Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brat sędziego

Czy zawód sędziego jest wg kobiet atrakcyjny

Polecane posty

Gość gość
Tak czułam, że jak tylko się okazało, że jest młodsza to się zacznie frustracja mamusiek. A skąd wy wiecie co ich łączy? W końcu dwie średnie krajowe, to nie jakoś bardzo dużo, jakby leciała tylko na kasę, to by poszła za biznesmenem. Zresztą, chłop jest sędzią, to raczej ma głowę na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zawód prokuratorki jest atrakcyjny dla mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem, a nie mamuska to po pierwsze, ale rozumiem ze jako kobieta wierzysz w milosc do grobowej dechy:D ja bym ja sprawdzil, czy faktycznie ma tak 'dobrze' poukladane w glowie i nie 'karmil' banknotami od poczatku znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest atrakcyjny, bo ma stala pewna, dosyc wysoka pensje jak na PL - kobiety (szcz. te biedniejsze) leca na kase:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mężczyzny? Chciałby mieć żonę prokuratora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiejecie sie, ze to niewiele, ale jak laska ma do wyboru studenciaka czy sedziego - wiadomo na kogo postawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie sie oni poznali, AUTORZE tego smiesznego topiku;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawod sedziego jest atrakcyjny dla studentki zdecydowanie bardziej niz dla starszej kobiety po przejsciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego tez wczesniej nie mial takich lasek, tylko dopiero teraz po 30-stce kiedy zarabia wiecej i ma funkcje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo starsza nie ma rozowych okularow i nie decyduje przez pryzmat kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez chcialabym zlowic takiego chojnego frajera, nawet gdyby sam chcialby sie mna jedynie zabawic, ale bylyby to przynajmniej obustronne korzysci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa za d*pe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie tez czy facet sam doszedl do tego czy cala rodzinka prawnikow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/dlatego tez wczesniej nie mial takich lasek, tylko dopiero teraz po 30-stce kiedy zarabia wiecej i ma funkcje/ bo pewnie jest brzydki, wiec jak byl studentem to jego kolezanki z roku w tym korzystaly z prosperujacych frajerow, a jak sam zostal dobrze rokujaca instytucja to zasila konta mlodszych dam wchodzacych na rynek, a przy wypchanych portfelu twarz przestaje tak bardzo rzucac sie w oczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybory takiego faceta tez dobrze nie swiadcza o nim:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie kluczowe - Jak wyglada brat sedziego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za pomylke:O - sedzia oczywiscie, jak wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej b.sredni/ponizej sredniej jak do tej pory nie mial ladnej dziewczyny i teraz wszyscy sa w szoku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie niedojrzaly nieatrakcyjny frajer, ktory chce podniesc jedynie swoja meskosc i pewnosc siebie, polechtac ego obojetnie jakim kosztem ladniutka mlodziutka panieneczka, ktora moze sie pochwalic🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat sędziego
Ja piernicze, ale daliście popis.. :) Dziewczyna co prawda jest studentką, ale V roku (jest chyba różnica z I rokiem?). Jest ze wschodniej Polski, mama jest Ukrainką, ale od wielu lat mieszkają w Polsce. Szczera, otwarta i skromna dziewczyna. Nie sądzę, by pasował do niej jakikolwiek stereotyp, z tych które tu przedstawiliście. A brat z wyglądu raczej powyżej średniej, choć nie model :P Przystojny, ale z lekkimi zakolami, 188 cm, w miarę dobrze zbudowany. PS Wątek był o tym, czy zawód sędziego zwiększa atrakcyjność faceta, a nie o tym, czy mój brat źle robi, bo się zadaje z młodszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarara
No jak zwykle na kafeterii jad i nienawiść na podstawie pozorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, tez znam takie pary, on starszy i kasiasty;) sponsoruje wakacje i inne atrakcje, a one wszystkie bardzo wygodne i chwala sie, ze takiego bez mieszkania i bez kasy, to nie wzielyby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na ukrainie, to juz dopiero bieda moj kolega sciagnal ukrainke i po 2 latach uciekla do bogatszego niemca, a byl w niej mega zakochany:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co mamuśki? Dziewczyna jest na V roku, a nie jest nastolatką. Ale i tak was zazdrość zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co taki temat zakladasz ?! - dla jednego bedzie taki zawod atrakcyjny, a dla drugiego nie😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc chyba po to zakłada, że zrobić małą sondę - na temat wypowiedziało się może z kilka osób, reszta to fala frustracji, jadu lub wyśmiewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie średnie krajowe oni mają? Ja pier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sędzia jest atrakcyjnym zawodem. Sugeruje prestiż i autorytet. Z tą kasą to bez przesady. Kasę to się robi jako radca albo adwokat. Sędzia zarabia nieźle. Ale kokosów nie ma. Za to jest stabilizacja. Dlatego jest wiele pań wybierających aplikację sędziowską. A facet z opisu jest atrakcyjny. Niebrzydki + inteligenty (tyle mówi teoria). Ja akurat mam okazję znać panią sędzię. To ogólnie jest spoko babka, ale ma tendencję do "sędziowego zachowania" także na stopie prywatnej. Na sali sądowej to ona ma zawsze ostatnie słowo no i nieświadomie przenosi to na życie prywatne. Może to być męczące. Trochę jak nauczyciele. Takie skrzywienie zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×