Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
Gdzie nowy wpis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta sama opowiesc nic tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona35 nawróciłam się z okultyzmu ale jestem szczęśliwa i Bogu dziękuję za to :p współczuję i dziwią mnie te pytania innych osób bo jak ktoś jest katolikiem, to wie,że nie igra się z innymi bóstwami! więc , po co te pytania naiwne, niedorzeczne???? albo wiesz , kim jesteś i w co wierzysz albo nie wiesz... ja proponuję uporzadkować swoje życie..co dla mnie jest ważne...wahadełko, Bóg, wróżby, nicość... jeżeli Bóg, to nie ma innych wyborów czyli zabobonów, wahadełek...proste jak drut!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to wcale nie jest proste jak drut,skoro Bóg to nie ma grawitacji??przyciagania ziemskiego??odziaływania planet na siebie???nie popadajmy w paranoje człowiek został stworzony przez stwórce razem z cała ta energia która posiada,jakby nie była mu potrzna to by jej nie miał, proste jak drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obrazy,ale w przyrodzie są siły tajemne gdzie kościół i wiara chrześcijańska nie dopuszcza by w nie wierzyć a jednak są.Natomiast sami księza zajmują egzorcyzmem ,uwalnianie z demontów ludzi opętanych np.horoskopami .Nie wiem czy Panu Bogu by się to spodobało.Głupim narodem mozna manipulować Nikt normalny czytając horoskop nie bierze go na serio a dla zabawy więc mieszanie tego z wiarą jest humorystyczne. To nie są niedorzeczne pytania,bo kazdy człowiek w sytuacji trudnej chwyta sie wszystkiego i Bóg to rozumie.Bog jest nieskończonym dobrem,bo gdyby to on karał za grzechy to napewno nie zabierałby matce dziecka,dziecku ojca etc. Mozna tylko dyskutowac o złym losie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mozna porabiac w taka somotna wieczorna pore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.01.14 [zgłoś do usunięcia rozebrac się i ubrania pilnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość alez nie ma zadnej obrazy,przeciez wiemy ze wszystko co słozy człowiekowi dla jego dobra jest stworzone dla niego,a jak wiemy kazda materia posiada swoje własne pole energetyczne atomów w ciagłym ruchu,wiec co tu ma wiara w Boga so tego ???jedno nie przeczy drugiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomniec sobie troche z fizyki ,czy chemii szkoły podstawowej,i juz bedziemy wiedzieli ze swiat jest pełen energii,czlowiek jest również jego elementem i jak zaburzymy ludzka energie,ze bedzie nie taka jak ja własnie Bóg stworzył,a choroba jest takim własnie czynnikiem zaburzajacym energie w człowieku to nie jest zadnym złem przywracanie tej energii do takiej postaci z jaka Bóg nas storzył,wiec nie robimy niczego ponad to co człowiek posiada juz od poczecia,na tym bazuje Bioenergoterapia,ona nie robi nic wiecj poza porzadkowaniem energi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Dobranoc Wilczyco :) Ja dziś trochę randkowałam a potem drzemałam. Teraz idę spać, pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOO randkowałas samajedna,no no to chyba cos z tego bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
🖐️ Witajcie samotnicy :) Po tych wszystkich świątecznych dniach, czas wrócić do normalnego życia. Co dziś porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytamy horoskop na 2014 rok i przepowiednie wrózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezsama
Ja nic nie robię, kręcę się po domu i nie wiem co ze sobą zrobić. Byłam w gościach a teraz znowu bede siedzieć ciągle sama, taki los :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego taki los,tezsama???Przeciez to sami ludzie ludziom zgotowali ten los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli40
nie załamuj się,nie tylko Ty masz ten problem.Czasem człowiek nie jest sam ale jest bardzo samotny:(. Pozdrawiam Cie ,uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same uszy do góry,i co jak królik bedzie wygladała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ witajcie ostatnio brakuje mi czasu.... wróciłam na basen! ale ..będę zaglądać i pozdrawiam zastanawiam się nad wyjazdem do kambodży.... i ..to mnie izoluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość Same uszy do góry,i co jak królik bedzie wygladała usmiech.gif Na szczęscie i tak lepiej byc królikiem niz miec twoje problemy z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
hej, twa tam będę realizować pasje życia będę robić zdjęcia będę odpędzać komary będę sie męczyć w upale +35 i duchocie będę mieć zwroty ichniejszego jedzenia... oj..za dużo minusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
oj, tak, obawiam się.. zagrożenie malarią, dengą dokładnie, jedzą robaki, wędzone węże, kurczaki w curry.. pooglądałam zdjęcia i już mi niedobrze wybitnie to nie moje klimaty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie sa Twoje kliematy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_
Bardzo sympatyczny klimat topiku :D którego ty ze swoimi głupimi pytaniami nie tworzysz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i oberwało ci sie zakrecona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Witajcie :) Zakręcona, to kiedy ten wyjazd? Jesteś bardzo aktywną kobietą :) Ja dziś siedzę w robocie. Niedługo wychodzę do domu a za oknem leje deszcz, nie pada, ale LEJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leje??gdzie???ładnie cieplutko słoneczko swieci,bardzo wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
O rany deszcz się troche uspokoił i zza czarnych chmur przeziera słoneczko, qrcze zaraz pewnie będzie tęcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×