Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ witam..po weekendzie... u mnie deszcz, plucha, zimno i ponuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć 🖐️ Dziś w stolicy również ponuro i szaroburo. Nie sprzyja to wychodzeniu z depresji, niestety. Dziś rano jadąc do pracy widziałam wypadek motocyklowy - na szczęście motocyklista wstał o własnych siłach. Bardzo się zdenerwowałam, bo huk był straszny. Pozdrawiam wszystkich samotnych, piszcie jak się miewacie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ powiem tak nie mam kasy z siedzenia tutaj ale..jeśli chcecie pogadać zajrzę i chętnie pogadam! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
moja fruzia wskoczyła pomiędzy perły a storczyki ..ale ..brakło m-ca i siedzi na parapecie dębowym , zreszą:P:P:P ..kolejny facet mnie zdradził...na imprezie z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
zakręcona w lewą stronę Powiedz sobie, że nie był Ciebie gamoń wart... Przesyłam uściski pocieszenia. Gdzie kupiłaś taki dębowy parapet? ;) Szukam pomysłu skąd wziąć tanie i dobre i grube parapety. Kupiłaś u stolarza czy w firmie sprzedającej okna - plastikowe czy drewniane? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
a..parapety są stare mają 20 lat robił stolarz na zamówienie razem z oknami ja mieszkam w domu z duszą... domu retro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
:classic_cool: powiem tyle nie chce mi się nawet gadać dzis jesteś jutro cię nie ma! dostałam wczoraj skierowanie na operację oka! załatwiam... wiem, w ostatniej chwili mogę się wycofać... pozdrawiam was, wilczka, samotną i innych... do 25 mam dużooooooooooooooooo czasu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
zakręcona w lewą stronę Piękne te parapety i śliczne storczyki ;) Dziękuję. Tyż zamówię u stolarza :P A ja też się pochwalę - mieszkam w starej zabytkowej kamienicy... ;) Po za tym remontuję kawalerkę i temat parapetów jest u mnie teraz aktualny, że tak powiem ;) Trzymam kciuki za zdrowie Twojego oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAMOTNOŚĆ TO OKROPNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek66
mam straszną deprechę :( moja najlepsza przyjaciółka wyjechała przed 3 mies. do Francji; pozostał sporadyczny kontakt, głównie smsowy... wszystko potęguje jeszcze ten skracający się wciąż dzień...ta cholerna jesienna chandra!! nic mi się nie chce robić! kiedy była w Warszawie- działaliśmy, głównie muzycznie, ja grałem, Ona śpiewała.. a teraz- nawet nie chce mi się opracować kilku utworów, co mi zleciła... co gorsza- w tej samotności zacząłem nadużywać alkoholu i boje się,że wpadnę w nałóg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć samotnicy. Cześć nowi pisacze. Dzisiaj jakoś jasniej w Warszawie, może bedzie przyjemniejszy dzień niż wczoraj? tomek66, doskonale Cię rozumiem. Przyjaciółka wyjechała na stałe? Mieszkaliście razem? Nie mnie radzić w sprawie depresji, bo sama się z nią borykam. Myślę jednak, że na początek weź się za te zlecone utwory, zajmiesz mysli i może nie bedzie potrzebny alkohol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu szukacie w listopadowej przyrodzie pocieszenia ? Przecież wiadomo że liści coraz mniej i dzień krótszy :D Jeszcze dwa tygodnie i przyjdzie grudzień...a to miesiąc radosny bo rozświetlony choinkami, otworzą się jarmarki świąteczne i już się nie mogę doczekać kiedy wypiję z kubeczka bucika grzańca z mocnym aromatem goździków. Najlepiej znaleźć sobie zajęcie...wtedy człowiek jest zbyt zmęczony by mieć siły myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwieżątko jest fajne, szczególnie taki słodki kotek, ale to nie to co ludzie. A myślałaś żeby wynajmować komuś pokój, albo w ogóle wynająć mieszkanie na pół z jakąś przyjaciółką lub zupełnie nie znaną osobą? Na zachodzie jest to popularne ze względu na to że żyje tam coraz więcej samotnych singli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W listopadzie dużo ludzi ma depresję, nie tylko samotnych. Ale samotni cierpią jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie tylko w listopadzie...tylko ogólnie kiedy następuje późna jesień...a ma to związek z małą ilością światła słonecznego i niską temperaturą. Dlatego trzeba się starać pobudzić do życia żeby jak najmniej mniej odczuwać dolegliwości spowodowane porą roku. Korzystać że światła dziennego maksymalnie i ochraniać te części ciała, które marzną. Podobno pomaga fototerapia. No i może jest wskazana wizyta u lekarza, bo obniżenie nastroju nie może trwać za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ melduje się nie mam depresji, bo nie mam na to czasu! proste u mnie leci dzień za dniem za szybko ..a dziś pękała mi głowa, może ta pogoda? mgła i mokro? nie wiem, ale już podniosłam sobie ciśnienie, jestem w domku... co tu robić jutro? niech pomyślę.. w niedzielę może muzea? wszak darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
