Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość samajedna
Już dobranoc, bo wieje i wieje, nic tylko iśc spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak bardzo wcale nie wieje,bez przesady,zreszta w zaciszu domowym wcale nie wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ serdecznie was pozdrawiam u mnie wczoraj nie było prądu, zimno... musiałam się wynosić z domu wpadłam na parę godzin i do kici dalej wieje oko nie boli, ale powieki miałam b. opuchnięte i jeszcze ten wiatr podrażnia dziś jest lepiej, robić nic nie mogę, więc takie lenistwo do świąt zapomnę i zrobię makijaż w dodatku mam dużo czasu na przemyśłenia:P do ..popisania następnego trzymajcie się ciepła, słodyczy i dobrego nastroju!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci sie stało z okiem,dlaczego masz duzo czasu na przemyslenia i co przemyslasz??piszesz takimi tajemniczymi zdaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
🖐️ Witam wszystkich samotnych. Jak się dziś miewacie? Ksawery już sobie poszedł, w Warszawie piekne słońce :) Zakręcona, cieszę się, że już dobrze z okiem. Życzę Ci dobrego nastroju. Ja mam taki sobie, jakaś dziś jestem zdenerwowana, sama nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,ja tez jestem dzis jakaś dziwna.Niby słoneczko,delikatny przymrozek,u mnie ciut ale biało.Swięta mnie nie cieszą,własnie coś mnie telepie tak wewnątrz,jestem niespokojna.Poprostu mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Witaj gościu, może nadasz sobie jakiś pseudonim? Mam wlaśnie podobne objawy. W jakiej jesteś sytuacji życiowej? Też jesteś samotna? Napisz coś więcej o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu cisza, chyba samotni poszli spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezsama
Jestem samotna kobietą. Nie mam już nadziei na jakaś zmiane w swoim życiu, bo przeszłam na emeryture i nie wierzę, że w tym wieku można coś zmienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym wieku mozna cos zmienic,aby poprawic swoje zycie,a brak wiary to tylko Twoje przekonanie które tez mozna zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zmienić to przekonanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ witajcie, kochane samotne lub same niestety, nie mam teraz dostępu i rzadko zaglądam w wolnych chwilach robię porządki w mieszkaniu i oglądam jakies zaległe filmy wieczorami... u mnie leje jak z przysłowiowego cebra!! w nocy ma być mróz, więc slizgawka rano jak znalazł... pomimo pogody, nie mam depresji cieszę się swoją samotnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć Zakręcona :) Jak miło przeczytać taki pogodny wpis. Mimo nieciekawej pogody. Co właściwie masz z tym dostępem? Tzn. z brakiem? Ja bym bardzo chciała tak napisać, że cieszę się swoja samotnością. Niestety na razie nie da rady, może kiedyś... A co tam u pozostałych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_sama jedna,myślisz że samotnym sie jest tylko wtedy gdy sie jest samą?.To nieprawda,można być samotnym mając nawet dzieci.Widzą Cię wtedy kiedy jestes potrzebna,kiedy dajesz,kiedy mozna Cie wykorzystać.Jak nie potrzebują to nawet ich nie obchodzi Twoj los,czy jestes zdowa,czy żyjesz.I to nie kwestia złego wychowania,często partner Twojego dziecka ma wpływ na te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ cześć Kobietki Z i SJ i P35 🌼 dla Was ᠋ Samajedna chcesz przeczytać następny optymistyczny wpis ? :D Mnie też dobrze...dziś po szczepieniu odpoczywam, napichciłam żarcia...teraz sobie leżę i oglądam film...szaro buro za oknem fakt...deszcz mocno pada...ale mi to nie przeskadza...bo nie muszę wychodzić i nie muszę też nic robić...bardzo się cieszę swoimi wygodami :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Dzieki Wilczyco, poczytałam... A na co się szczepiłaś? W Warszawie nie pada, ciekawe czy od Ciebie i Zakręconej przyjdzie ten deszcz? Oby nie bo teraz jest 0 stopni, więc zamarzałby i wtedy to masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to na co sie szczepila............na wscieklizne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezsama
