Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ pozdrówka!!!! :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: po 20-tym XII zagoszę wieczorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć samotni. Nie daję już rady z ta pogodą, prawie się nie rozjasnia, cały czas ciemno i ponuro, dziś dodatkowo w W-wie mgła i deszcz. Właśnie wróciłam z zakupów, nawydawałam masę pieniędzy, ale jestem zadowolona. A co wy porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my kawke pijemy i tak sie nudzimy,fajnie ze wpadłąs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onasama
Jeszcze trochę i dnia zacznie przybywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jeszcze,narazie sie skraca az do wigilli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
No właśnie, na Boże Narodzenie przybywa dnia na kury stąpnienie a na Nowy Rok na barani skok - i tego się trzymajmy :) Ja sobie teraz odpoczywam, jest u mnie córcia więc nie jestem sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj pusto tu jakoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ Zawsze mnie to bawi, gdy zaglądam na topik i widzę "ale tu pusto" albo " czemu tu nikt nie pisze" I tak naprawdę nie wiem do kogo jest skierowane to pytanie ? czy stwierdzenie... Jak każdy, kto zamiast powyższych nic nieznaczących zdań, doda coś konkretnego od siebie...nie będzie pusto i będzie coś napisane, być może stanie się to podstawą dyskusji :D ᠋ pozdro SM, Z , P35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć Wilczyco i pozostałe kobitki. Dziś nareszcie w Warszawie zaświeciło słonko, wprawdzie dopiero po poludniu i zaraz się ściemniło, ale zawsze :) Jakoś nie zgłaszają się nowi samotni, czasem jakiś gość napisze parę słów, ale też nic o sobie. Chyba większość jest w szczęśliwych związkach, czego oczywiście wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo duzo samotnych,ale wstydza sie tu pisac,bo na rózne komentarze mozna sie narazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym szczęsciem róznie bywa,wydaje Ci sie żę wszystko masz co do szczęscia potrzeba a mimo tego czegoś brakuje. Wtedy czujesz się samotna bo,zwierzając się inni Ci mówia cyt.oj nie narzekaj inni mają gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie porównujemy sie do innych,bo szczescie dla kazdego znaczy cos innego,a przede wszystkim miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby tu przychodza ale nie chca tez rozmawiac o chorobach ani dolegliwosciach interesuja ich tylko marudzenia i zalenia sie,a nie chca sie rozstawac z cgorobami,kochaja swoje problemy i choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Sama nie wiem dlaczego zamieściłam topik w tym dziale. Może dlatego, że to też dolegliwość? Jednak parę fajnych osób się zgłosiło więc nie jest źle. Masz już wolne do Świąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim wyzwoleniu mówisz wilczyco???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Wilczyco, wyczuwam dobry humorek, cieszę się :) Ja dziś miałam wolne a tu rano okazało się, że nie ma wody. Podstawili beczkowozy, włączyli koło południa. Bardzo niewygodnie jest nie mieć wody w domu. Nie upiekłam z tego powodu sernika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ciagle nie wiemy dlaczego wilczyca uwaza ze jest wyzwolona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Wilczyco, robisz pierogi???? To takie pracochłonne, ale pyszne - uwielbiam. Córcia wraca do siebie drugiego dnia Świąt. Ma jeszcze więc trochę czasu żeby odwiedzić znajomych i przyjaciół, których ma mnóstwo... Stęskniła się do polskiego żarcia, więc pitraszę i pitraszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ciagle nie wiemy dlaczego wilczyca uwaza ze jest wyzwolona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dalej nie wiemy dlaczego wilczyca uwaza ze jest wyzwolona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina 34
I nie dowiesz się:):) bo wilczyca uważa że g....o ci do tego.Zreszta ja tez tak uważam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest wazne co Ty uwazasz,a co uwaza wilczyca tego nie wiemy,nie jestes jej tuba,zeby sie za nia wypowiadac,a my dalej nie wiemy co miała na mysli wilczyca piszac o wyzwoleniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adas teraz grasuje na topiku samotność,nikt go nie chce słuchac o sodzie,sreberku i szptuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie ortograficzna i twoich meldunków na kazdym topiku,juz dawno nikt nie czyta ,wiec czym ty sie chwalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu nie jest upierdliwy na tym forum,pwiedz???zatwardziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×