starców.Nawet jej nie odwiedzają. I co,zapracowała sobie na taką samotność???? czym może mi wyjaśnisz ???bo przecież Ty wiesz najlepiej. Mogę siać jak z rękawa takie przykłady.Wiec co się dziwic jesli obcy ludzie potrafia dokładnie tez zdeptać najlepszego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
To jest dopiero tragedia, że spośród 4 dzieci nie ma nawet jednego, które by zainteresowało się losem własnej matki. Nie mówię tu nawet o miłości czy przyjaźni tylko poczuciu obowiązku. Dlatego nie można spodziewać się uczuć od obcych ludzi jak własna rodzina zostawi nas w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
To rzeczywiście straszne, że czasami dzieci skazują rodziców na dom starców i nwet nie odwiedzą, nie zainteresują się matką czy ojcem. To jest prawdziwa samotność. Kurcze, przy takim czymś mój problem wydaje się malutki, wiem... Dziś jest jakis strasznie ponury dzień, w W-wie od rana ciemno i pada. Niedobrze wpływa to na moje samopoczucie, ale nie chę znowu jęczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie na południu +16C,ciepełko ale wcale to nie jest takie zdrowe jesli chodzi o Listopad. Tak masz racje z tymi rodzicami.Moi rodzice gdyby nie mieli mnie to pewnie tez by skonczyli w przytułku bo zaden z braci majacy takie żony nie mógł nawet swobodnie odwiedzać a co dopiero się opiekować.Ja opiekowałam sie dwojka dzieci i swoimi rodzicami ktorzy mieszkali kawełek drogi odemnie.Ale nigdy nie byłi samotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ to ja się pytam dlaczego tu tak pusto? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ze zycie sie toczy w realu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dzis jest piatek i ludzie spotykaja sie z rodznina,znajomymi,przyjaciolmi a samotni siedza przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ Zakrętka jeszcze się do wczorajszych treści nie ustosunkowałaś ;) a już się domagasz kolejnej dyskusji :D ᠋ Gościu...powalające są twoje spostrzeżenia i wnioski które nam serwujesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma rodzinę do d...to mozna nawet w wigilie siedziec przed kompem niż patrzec jak udaja że cie kochają bo masz złotą kartę i konto w banku w Szwajcarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram samotność!!! jesli miałbym być otoczony grupą ludzi interesownych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
wilczku, nie ustosunkowałam się:P bo tyle powiedziano, uznałam,że zginę w tłumie z moimi wypocinami:P a tu masz, wilczek dociekliwy, skrupulatny... a generalnie padam! dzień wypełniony na maxa brakuje mi czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
nie wiem, jak wygląda życie rodzinne u innych podejrzewam, że albo się kłócą, albo ciche dni, albo milczenie..film, formuła, fora rozmaite..pranie, prasowanie.. wystarczy poczytać babskie fora chodze na basen i mam zakwasy, bóle rak i ..spać mi sie chce upiekłam biszkopt, jutro robię tort urodzinowy mam przygotować sałatki, żurek, etc. zrobić zakupy.. planowałam wyjazd do galerii na zakupy..:P ale..ty dobrze gotujesz, a kupne jest niesmaczne ..więc się umęczę przez ten weekend potem posprzatam i znów sie styram na basenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też :D Już wyłączyłam telefon żeby mi przez weekenda nikt d**y nie zawracał... muszę odpocząć...bo sprawdziłam grafik:o do dni choinkowych napięty... z wielką przyjemnością "obejmuje" mojego laptopa zwanego pieszczotliwie tusiem i idę grać...ludzie czekają :D ᠋ Zakrętka zazwyczaj jak czemuś poświęcam swój czas i uwagę,to wiem co się dzieje ;) U mnie dziś chałwa :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
poszli spać? to i ja sie ułożę wygodnie w pachnącej pościeli rano wyjazd na basen, o ile zwlokę kości z łóżka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu może ktoś z bytomia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