Gościu z 15:14:01, bardzo gorzkie słowa. Jesli masz taką sytuację, to współczuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.12.13 Spokojnie mogłabym książkę napisać i rozeszłaby sie jak ciepłe bułeczki.Mam tylko wątpliwości czy wszyscy by uwierzyli w te opowieść.Takie sytuacje zdarzaja sie ale moja jest szczególna i normalnemu człowiekowi może się to w głowie nie mieścić.Teraz wiem że ludzie często wolą być samotni z kotkiem na kolanach.On przynajmniej krzywdy psychicznej nie wyrządzi.Dodam że kocham koty.Mo mi odszedł po 14 latach.Nie umiał tylko mówić ale rozumiał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komentarz na poziomie idioty :p ᠋ Samajedna nie na co a przeciw czemu...przeciw grypie...w tym roku był problem z kupieniem szczepionki...ale się udało:D Przeczytałaś wszystko ? odnośniki i poniżej kolejne teksty...i co ? wyciągnęłaś jakieś wnioski ?;) ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ witajcie samaj..., musiałam sie wynieść z domu na parenaście dni, przyjeżdżam jedynie na parę H do kici i posprawdzać.. wczoraj u mnie lało, wycieraczki nie nadążyły wody zgarniać, w nocy -5 i cudnie mi autko omarzło! trwało zanim otworzyłam zamarznięty zamek i drzwi, odmroziłam szyby... dzis cudne słoneczko i w nocy -5 ale generalnie nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotni, opowiadajcie o swoim losie, niech samajedna nie mysli, że tylko ona jest samotna, albo szukająca ze śląska, albo tezsama. Ja jestem w związku ale też czuję się samotna, bo nie ma między nami już uczucia ani zrozumienia. Jednak nie chciałabym mieszkać sama, więc rozumiem samajedną, że jest jej źle i jest nieszczęśliwa. Ciekawe czy ktoś jeszzcze jest w jej sytuacji, bo tu piszące samotne sa raczej zadowolone ze swojego losu i lubią mieszkać same, a czy jest ktoś kto nie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Witajcie :) Pozdrowionka dla czytających :) Również nie lubię mieszkać sama. No ale co zrobić... Piesek czy kotek czy inny zwierzak nie rozwązuje mojej potrzeby mieszkania z drugą osobą. Co innego dla mnie żywy ludź a co innego zwierzyna. Choć lubie zwierzątka to jednak nie to samo. Wiecie... mam wrażenie, że tylko modlitwa o dobrego męża pomoże. Wszystko inne "ludzkie" zawiodło. W sumie jest napisane: "Szukajcie a znajdziecie, proście a będzie wam dane ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak szukajaca,ale nie wazne o co sie moglisz ale wazne to co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa
oczywiście, że ważne o co się człowiek modli jakby ktoś się modlił np. żeby ci wszystkie zęby wypadły to jak widzisz jest ważne o co się człowiek modli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ co tak pusto? co tak cicho? ja na chwilkę...zajrzałam... czyżby porządki i zakupy przedświąteczne pochłaniały wolny czas? w moim wilage już karpie sprzedają, a ludzie w kolejce i kupują...co za czasy! dawniej to było,,,dopiero na wigilię człowiek czuł zapach i smak kapia, świąt a teraz od 1 l,istopada bombardują nas chińskimi dekoracjami, prezentami, żarciem niezdrowym! na szczęście mam olewający stosunek do tego marketingu pozdrówka!wilczku, samaje.., ślązaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
🖐️ Też zajrzałam i z przyjemnością Cię zobaczyłam Zakręcona. Ja jeszcze nie szykuję świątecznych potraw, ale pewnie niektórzy już tak. Rzeczywiście pusto się zrobiło, jakoś mało tych samotnych. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ᠋ No nie ma Was :D:p to i nie ma mnie :D No cóż...real ma swoje prawa...bo to prawdziwe życie...a wirtual to życie towarzyskie, trzeba mieć na niego czas i ochotę. Akurat ja robię normalnie zakupy, zazwyczaj mam zapasy [bo lubię] nie znoszę, gdy coś zaczynam szykować i okazuje się że czegoś nie mam. Już od następnego weekendu będę wypoczywać...oczywiście coś dobrego upichcę...ale relaks przede wszystkim, odprężenie dla ciała i duszy... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×