Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zumba cwiczycie

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, czy ktoś z was chodzi na ćwiczenia Zumba i jakie efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chodzę bo u mnie w klubie prowadzi dziewczyna która niezbyt się do tego nadaje w moim odczuciu. Ale za to jest tam kobitka która schudła tylko na zumie 30 kg. Ile jej to czasu zajeło nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedz, może jeszcze ktoś kto chodzi, ćwiczy napisze jak jest i jakie efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę od 2 lat we Wro, uwielbiam. Dla mnie to przede wszystkim super zabawa. a przy okazji wyrabiam sobie kondycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12Patrycja
Ja chodzę od dwóch miesięcy i faktycznie to działa . Dodatkowo korzystam z diety od dietetyka. Powoli szczupleję, ale muszę się jeszcze postarać, bo mam sporą nadwagę. Chyba wesprę się takimi kapsułkami – http://nutrina.pl/30,african-mango.html Ma je moja znajoma i dość szybko traci na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia767
Ja chodzę od prawie roku (średnio 2 x w tyg), ale jakoś szału nie ma z odchudzaniem. Na pewno mam lepszą kondycję i z bioder zginęło kilka centymetrów. Waga ani drgnęła, więc pewnie tłuszcz przerobił się troszkę w mięśnie. Generalnie jestem zadowolona - chociaż czekałam na lepsze efekty. Dodam, że uprawiam tez jogę i od niedawna biegam. Wydaje mi się, że bieganie daje lepsze efekty odchudzające niż zumba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie uprawiasz jogę? w domu czy pod okiem specjalisty? a przy jodze mozna schudnac? z tego co sie orientuję to przyjmuje się jakąś pozycję(oczywiście jest ich dużo i mają własne nazwy) i trzyma się przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhlkjh
Ja chodzę na zumbę od 2 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhlkjh
najpierw raz, ale od kilku tygodni staram się iść DWA RAZY tygodniowo isć na zumbę. poza tym biegam RAZ w tygodniu 1 godzinę. dieta normalna tzn nie odchudzająca (tzn jem pieczywo i razowe, i białe, codziennie, nie jemy ziemniaków w mojej rodzinie ale jemy sporo makaronu, dużo zapiekanek makaronowych wlaśnie, dużo smażymy ryby, słodycze też jem ale mało). nie jem po 19-stej ale zdarza mi się cos tam skubnąć czasem (jak mam okres, ooo to tabliczka czekolady nawet zejdzie w 2 dni). piję kawę alkohol, ale głównie wodę i herbatę zieloną oraz dziennie dwie big active slim plus (pycha jest). schudłam w te dwa miesiące jakieś 6 cm w brzuchu i kilka cm w biodrach, ok 2 w każdym udzie. jestem zadowolona bo generalnie nie jestem zbyt duża, noszę rozmiar 38 ale mam sklonność do wałka na brzuchu. zumba to super zabawa, dużo potu i przy okazji trochę chudnięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje koleżanki chodzą od kilku tygodni na zajęcia zumby i są zachwycone!!!Też mam w planach do nich dołączyć jak tylko przyjdą mi ciuszki z rough radical!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×