10 rzeczy, które warto robić, kiedy nie jest się w związku Od jakiegoś czasu jesteś sama. Uwiera cię myśl, że wszyscy dookoła tkwią w związkach, kiedy ty stałaś się singielką. Po pierwsze: nie ma sensu rozpaczać, po drugie: ciesz się wolnością i przeczytaj ten tekst. Zanim zaczniesz się stresować, że oto najlepsze chwile twojego życia upływają bez partnera, pomyśl sobie: a co, jeśli to ostatnie chwile, które upływają mi bez partnera? A potem już zawsze on będzie, a ja będę marzyła o spędzeniu wakacji samotnie albo wybraniu się na imprezę tylko z przyjaciółmi? Zmienia się perspektywa, prawda? Oto 10 rzeczy, które warto zrobić kiedy jeszcze nie jest się w związku – wykorzystaj swój czas maksymalnie! ◾przestań myśleć, że coś jest z tobą nie tak, bo jesteś sama. Jesteś sama, bo tak się ułożyło, bo w takim jesteś momencie życia. ◾przestań porównywać się do innych ludzi. Kobiety w związkach ani nie są ładniejsze, ani mądrzejsze, ani nie mają czegoś, czego ty nie masz. Masz to wszystko, doceń to tylko. ◾zamiast zastanawiać się, czy może jest coś z twoim wyglądem, po prostu go zmień! Zawsze chciałaś mieć krótkie włosy, ale kolejni faceci woleli cię w długich, więc je hodowałaś? Skorzystaj z okazji i stylisty i zetnij je teraz! Myślałaś o zmianie sposobu ubierania? Masz teraz czas, żeby poeksperymentować. ◾to samo ze stylem życia. Twoi mężczyźni uprawiali tryb siedząco-telewizyjny? Ty wsiądź na rower, zacznij biegać, zapisz się na basen, albo spróbuj speedmintona – kiedy, jak nie teraz? ◾przeczytaj książkę, pójdź do kina na coś, co nie będzie kinem akcji, doceń samotną chwilę z kawą w kawiarni albo kieliszkiem wina w knajpie. To nie jest złe, to nauka bycia ze sobą i rozkoszowanie się swoim towarzystwem. ◾zastanów się, gdzie byś chciała spotkać swojego przyszłego partnera. Na portalu randkowym? W bibliotece? W klubie szachowym? To tam go poszukaj. Zapisz się na zajęcia ,warsztaty lub zacznij bywać w miejscach, gdzie chciałbyś spotkać swojego przyszłego. ◾nie obniżaj poprzeczki, ale bądź gotowa na kompromisy. Nie oceniaj książki po okładce, daj sobie szansę na poznanie człowieka za każdym razem, gdy masz ku temu szansę; jednocześnie bądź uważnym obserwatorem, zwracaj uwagę na rzeczy, które mogą cię zaniepokoić w nowo poznanym osobniku. ◾pamiętaj: nie wchodzimy dwa razy do tej samej rzeki. Dlatego zamiast rozglądać się za kolejnym partnerem, przepracuj najpierw z sobą temat związków i rozstań. Zastanów się, jakiś partnerów wybierasz i dlaczego twoje związki kończą się rozstaniem. Postaraj się nie powtarzać starych błędów. Na przykład, czy fakt, że poprzedni partner mnie zdradził i dlatego od niego odeszłam, to prawdziwy powód, czy może po prostu wybierasz sobie mężczyzn-kobieciarzy? ◾przepracuj swoją samotność. Co ci najbardziej przeszkadza w byciu samej? Czy chodzi o to, że nikt cię nie otacza troską i miłością, czy brak ci samej obecności drugiej osoby? A co podoba ci się w byciu samej? Gdy sprostasz tego typu pytaniom, będzie ci łatwiej zmierzyć się z codziennym poczuciem osamotnienia. Pamiętaj, że twoje szczęście nie zależy od obecności drugiej osoby, zależy od ciebie. ◾spotykaj się z ludźmi, daj się zapraszać na prywatki, nie unikaj kontaktów z mężczyznami, nawet jeśli to tylko znajomi czy nieatrakcyjni koledzy. Ćwicz przebywanie z facetami, buduj swoją pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ kotka mnie obudziła, poczuła zew poranny:P i tak jestem tu ciemnym świtem elaborat przeczytałam :classic_cool: *przechodzę w porywach 60 x basen połowę na bezdechu spotykam tam facetów, z reguły zajętych niektórzy moczą tylko jajka, inni zawodowcy, więc nie mam szans! na basenie *czasem sama oczywiście wybiorę się na rower tu od lat nie spotkałam adoratora *narty; przy mojej szczupłej sylwetce w zderzeniu z menem waga 135 kg, zostaję w tyle ale włoskie dolomity zaliczyłam i ścigałam się ostro! *na portale randkowe nie wchodzę, może z lenistwa, może z braku czasu *zagraniczne wojaże; tu dominują samotne kobiety!!!! *tatry; przeszłam wzdłuż i wszerz.... *angielski; staram się co roku przypominać conversacje *książki, czytelnictwo, muzea, sztuka; moja pasja *generalnie faceta nie szukam nie wyobrażam sobie bycia z kanapowcem, który nigdzie się nie ruszy, nie dotrzyma mi kroku; na niańkę się nie nadaję, kucharką nie chce być, nie mam o czym rozmawiać... wniosek; dobrze mi samej i cenię sobie wolność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
moja oferta ____2014 albo chiny albo kuba definitywnie jadę sama! i tu prawdopodobnie wezmę pokój dla singla ale..ale, gdyby ktoś zechciał popilnować mojego plecaka przy basenie albo na rafie, będę wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
:P bo ja jestem właśnie taka zakręcona!!! a o 7 poszłam spać, bo w domu było zimno i spałam do 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
nie mam kominka jestem uczulona na kurz, a zkominka sie kopci palę w kotłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×