A ja bardzo miło spędzam piątkowy wieczór - z koleżanką przy czerwonym winku. Nienawidzę listopada, nawet jak nie miałam depresji, to też nie lubiłam - te ciemności są szczególnie nieprzyjemne. Ale listopad przeminie, wszystko przemija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
A ja lubie listopad... bo mam urodziny i ja i większość moich znajomych i polowa rodziny ;) Mroczny czas listopadowy też lubie. Można zaszyć się w domowych pieleszach z gorącym kubkiem sosu pomidorowego własnej roboty i mieć wymówkę, że nie ma się chęci do wytężonej roboty :P W tym roku depresja nie jest moim udziałem. Zmieniłam profil odżywiania. Nie jem ani grama cukru, soli, chemicznych suplementów, leków, kawy, herbaty, wyrobów mącznych, smażonego i ziemniaków i jestem szczęśliwa. Przeszłam na naturalne odżywianiw wg dr Kempisty na wszystko mam odpowiednie zamienniki i z dnia na dzień zdrowieje. I świat się do mnie śmieje ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Po za tym się nawróciłam. Po kilkudziesięciu latach posuchy duchowej odżyłam nareszcie nareszcie. Dziękuję za to Bogu. I dobrze mi z tym jak nigdy. W lato krótko ale często opalałam się słonkiem na oleju kokosowym i nie stosowałam filtrów do skóry. Wiadomo wit. D lepiej się tworzy bez barier przed promieniami. Witamina D to witamina słońca, która bardzo wpływa na nasze samopoczucie. Robiłam ze wzgl. zdrowotnych jeszcze przed opalaniem się badnie wit.D i poziom miałam dużo poniżej najniższej normy. Stąd takie a nie inne opalanie się :) W czasach, kiedy jeszcze nie dojrzałam do zmiany odżywiania szukałam różnych wspomagaczy nastroju. W audycji radiowej na temat depresji wypowiadała się babka o wpływie światła na szyszynkę i polecała zimą naświetlanie punktu pomiędzy oczami zwykłą lampką biurkową. Oczywiście sobie naświetlałam. Efekt był taki, że po 15-20min miałam nagrzane czoło i po kilku dniach naświetlania rzeczywiście miałam większą ochotę do życia ale co mnie zdziwiło również do sprzątania :) Jedynie przestrzegała przed zbyt długim naświetlaniem bo można wpaść w euforię i nie zalecała wieczorem bo pobudza organizm i może zaburzać sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
ona szuka męża 35 śląsk Twoje wpisy są bardzo radosne, na pewno w tym stanie ducha znajdziesz szybko męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ciągle szuka męza???przeciez juz czas aby go miała,hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
sama jedna aż ci zazdroszczę, że masz koleżanki, które z tobą spędzają wieczory.. moje,,,albo nie piją wina, albo idą samotne spać, albo są wiecznie zmęczone.. jedynie uda się z nimi wyjść w południe!!!:P na kawę albo..ja sama nie mam cierpliwośći do ludzi i nie narzucam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Zakręcona Ta moja koleżanka blisko mieszka i też jest samotna. Znamy się jeszcze z liceum, długie lata się nie widywałysmy a teraz ona wyciąga mnie z depresji. Mam szczęście, że ja mam :) Jak zamierzasz spędzić weekend? Jak oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samajedna,a no to Ty masz depresje,ale to nie ktos tylko Ty sama masz sie wyciagnac z depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
sama jedna weekend zapowiada się nieciekawie zimno i musiałam rozpalić w kotle rano nie wstałam na basen.. posiedzę na inte.. uporządkuję papiery po południu zrobię zakupy a jutro może zalicze muzea, są ciekawe spotkania oko..a zakrapiam i muszę siedzeć, bo po..nic nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Zakręcona W W-wie zimno i ponuro, nie chce się wychodzić z domu. ja już zrobiłam zakupy w pobliskim sklepie, koleżanka przygotowała w międzyczassie pożywne śniadanko. Teraz sobie odpoczywamy, ona na górze a ja na dole więc nie przeszkadzamy sobie :) Co masz z tym okiem, że potrzebna operacja? Moja koleżanka z pracy w lecie miała przeszczepianą siatkówkę (jakoś tak z jednego miejsca w drugie, gdzie była dziura) i teraz widzi lepiej, na szczęście wszystko się udało, zapłaciła za to 10 tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×