Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najgorsze imię dla dziewczynki

Polecane posty

Gość gość
Sandra, roksana, angelika, Mariola, beata, Renata, Nikolka - w zyciu nie chcialabym miec tak na imie fuuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia, Lena, Maja-poliz mi jaja. te sa najbrzydsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie najgorsze to iwona, marzena marta judyta bozena grazyna halina wiktoria nadia ania agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nr.1 na liście to...Krzysztofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najobrzydliwsze imiona: tandetne i żenujace: klaudia, sandra, andzelika wiejskie: jola, grazynka, mariolka, wioletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadia, roksana, sandra, angelika, samanta - jak dla prostytuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie sama jestes jedna z nich skoro jestes tak dobrze w tym srodowisku zorientowana. Polskie zakompleksione kury domowe to chyba jedyny gatunek ktory potrafi leczyc kompleksy wysmiewajac imiona I ublizajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam dziecko o imieni Szanti :o nie wiem jak się pisze, ale jej rodzice należą do Hari Kriszna więc u nich to wszystko możliwe :D no i najgorsze: -Nicola (Nipepsi)- i rzeczywiście jest to męskie imię- można sprawdzić. Imię żeńskie to Nicol, Nicoletta -Vanessa -Dżesika -Andżelika -Amelia- Mela, Emalia- to je Amelinium tego nie pomalujesz :D No i w dodatku to choroba :/ To tak jakby ktoś syna Down nazwał -Lena -Zofia -Antonina (ale Tośka mi się podoba) -Katarzyna- każda to k***a bez wyjątków... no może z 1 wyjątkiem - Kunegunda -Zdzisława -Sylwia -Sandra Obrzydliwe są te imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NICOLE jak juz chcesz tak poprawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze widze że tu same debilki są , jak na bazarze jedna przez druga zal .Wszystkie imiona zaraz padna , a ten kto założył ten watek juz po raz setny .Chyba był bity w dziecinstwie po głowie i ma lekkiego downa he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam 2 werooniki, jedna corka księgowej i lekarza, drugiej rodzice maja jakis biznes niezły, bardzo porządne rodziny, z patologiąsię nie kojarzy to imię\ nikola i angelika owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nicol też jest tępaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam na imię Nikoleta i możecie mnie cmoknąć wszystkie Kasie,Basie,Asie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polskie zakompleksione kury domowe to chyba jedyny gatunek ktory potrafi leczyc kompleksy wysmiewajac imiona " To jest to! I wyjasnia wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się - Ola - jak z elementarza 'poszla ola do przedszkola' - FUJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AGNIESZKA - wszystkie ktore znam to typowe k********y i materialistki, w dodatku puste jak nie wiem co :o a z tych bardziej k********h to jeszcze Anastazja, Aleksandra i Andżelika - jak pseudonimy z burdelu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie, tylko nie OLA - tragedia!! wszystkim się przedstawia do starości OLA, jak hiszpańskie czesc! a w papierach aleksadnra, jak ruski car :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zgrozo.... Smietanka towarzyska kafeterii sie zebrala. Wieczorne poprawianie sobie humoru kosztem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieloimienna
Kazde imie ma co ladnego w sobie. Gienia to piekne imie Eugenia, bardzo popularnie w Grecji. Tam nikt sie nie smieje nawet z takich imion jak Eustachia, bo jest tradycja nadaania imion po dziadkach, totez w jednej rodzinie ciagle kraza te same imiona i nikt nie krytykuje, ze jeden nazywa sie Spiridon a inny Haralambos. I nie gadajcie mi, ze to inny kraj, bo i tam sa imiona modniejsze i przedawnione. -- No i Zdzisia, Czesia czy Bronia to ladne stare polskie imiona, nie wiem czemu tyle nagle Zos i Tos, a zadnej Frani czy Janki, przeciez tez stare i fajne, warto odswiezyc. -- Kunegunda - co wy macie do tego imienia????? Mialam ukochana lalke w dziecinstwie - Kundzie, i marzylam o takim imieniu. -- Hermenegilda, Brunhilda - jesli ktos ma choc troche germanskiego zaciecia, to tez nic zlego w tych imionach. Wasza obsmiana Nikola tez istnieje, jak rowniez Nicole i Nikoletta, bo w Polsce nie ma zenskiej formy bezposrednio od imienia Mikolaj, np. Mikolajka. Wiec jest Nikola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika bo to same falszywe k***y i materialistki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie cierpię imienia Lena, Vanessa, Nikola, Tosia, Pola również mi się nie podoba, chociaż znam dwie dziewczynki z tej rodziny. Nie uważam że to są patologiczne imiona, bo to nie ma sensu wg mnie. Podobają mi się: Marysia, Zosia, Nadia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam na myśli z takiej rodziny:) Sorrki, ale jestem już po kilku kieliszkach wina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angeliki i Vanessy to same kur*** !!! Znam takie Matka z córką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie zawsze anty nr 1 bedzie Nikola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja poliz mi jaja dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angelika w majtki sika, nikola pocałuj mnie w pindola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osttanio poznalam babkę ( byla moją klientką) ktora ma corkę Pamelę!!! Myslałam ze się zesram ze smiechu. Jeniffer tez wymiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie coś w tym jest ponieważ mieszkam w bloklu w którym mieszka też pewna rodzinia w mieszkaniu z jednym pokojem w przysłowiowej kawalerce w osiem osób,rodzice i sześcioro dzieci tak sześcioro i mają jakieś takie zagramaniczne imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat generalnie jest kłótniogenny, bo ktos wymieni imię, i zaraz okaże się ze ktoś inny nazwał tak dziecko albo sam ma tak na imię, i zaczyna się jazda:P ja tez znalazłam tutaj i swoje imię, i swojej córki... co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię mojej córki też zwykle przoduje w zestawieniach na najbrzydsze, hihi. Co ciekawe, na żywo spotykam się z dobrym odbiorem. Jest to pewnie wynikiem tego, że jakiś specyficzny rodzaj ludzi prowadzi tego typu dyskusje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×